• Obniżka

ORAC DECOR SX159 Listwa przypodłogowa

51,50 zł 47,90 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 47.90 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX159 to elegancki i wyszukany element wykończeniowy, łatwy w montażu, pozwalający zamaskować odsłonięte kable i przewody, szczelinę dylatacyjną  oraz niedoskonałości na styku ściany i podłogi.

Listwy ORAC SX159 podkreślą styl pomieszczenia, nadając perfekcyjnego wykończenia aranżacji, a jednocześnie wyeksponują piękną podłogę. Wykończająca SX159, to listwa maskująca szczelinę dylatacyjną oraz przewody elektryczne i kable. Listwa przypodłogowa SX159  lekka i łatwa w montażu za pomocą klejów Orac jest gotowa do pomalowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.2
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  6
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

SX159 Orac Decor listwa przypodłogowa

Cenisz sobie ponadczasową klasykę? Listwa przypodłogowa Orac Decor SX159 z pewnością przypadnie Ci do gustu. Jest to produkt utrzymany w minimalistycznym stylu. Prosty design pasuje do niemal każdej aranżacji. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX159 uchodzi za model wyjątkowo uniwersalny. Nie musimy specjalnie się starać, aby wkomponować ją w dany wystrój. Z pewnością dla wielu osób będzie to olbrzymią zaletą. Nie musimy przeprowadzać remontu, aby odświeżyć dane pomieszczenie. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX159 jest niedroga w zakupie, co zadowoli wszystkich, którzy posiadają ograniczony budżet. Nie musimy posiadać majątku, aby odmienić wystrój mieszkania. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX159 posiada optymalną szerokość. Możemy mieć pewność, że nie przytłoczy ona wnętrza, a będzie prezentować się lekko i świeżo.

Listwa wykończająca SX159 Orac Decor.

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX159 genialnie sprawdzi się w przypadku, gdy chcemy zatuszować drobne niedoskonałości powierzchni. Często powstają one w miejscu łączenia podłogi oraz ścian. Za pomocą listwy Orac Decor SX159 skutecznie ukryjemy szczelinę dylatacyjną. Pomieszczenie będzie prezentować się nienagannie, a my nie musimy wydawać majątku. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX159 może zostać przycięta, a więc szybko i niekłopotliwie dopasujemy ją do danego wnętrza. Nie zapominajmy jednak o tym, aby nie ciąć produktu bez dokładnych pomiarów pomieszczenia.

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX159 montowana jest za pomocą kleju. Oznacza to, że nie potrzebujemy żadnych narzędzi. Warto zaopatrzyć się w akcesoria rekomendowana przez producenta, gdyż są one w pełni przystosowane do tego rodzaju powierzchni. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX159 powinna zostać zamontowana za pomocą kleju Orac Decor FDP500 oraz kleju do łączeń Orac Decor FX400. Ponadto listwa Orac Decor SX159 Orac została przystosowana do pomalowania, dlatego można ją dostosować do koloru własnej aranżacji.

Listwa Orac Decor SX159 we wnętrzach narażonych na wilgoć.

Warto wiedzieć, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX159 jest odporna na negatywne oddziaływanie wilgoci. Bez obaw możemy umieścić ją w kuchni, czy też łazience. Nie musimy obawiać się, że powierzchnia uleganie zdeformowaniu. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX159 gwarantuje dostateczny przepływ powietrza, niweluje to ryzyko powstawania pleśni, czy też grzybów. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX159 to inwestycja na długie lata.

Listwa wykończająca Orac Decor SX159 jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy cenią sobie ponadprzeciętne parametry użytkowe. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX159 nie tylko świetnie znosi wilgoć, ale również uderzenia mechaniczne. Pewne jest to, że przez długie lata utrzyma ona swoją pierwotną formę. Ozdobna listwa przypodłogowa Orac Decor SX159 została wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, dzięki czemu nie wymaga specjalnej konserwacji. Nie musimy impregnować powierzchni, co dla wielu osób stanowi spore ułatwienie. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX159 będzie fantastyczną ozdobą łazienki, kuchni, czy też przedpokoju. Pasuje również do pomieszczeń dziennych. Świetnie będzie prezentować się w salonie, jadalni, sypialni, gabinecie.

Orac Decor SX159 łatwość montażu.

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX159 jest bardzo intuicyjna w montażu, jak i również ma odpowiednie przygotowanie do pomalowania jej na wybrany kolor, wyróżniają się wysoką elastycznością, a więc bez trudu można dopasować je do zaokrąglonych ścian. Dla ułatwienia montażu przygotowaliśmy kleje: klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń listew Orac Decor FX400 dzięki nim przymocowanie będzie jeszcze prostsze.

Listwa SX159 Orac Decor i możliwość malowania.

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX159 została przygotowana do pomalowania. Możemy używać wyłącznie farb, które nie posiadają w sobie rozpuszczalników. Zazwyczaj wystarczy jedynie jedna warstwa emalii. Kolor nie ma żadnego znaczenia - w tym temacie panuje pełna dowolność naszych pomysłów.

Pytania i wątpliwości do rozwiązania - Orac Decor SX159.

Jesteśmy dla Państwa, by pomóc i poprowadzić na drodze do samodzielnej zmiany wnętrza. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem ozdobnej listwy Orac Decor SX159 lub innych produktów, ale masz pytania, to skontaktuj się z nami. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość całego asortymentu pozwoli naszym pracownikom odpowiedzieć na dowolne zadane przez Państwa pytania dotyczące specyfiki produktu, jego funkcjonalności, a także montażu listew przypodłogowych wraz z doborem odpowiednich akcesoriów do ich przymocowania. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor