• Obniżka

ORAC DECOR SX165flex Listwa przypodłogowa

155,08 zł 144,22 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 144.22 zł

Opis produktu

Gięta listwa wykończeniowa, jaką jest ORAC DECOR SX165 Flex, umożliwia perfekcyjne wykończenie wnętrze nawet przy zaokrągleniach ścian jak łuki, czy kolumny. SX165 Flex to gięta listwa przypodłogowa, która świetnie pasuje do salonu, kuchni, łazienki, idealnie uwydatnia piękno podłogi, ukrywając okablowanie i szczelinę dylatacyjną. Prezentowana listwa jest odporna na wilgoć, a także przypadkowe uderzenia. Łatwość montażu z klejami marki Orac oraz możliwość pomalowania giętkiej listwy przypodłogowej Orac SX165F pozwala na jej zastosowanie dowolnym wnętrzu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.1
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  6.9
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

SX165 FLEX Orac Decor gięta listwa przypodłogowa

Elastyczna listwa przypodłogowa SX165 FLEX Orac Decor dedykowana jest montażowi przy kolumnach, półkolumnach oraz łukach. Za sprawą uniwersalnego designu świetnie sprawdzi się w różnorodnych pomieszczeniach. Wymiary listwy przypodłogowej SX165 FLEX pozwalają na ukrycie szczeliny dylatacyjnej, a także nierówności, jakie niejednokrotnie występują w miejscu łączenia się podłogi ze ścianą. Gięta listwa przypodłogowa Orac Decor SX165 FLEX jest niezwykle intuicyjna w montażu, a także posiada odpowiednie przygotowanie do malowania jej farbami bez konieczności używania przy tym rozpuszczalników. SX165 Flex to gięta listwa przypodłogowa, która świetnie pasuje do salonu, kuchni, łazienki, idealnie uwydatnia piękno podłogi, ukrywając okablowanie i szczelinę dylatacyjną.

Listwy przypodłogowe SX165 FLEX charakteryzują się dużą elastycznością, ich głównym zadaniem jest zabezpieczanie ścian przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Ponadto, ze względu na łatwość wyginania bez problemu można dopasować je do ścian posiadających zaokrąglenia, takich jak półkolumny, kolumny czy łuki. Poza funkcjami praktycznymi listwa przypodłogowa SX165 FLEX może stanowić również element dekoracyjny dla wnętrza, w którym się znajdzie.

Listwa przypodłogowa SX165 FLEX to produkt, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Listwy odznaczają się wysoką jakością, a wszystko za sprawą materiałów, z których zostały wykonane. Łatwość montażu z klejami marki Orac oraz możliwość pomalowania giętkiej listwy przypodłogowej Orac SX165F pozwala na jej zastosowanie dowolnym wnętrzu.

Gięta listwa przypodłogowa Orac Decor SX165 Flex

Gięta listwa wykończeniowa, jaką jest ORAC DECOR SX165 Flex, umożliwia perfekcyjne wykończenie wnętrze nawet przy zaokrągleniach ścian jak łuki, czy kolumny. Prezentowana listwa jest odporna na wilgoć, a także przypadkowe uderzenia. Najważniejszą rolą listew przypodłogowych SX165 FLEX jest maskowanie szczelin dylatacyjnych, które stanowią nieodłączny element kładzenia paneli lub parkietu. Ponadto świetnie sprawdzają się w maskowaniu mankamentów, które powstają na styku ścian oraz podłogi.

Listwa przypodłogowa SX165 FLEX Orac Decor charakteryzuje się giętkością oraz funkcjonalnością. Ponadto dobrze się prezentuje, dzięki czemu podkreśla wyjątkowość każdego wnętrza, w którym się znajduje. Pozwala na wprowadzenie harmonii w pomieszczeniu, a wszystko za sprawą możliwości jej idealnego dopasowania na styku ścian i podłogi. Dzięki temu, że listwa SX165 FLEX prezentuje się w prostym wydaniu, z powodzeniem może być traktowana jako dodatek do różnorodnych wnętrz, zarówno tych klasycznych, jak i aranżowanych w nowoczesnym stylu.

Za sprawą zastosowanej podczas tworzenia listwy technologii SX165 FLEX utrzymuje niezmieniony stan zarówno wizualny, jak i jakościowy, co wpływa na zadowolenie klientów z jej użytkowania. Ze względu na swoje cechy charakterystyczne listwa SX165 FLEX nada wyjątkowości każdej podłodze, której uzupełnienie będzie tworzyć.

Elastyczna listwa SX165 FLEX Orac Decor jest niezwykle odporna na wilgoć oraz uderzenia, dzięki czemu można ją przemywać tak często, jak jest to konieczne. Ponadto nie ma konieczności nadmiernego uważania na to, aby nie zniszczyć listwy, ponieważ jest ona odporna na uderzenia, które niejednokrotnie zdarzają się podczas odkurzania czy właśnie mycia podłóg.

Elastyczna listwa SX165 FLEX i jej montaż

Listwa przypodłogowa SX165 FLEX charakteryzuje się łatwością montażu, a wszystko za sprawą lekkich materiałów, z których została wyprodukowana. Przy użyciu kleju montażowego Orac Decor FDP500 z klejem do łączeń Orac Decor FX400 proces ten zostanie jeszcze bardziej uproszczony, dzięki czemu montowanie listwy nie sprawi trudności nawet laikowi. Listwa SX165 FLEX jest przystosowana do malowania, dzięki czemu bez problemu można ją dopasować do wyglądu każdego wnętrza.

SX165 FLEX i pomoc w wyborze listew

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, odnoście wyboru listew przypodłogowych SX165 FLEX, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza rozwieje wszelkie Państwa wątpliwości w kwestiach związanych z listwami SX165 FLEX od producenta Orac Decor. Z wielką ochotą wspomożemy także Państwa w wyborze odpowiednich do Państwa wnętrz listew, a także w dobraniu dedykowanych im specyfików, które pozwolą na ich prawidłowe zamontowanie. Posiadamy bogate doświadczenie w branży, którym chętnie się z Państwem podzielimy.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor