• Obniżka

ORAC DECOR SX179 Listwa przypodłogowa

95,56 zł 88,87 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 88.87 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX179 to model charakteryzujący się niezwykłym designem posiada on pochylony kształt, dzięki czemu wprowadzi do wnętrza bardzo nowoczesny charakter.

Listwa nada ORAC DECOR SX179 wnętrzu niespotykanego stylu, szczególnie w nowoczesnych aranżacjach. Orac SX179 to wytrzymała wykończająca listwa odporna na wilgoć, która dzięki łatwości montażu z pomocą klejów marki Orac Decor stanie się niezwykłym detalem perfekcyjnie wykańczającym każde wnętrze. Jej uniwersalność potęguje możliwość malowania na dowolny kolor i dostosowania kolorystycznego – wystarczą farby oparte na wodzie.

Opis

 • Szerokość (cm)
  2.9
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  9.7
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX179

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX179 to wyjątkowy element dekoracyjny, nada każdemu wnętrzu elegancji i klasy, to rodzaj sztukaterii, który w niezwykle widowiskowy sposób ozdabia i służy ochronie ścian przed uszkodzeniem mechanicznymi. Za estetyką SX179 idzie także jej funkcjonalność - zakryjesz szczeliny dylatacyjne powstałe przy montażu paneli oraz parkietu, a także nieprzyjemne dla oka końcówki tapet oraz pozostałe nierówności widoczne na styku ścian i podłogi.

Prosty wygląd listwy przypodłogowej Orac Decor SX179 odnajduje zastosowanie zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych pomieszczeniach. Nasza listwa perfekcyjnie prezentuje się na styku ścian i podłogi, w pełni wykańczając aranżację. Dzięki możliwości pomalowania może stanowić kolorystyczny akcent nakreślający stylizację wnętrza. Ozdobna listwa przypodłogowa Orac Decor SX179 to nadzwyczajny patent na urozmaicenie i wykończenie niejednej aranżacji. Prezentowany model wyróżnia się pochylonym kształtem na tle innych modeli marki Orac Decor.

Nowoczesna listwa SX179 Orac Decor.

Nasza przypodłogowa listwa Orac Decor SX179 doskonale eksponuje podłogę, charakteryzuje się lekkim spadem, a ponadto maskuje nieestetyczne okablowanie czy przewody elektryczne. Wykończająca listwa Orac Decor SX179 jest świetnym rozwiązaniem, które odświeży i wyróżni wnętrze, nadając mu niepowtarzalnego charakteru.

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX179 to ogrom możliwości zastosowania, dzięki odpornym tworzywom wykorzystanym w czasie produkcji nie boi się przypadkowych uderzeń i doskonale gospodaruje przestrzeń, nadając jej eleganckiego charakteru. SX179 Orac Decor jest to niezwykła sztukateria dekoracyjna, która spowoduje, że pomieszczenie stanie się bardziej atrakcyjne, łącząc znajdujące się elementy stylizacji pomieszczenia. Rozwiązania technologiczne zastosowane przy produkcji listwy wykończeniowej SX179 sprawiają, że listwa ta zachowuje swój urzekający wygląd przez długi czas, nie zważając na czynniki zewnętrze.

Łatwy montaż listwy Orac Decor SX179.

Lekkie i wysokiej jakości materiały wykorzystane w produkcji listwy przypodłogowej Orac Decor SX179 sprawiają, że montaż tego elementu wykończeniowego jest prosty, szybki i... tani. Dzięki temu samodzielnie przymocujesz listwę do ściany, bez konieczności zatrudniania ekipy remontowej. Pamiętaj, żeby przed montażem uzbroić się w niezbędne narzędzia oraz produkty do montażu.

Aby właściwie zamocować Orac Decor SX179, należy wykorzystać klej montażowy FDP500, a także FX400 Orac Decor do łączeń listew. Jeśli istnieją u Państwa jakieś problemy związane z przymocowaniem listwy przypodłogowej Orac Decor SX179, to zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

SX179 Orac Decor gotowa do pomalowania.

Wykończeniowa listwa Orac Decor SX179 nie tylko doskonale komponuje się z całą aranżacją wnętrza, ale również skutecznie ukrywa wszelkie niedoskonałości na styku ścian i podłogi. Podkreślając mocne strony produktu, trzeba wspomnieć o prostocie fenomenalnego wkomponowania detalu sztukateryjnego w niejedną kolorystykę podłogi i ściany. Listwa przypodłogowa SX179 Orac jest gotowa do samodzielnego malowania farbami, nieposiadającymi rozpuszczalników. W czasie malowania elementu dekoracyjnego pod postacią listwy przypodłogowej SX179 Orac Decor możesz użyć na przykład farby akrylowe, silikonowe, jak i również lateksowe.

Doradzamy przy wyborze listew dekoracyjnych.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jakie zastosowanie może mieć wykończeniowa listwa Orac Decor SX179 oraz w jaki sposób montować i łączyć listwy przypodłogowe, po wcześniejszym dobraniu odpowiednich akcesoriów do ich przymocowania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a także e-mailowego w przypadku pojawiających się pytań związanych z zakupem sztukaterii SX179 Orac Decor i wszelkich produktów posiadanych w ofercie naszego sklepu online. Najwyższej jakości pomoc, szeroka wiedza, zdobywane przez lata doświadczenie, a także udana współpraca z wieloma architektami i projektantami stylizacji pomieszczeń zapewnia Państwu znalezienie właściwego produktu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor