• Obniżka

ORAC DECOR SX179 Listwa przypodłogowa

95,35 zł 88,68 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX179 to model charakteryzujący się niezwykłym designem. Listwa nada wnętrzu niespotykanego stylu, szczególnie w nowoczesnych aranżacjach. Orac SX179 to wytrzymała listwa odporna na wilgoć, która dzięki możliwości pomalowania i łatwości montażu z pomocą klejów marki Orac Decor stanie się niezwykłym detalem perfekcyjnie wykańczającym każde wnętrze.

Opis

 • Szerokość (cm)
  2.9
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  9.7
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX179

Poszukując efektownego sposobu na ozdobę wnętrza, warto rozważyć zastosowanie ponadczasowych listew przypodłogowych Orac w tym SX179. Są to akcenty sztukatorskie, które nadadzą wyjątkowości w każdej stylizacji wnętrza. Listwy przypodłogowe staną się ekskluzywną ozdobą, które pomogą ukryć szczelinę dylatacyjną oraz znajdujące się przy styku ścian i podłogi zakończenia tapet. Dodatkowo przypodłogowe listwy Orac Decor, takie jak model Orac Decor SX179, efektownie połączą w całość stylizacje w różnych lokalach. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX179 to nadzwyczajny patent na urozmaicenie i wykończenie niejednej aranżacji. Prezentowany model wyróżnia się kształtem, a także zdobnictwem na tle innych modeli marki Orac Decor.

Nowoczesna listwa SX179 Orac Decor

Detal wykończeniowy, którym jest listwa przypodłogowa Orac Decor SX179, łączy ze sobą doskonałej jakości wykonanie oraz przepiękne wzornictwo nawiązujące do tradycji sztukaterii. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX179 to ogrom możliwości zastosowania, dzięki odpornym tworzywom wykorzystanym w czasie produkcji. Listwa przypodłogowa SX179 Orac Decor jest to niezwykła sztukateria dekoracyjna, która spowoduje, że pomieszczenie stanie się bardziej atrakcyjne, łącząc znajdujące się elementy stylizacji pomieszczenia.

SX179 Orac Decor gotowa do pomalowania

Przykuwając uwagę na mocne strony produktu, w postaci wykończeniowej listwy przypodłogowej SX179 Orac Decor trzeba wspomnieć o prostocie fenomenalnego wkomponowania detalu sztukateryjnego w niejedną kolorystykę podłogi i ściany. Listwa przypodłogowa SX179 Orac jest gotowa do samodzielnego malowania farbami, nieposiadającymi rozpuszczalników. W czasie malowania elementu dekoracyjnego pod postacią listwy przypodłogowej SX179 Orac Decor możesz użyć na przykład farby akrylowe, silikonowe, jak i również lateksowe.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor SX179

Biorąc pod uwagę walory listew przypodłogowych SX179 Orac Decor, warto napomknąć o prostocie i prędkości instalacji tego akcentu ozdobnego, tym bardziej w przypadku stosowania rekomendowanych akcesoriów montażowych Orac Decor. Na skutek niezwykłej lekkości modelu, trwałości klejów i odpowiedniemu przyszykowaniu podłoża, na którym zostanie zamocowana listwa przypodłogowe SX179 Orac Decor, można być pewnym mocnego połączenia. Aby właściwie zamocować model należy wykorzystać klej montażowy FDP500, a także FX200 Orac Decor do łączeń listew. Jeśli istnieją u Państwa jakieś problemy związane z przymocowaniem listwy przypodłogowej Orac Decor SX179, to zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Z miłą chęcią pomożemy!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a także e-mailowego w przypadku pojawiających się pytań związanych z zakupem sztukaterii SX179 Orac Decor i wszelkich produktów posiadanych w ofercie naszego sklepu online. Najwyższej jakości pomoc, szeroka wiedza, zdobywane przez lata doświadczenie, a także udana współpraca z wieloma architektami i projektantami stylizacji pomieszczeń zapewnia Państwu znalezienie właściwego detalu sztukatorskiego.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor