• Obniżka

ORAC DECOR SX105Flex Listwa przypodłogowa

239,08 zł 222,34 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 222.34 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa ORAC DECOR SX105 FLex o efektownej formie, doskonale wpisująca się w każdą aranżację, nawet z obecnymi łukami i krzywiznami. SX105 Flex Orac Decor listwa przypodłogowa do wnętrz o nowoczesnych i klasycznych stylu,  oprócz funkcji ozdobnej zamaskuje również nieestetyczne kable, przewody oraz szczelinę dylatacyjną. Gięta przypodłogowa ORAC SX105F jest produktem o wielu pozytywnych cechach oraz niezwykle łatwa w montażu i gotowa do malowania farbami bez rozpuszczalników.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  10.8
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

SX105 FLEX Orac Decor gięta listwa przypodłogowa

SX105 FLEX to elastyczna przypodłogowa wykończeniowa listwa podłogowa o efektownej formie pasującej do każdej aranżacji wnętrza. Giętą SX105 Orac Decor z łatwością można zastosować przy półkolumnach, kolumnach oraz łukach, a jej wymiary pozwalają na zakrycie szczeliny dylatacyjnej, jak i również mankamentów, jakie niejednokrotnie występują w miejscu styku podłogi ze ścianą. Elastyczna listwa ORAC DECOR SX105 FLex o subtelnej formie, doskonale wpasuje się w każdą aranżację, nawet z obecnymi łukami i krzywiznami, jest to produkt o wielu pozytywnych cechach: niezwykle łatwa w montażu i gotowa do malowania farbami bez rozpuszczalników.

Wykończeniowa listwa SX105 FLEX Orac Decor to sztukateria, która wyróżnia się wysoką elastycznością, a także praktycznością, świetnie się prezentuje, uwypuklając wyjątkowość niejednego pomieszczenia. Nasz produkt harmonijnie wykończy każdą aranżację, a wszystko za sprawą jej idealnego dopasowania do łuków niejednej ściany. Listwa SX105 FLEX jest prosta w swoim kształcie, z sukcesem będzie stanowić ponadczasowy dodatek, zarówno w tych klasycznych, jak i w nowoczesnych pomieszczeniach. Znaczącą rolą listew przypodłogowych SX105 FLEX jest zamaskowanie szczelin dylatacyjnych, które są wynikiem montażu parkietu czy paneli, doskonale spisują się w ukryciu niedoskonałości malowania czy tapet, które powstają na styku podłogi i ścian.

Lekka dyskretna dekoracja listwą SX105 FLEX Orac Decor.

Elastyczna przypodłogowa listwa FLEX dzięki swojemu prostemu, a jednak ozdobnemu designowi rewelacyjnie sprawdzi się w pomieszczeniach o różnorodnych stylach i przeznaczeniach, jest to zatem świetne rozwiązanie do szybkiej odmiany mieszkania. SX105 FLEX dekoruje ściany, ukrywając pęknięcia, ubytki, końcówki tapet czy nierówności, sprawiając, że wnętrze staje się w pełni zharmonizowane. Warto podkreślić, że przypodłogowej listwy podstawową funkcją jest zabezpieczanie ścian przed wszelkiego rodzaju uderzeniami, może posłużyć także do pochowania również nieestetycznych kabli, przewodów. Poza swoją praktycznością przypodłogowa listwa SX105 FLEX stanowi również element dekoracyjny dla wnętrza, w którym się znajdzie, przyciągnie uwagę nawet bardzo wymagających obserwatorów.

Listwa SX105 FLEX to produkt, który odznacza się niezwykle wysoką jakością, a także trwałością, jest uodporniona na wilgoć i uderzenia. Atuty i właściwości wykończeniowej listwy pozwalają na montaż jej w kuchni czy łazience, można ją również przemywać tak często, jak potrzeba. Użycie podczas produkcji elastycznej listwy SX105 FLEX innowacyjnej technologii oraz wysokiej klasy materiałów sprawia, że model pozostaje w niezmienionym stanie nie tylko wizualnym, ale także jakościowym przez bardzo długi czas, biorąc pod uwagę swoje cechy, nada perfekcyjnego wykończenia niejednej podłodze.

SX105 FLEX łatwość montażu.

Elastyczna przypodłogowa listwa Orac Decor SX105 FLEX jest bardzo intuicyjna w montażu, jak i również ma odpowiednie przygotowanie do pomalowania jej na wybrany kolor, wyróżniają się wysoką elastycznością, a więc bez trudu można dopasować je do zaokrąglonych ścian. Dla ułatwienia montażu przygotowaliśmy kleje: klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klejj do łączeń listew Orac Decor FX400 dzięki nim przymocowanie będzie jeszcze prostsze. Ponadto listwa SX105 FLEX Orac została przystosowana do pomalowania, dlatego można ją dostosować do koloru własnej aranżacji. 

SX105 FLEX pomoc gdy powstaną pytania.

Gięta listwa SX105 FLEX Orac Decor przypodłogowa do wnętrz o nowoczesnych i klasycznych stylu, oprócz funkcji ozdobnej posiada liczne praktyczne, jeśli mają Państwo jakieś wątpliwości dotyczące oferty naszego sklepu ze sztukaterią, nasza bardzo wysokiej jakości obsługa zagwarantuje wszelką pomoc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego, jesteśmy przekonani, że dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu, a także udanej współpracy z projektantami i architektami stylizacji wnętrz poprowadzimy przez cały remont.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor