• Obniżka

ORAC DECOR SX118 Listwa przypodłogowa

126,30 zł 117,46 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 117.46 zł

Opis produktu

Listwa ORAC SX118 to wysoka dekoracyjna listwa wykończeniowa o efektownym designie, która rewelacyjnie dopasuje się do każdej aranżacji wnętrza.

Listwa przypodłogowa ORAC SX118 o minimalistycznym i nowoczesnym wyglądzie podkreśla charakter wnętrza, eksponując przy tym podłogę oraz spajając całość aranżacji. Wysoka wykończeniowa listwa świetnie maskuje niedoskonałości płaszczyzn, zakrywając nieestetyczne kable i przewody oraz szczeliny dylatacyjne. Wykonana z najwyższej jakości materiałów jest odporna na uszkodzenia i wilgoć, łatwa w montażu. Listwę ORAC SX118 można pomalować na dowolny kolor farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.8
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  13.8
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX118

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX118 to element dekoracyjny, to sztukateria, która nada wnętrzu elegancji i klasy, w niezwykle widowiskowy sposób ozdabia ścianę przy podłodze. Oprócz funkcji estetycznej FD7 służy również ochronie ścian przed przypadkowymi uderzeniami oraz zakryciu wszelkich innych nierówności na styku ścian i podłogi. Ozdobna wysoka listwa Orac Decor SX118 zasłoni szczeliny dylatacyjne powstające przy montażu paneli lub parkietu, jak i końcówek tapet. Oferowana przez nas wykończeniowa listwa Orac Decor SX118 doskonale eksponuje podłogę, a ponadto maskuje nieestetyczne okablowanie, czy przewody elektryczne. Orac Decor SX118 jest zatem świetnym rozwiązaniem do każdego pomieszczenia, które odświeży i wyróżni, nadając mu niepowtarzalnego charakteru, listwa dekoracyjna stanowi niezwykle funkcjonalny, a jednocześnie bardzo estetyczny wystroju.

Wysoka listwa przypodłogowa Orac Decor SX118 zaskakuje swoją prostotą designu, można ją wykorzystać zarówno we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych, jak i w każdej innej stylizacji wnętrza, dzięki możliwości pomalowania może stanowić kolorystyczny akcent nakreślający aranżację. Po nasze elementy sztukaterii w naszym sklepie często sięgają architekci i projektanci wnętrz, gdy chcą nadać wnętrzu niezwykłego charakteru. Dzięki zastosowanej technologii listwa przypodłogowa Orac Decor SX118 pozostaje w niezmienionym stanie przez lata, co sprawia, że cieszy wzrok wszystkich domowników i gości. Zastosowanie Orac Decor SX118 to doskonałe wypełnienie wolnej przestrzeni pomiędzy ścianą a podłogą, stworzona z dbałością o najmniejsze szczegóły, jej odporna na uszkodzenia i wilgoć, to gwarancja najlepszej jakości.

Elegancka wykończająca listwa SX118 Orac Decor

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX118 to wysoka listwa do wykończenia pomieszczeń, odpowiednio eksponuje i wyróżnia powierzchnie płaskie, maskuje niedoskonałości na styku ściany i sufitu oraz szczeliny dylatacyjne. Orac Decor SX118 sprawdza się w każdej stylizacji, zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Wykończeniowa listwa Orac Decor SX118 przepięknie prezentują się jako ozdoba, to świetny sposób, aby ożywić pomieszczenie. Listwa ozdobna jest odporna na wilgoć, co oznacza, że można ją czyścić oraz zmywać wielokrotnie doprowadzając ją do stanu sprzed montażu. Listwa Orac Decor SX118 odporna jest również na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu podczas przypadkowego uderzenia w listwę odkurzaczem lub mopem nie powstaną nieestetyczne wgniecenia.

Wszystkie cechy i właściwości listwy Orac Decor SX118 powodują, że będzie ona stanowić niezwykły element ozdobny, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, poszukujących wysokiej jakości produktów podczas urządzania własnego wnętrza. Listwa przypodłogowa SX118 perfekcyjnie prezentuje się na styku ścian i podłogi w pełni wykańczając aranżację. Listwa wykończająca Orac Decor SX118 świetnie podkreśli charakter Twojego pomieszczenia, nadając mu oryginalnego i jedynego w swoim rodzaju stylu. Możliwości pomalowania wysokiej wykończeniowej Orac Decor SX118 można wykorzystać jako kolorystyczny akcent nakreślający stylizację aranżacji, to właśnie lubią twórcy kompozycji, zabawa barwą, kolorem oraz odcieniami.

Instalacja listwy przypodłogowej SX118 Orac Decor

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX118 o klasycznych i nowoczesnych kształtach, wykonana z wysokiej jakości poliuretanu, jest lekka, a więc łatwa w montażu. Za sprawą dostępnych w naszym sklepie klejów marki Orac Decor w szybki sposób zamontujesz listwę dekoracyjną do ściany, zakrywając szczelinę dylatacyjną oraz nieestetyczne okablowanie i zakończenia ścian, tworząc we wnętrzu harmonijną całość. Za sprawą niezwykłej lekkości produktu, wytrzymałości klejów oraz dodatkowo prawidłowemu przyszykowaniu powierzchni, na której zostanie przymocowana listwa przypodłogowe SX118 Orac Decor, można mieć pewność nadzwyczaj mocnego połączenia. Aby odpowiednio zamocować model, SX118 należy zastosować klej montażowy FDP500 oraz FX400 Orac Decor do łączeń listew.

SX118 Orac Decor gotowa do pomalowania

Patrząc na walory produktu, w postaci eleganckiej wykończeniowej SX118 Orac Decor należy wspomnieć o prostocie fenomenalnego wpasowania produktu w każdą kolorystykę podłogi i ściany. Listwa przypodłogowa SX118 Orac jest przygotowana do malowania farbami, niezawierającymi w swoim składzie rozpuszczalników. Podczas malowania akcentu ozdobnego pod postacią listwy przypodłogowej SX118 Orac Decor można użyć na przykład farby akrylowe, silikonowe, jak i także lateksowe.

Chętnie pomożemy w wyborze listwy wykończającej

Prosty, nowoczesny, a zarazem delikatny wygląd, cechuje wykończeniową listwę SX118 Orac Decor, przez swoją estetykę zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Chętnie udzielimy porady dotyczącej zakupu, montażu, jak i malowania listwy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub e-mailową, nasze doświadczenie, a także zdobywana przez lata wiedza, pozwala nam fachowo odpowiedzieć na każde pytanie. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość całego asortymentu sklepu pozwoli naszym pracownikom odpowiedzieć na dowolne zadane przez Ciebie pytanie dotyczące specyfiki produktu, jego funkcjonalności, a także montażu listew przypodłogowych wraz z doborem odpowiednich akcesoriów do ich przymocowania. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor