• Obniżka

ORAC DECOR SX137 Listwa przypodłogowa

80,22 zł 74,60 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 74.60 zł

Opis produktu

Listwa ORAC DECOR SX137 to wykończeniowy element sztukaterii o prostej formie, a jednocześnie klasycznym wzornictwie.

Klasyczny wygląd dekoracyjnej listwy przypodłogowej ORAC SX137 odmieni każde wnętrze, niespotykanie je stylizując, podkreśli podłogę, ukryje mankamenty na jej styku jak np. szczelinę dylatacyjną. Listwa ORAC SX137 jest trwała, a także odporna na wilgoć. Ponadto model jest łatwy w montażu i przygotowany do malowania farbami bez rozpuszczalników.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  9.9
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX137

Klasyczna listwa przypodłogowa SX137 Orac Decor to nadzwyczajny patent na wykończenie praktycznie każdej stylizacji pomieszczenia. Prezentowany produkt wyróżnia się kształtem, jak i również wykonaniem na tle pozostałych produktów cenionej w branży marki Orac Decor. Zastosowanie nowoczesnej technologii oraz materiałów sprawia, że dekoracyjna listwa przypodłogowa SX137 Orac Decor zachowuje swój wygląd przez wiele lat, nie zważając na czynniki zewnętrzne. Perfekcyjne wykonanie oraz właściwości listwy przypodłogowej SX137 sprawia, że stanie się ona wyjątkowym elementem dekoracyjnym, który spełni oczekiwania zarówno jakościowe, funkcjonalne, jak i wizualne.

W poszukiwaniu niezwykłego pomysłu na dekorację wnętrza warto rozważyć zastosowanie klasycznych przypodłogowych listew Orac na przykład SX137. Są to akcenty sztukateryjne, nadające wyjątkowości każdej stylizacji wnętrza. Listwy przypodłogowe będą piękną dekoracją, pozwalającą zasłonić szczelinę dylatacyjną oraz widoczne przy styku ścian i podłogi zakończenia tapet. Co więcej, przypodłogowe listwy Orac Decor, między innymi model Orac Decor SX137, perfekcyjnie połączą w jedność stylizacje w różnych pomieszczeniach.

Listwa przypodłogowa SX137 Orac i jej wykonanie

Listwa przypodłogowa SX137 Orac Decor stworzona jest z wysokiej jakości tworzywa, przy zachowaniu najwyższej precyzji detali. Perfekcyjność w każdym calu sprawia, że listwa przypodłogowa ozdobna SX137  fantastycznie prezentuje się na styku ścian i sufitu, pełniąc funkcję niezwykłej ozdoby wykańczającej każde wnętrze. Wykończeniowa listwa przypodłogowa SX137 Orac Decor dzięki zastosowanym materiałom oraz odpowiedniemu zabezpieczeniu powłoką jest odporna na wilgoć, co pozwala na montaż listwy nawet w takich pomieszczeniach jak kuchnia, czy łazienka. Ponadto można ją systematycznie czyścić, doprowadzając ją do idealnego stanu tak jak w dniu zakupu. Dostępna w naszym sklepie listwa przypodłogowa SX137 Orac Decor jest również odporna na uderzenia, co podnosi jej funkcjonalność i trwałość.

Detal sztukateryjny, którym jest listwa przypodłogowa Orac Decor SX137, łączy wysokiej klasy wykonanie, nowoczesne wzornictwo w stylu tradycyjnej sztukaterii. Listwa przypodłogowa SX137 Orac Decor daje ogrom możliwości zastosowania, dzięki najwyższej klasy materiałów użytych podczas jej produkcji. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX137 jest to sztukateria dekoracyjna, która przyczyni się do tego, że pomieszczenie będzie bardziej atrakcyjne, łącząc wszystkie elementy aranżacji. Oprócz nad wyraz ekskluzywnego wzornictwa listwa przypodłogowa SX137 Orac Decor pozwoli doskonałego wykończenia styku ścian oraz podłogi, maskując każde widoczne dla oka tam niedociągnięcia. Dzięki swoim proporcjom zamaskuje zakończenia tapet czy też mankamenty w malowaniu.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor SX137

Biorąc pod uwagę walory listew przypodłogowych SX137 Orac Decor, powinno się napomknąć o prostocie oraz szybkości instalacji tego detalu dekoracyjnego, tym bardziej w przypadku stosowania dedykowanych akcesoriów marki Orac Decor. Dzięki lekkiej wagi produktu, trwałości klejów, jak i również dobremu przygotowaniu powierzchni, na której będzie przymocowana listwa przypodłogowe Orac Decor SX137, można mieć gwarancję mocnego połączenia. Aby we właściwy sposób przykleić listwę, należy zastosować klej montażowy FDP500, jak i również FX400 Orac Decor do łączeń listew. Jeśli istnieją problemy związane z instalacją listwy przypodłogowej SX137 Orac Decor, to nakłaniamy do kontaktu z naszym sklepem.

Orac Decor SX137 przygotowana do pomalowania

Dodatkowym atutem wykończeniowej listwy przypodłogowej SX137 Orac Decor, o który trzeba wspomnieć to prostota perfekcyjnego wkomponowania modelu w dowolną kolorystykę podłogi lub ściany. Listwa przypodłogowa Orac SX137 jest przygotowana do malowania farbami, nieposiadającymi rozpuszczalników. Do pomalowania detalu dekoracyjnego w postaci listwy przypodłogowej SX137 Orac Decor można wykorzystać między innymi farby akrylowe, silikonowe, jak i także lateksowe.

Chętnie pomożemy!

Zachęcamy do kontaktu poprzez email, czy też telefon w przypadku pojawiających się wątpliwości dotyczących sztukaterii Orac Decor SX137, czy też wszelkich produktów znajdujących się w asortymencie naszego sklepu ze sztukaterią. Bardzo wysokiej jakości pomoc, szeroka wiedza, zdobywane przez lata doświadczenie, a także udana współpraca z docenianymi architektami i projektantami wnętrz zapewnia wyszukanie idealnego elementu sztukatorskiego.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor