• Obniżka

ORAC DECOR SX125 Listwa przypodłogowa

50,96 zł 47,39 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 47.39 zł

Opis produktu

Wykończeniowa przypodłogowa listwa ORAC DECOR SX125 to listwa dekoracyjna o uniwersalnym kształcie, co umożliwia dopasowanie do każdego wnętrza.

Prosty, nowoczesny, a zarazem delikatny wygląd, cechuje listwę wykończeniową ORAC DECOR SX125, która przez swoją estetykę zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX125 świetnie podkreśli charakter Twojego pomieszczenia, nadając mu oryginalnego i jedynego w swoim rodzaju stylu. Jej zastosowanie to wypełnienie wolnej przestrzeni pomiędzy stykiem ściany i podłogi, stworzona z dbałością o najmniejsze szczegóły, jej odporna na uszkodzenia i wilgoć, to gwarancja najlepszej jakości.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.4
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  6.9
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa SX125 Orac Decor

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX125 to element dekoracyjny, to sztukateria, która nada wnętrzu elegancji i klasy, w niezwykle widowiskowy sposób ozdabia ścianę przy podłodze. Oprócz funkcji estetycznej Orac Decor SX125 służy również ochronie ścian przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zakryciu szczeliny dylatacyjnej powstającej przy montażu paneli lub parkietu, jak i końcówek tapet, a także wszelkich innych nierówności na styku ścian i podłogi. Oferowana przez nas wykończeniowa listwa Orac Decor SX125 doskonale eksponuje podłogę, a ponadto maskuje nieestetyczne okablowanie, czy przewody elektryczne. Orac Decor SX125 jest zatem świetnym rozwiązaniem do każdego pomieszczenia, które odświeży i wyróżni, nadając mu niepowtarzalnego charakteru, listwa dekoracyjna stanowi niezwykle funkcjonalny, a jednocześnie bardzo estetyczny element ozdoby.

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX125 zaskakuje swoją prostotą designu, co sprawia, że można ją wykorzystać zarówno we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych, jak i w każdej innej stylizacji wnętrza, dzięki możliwości pomalowania może stanowić kolorystyczny akcent nakreślający aranżację. Po nasze elementy sztukaterii często sięgają architekci i projektanci wnętrz, gdy chcą nadać wnętrzu niezwykłego charakteru. Dzięki zastosowanej technologii listwa przypodłogowa Orac Decor SX125 pozostaje w niezmienionym stanie przez lata, co sprawia, że cieszy wzrok wszystkich domowników i gości. Zastosowanie Orac Decor SX125 to wypełnienie wolnej przestrzeni pomiędzy ścianą a podłogą, stworzona z dbałością o najmniejsze szczegóły, jej odporna na uszkodzenia i wilgoć, to gwarancja najlepszej jakości.

Orac Decor SX125 to sprawdzona jakość

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX125 to produkt wytworzony z wysokiej jakości materiałów, a podczas jej produkcji zachowana jest perfekcyjność w każdym detalu, rewelacyjnie prezentuje się w niejednym wnętrzu, pełniąc funkcję niezwykłej ozdoby harmonizującej aranżację pomieszczenia. Orac Decor SX125 to listwa, która jest odporna na wilgoć, co oznacza, że można ją czyścić oraz zmywać wielokrotnie doprowadzając ją do stanu sprzed montażu. Listwa Orac Decor SX125 odporna jest również na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu podczas przypadkowego uderzenia odkurzaczem lub mopem nie powstaną nieestetyczne wgniecenia, na długie lata będzie cieszyć wzrok.

Wszystkie cechy i właściwości listwy Orac Decor SX125 powodują, że będzie ona stanowić niezwykły element ozdobny, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, poszukujących wysokiej jakości produktów podczas urządzania własnego wnętrza. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX125 perfekcyjnie prezentuje się na styku ścian i podłogi w pełni wykańczając aranżację. Listwa Orac Decor SX125 świetnie podkreśli charakter Twojego pomieszczenia, nadając mu oryginalnego i jedynego w swoim rodzaju stylu, dzięki możliwości pomalowania może stanowić kolorystyczny akcent nakreślający stylizację aranżacji, to właśnie lubią twórcy kompozycji, zabawa barwą, kolorem oraz odcieniami.

Listwa wykończeniowa SX125 Orac i jej trwałość

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX125 to listwa do wykończenia pomieszczeń, odpowiednio eksponuje i wyróżnia powierzchnie płaskie, maskuje niedoskonałości na styku ściany i sufitu oraz szczeliny dylatacyjne, sprawdza się w każdej stylizacji, zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Wykończeniowa listwa Orac Decor SX125  przepięknie prezentują się jako ozdoba, to świetny sposób, aby ożywić pomieszczenie, to listwa, która jest odporna na wilgoć, co oznacza, że można ją czyścić oraz zmywać wielokrotnie doprowadzając ją do stanu sprzed montażu. Listwa Orac Decor SX125 odporna jest również na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu podczas przypadkowego uderzenia w listwę odkurzaczem lub mopem nie powstaną nieestetyczne wgniecenia.

Detal wykończeniowy, jakim jest listwa przypodłogowa Orac Decor SX125, łączy ze sobą niezwykłe wykonanie, a także przepiękne zdobnictwo w stylu tradycyjnej sztukaterii. Listwa przypodłogowa SX125 Orac Decor daje wiele możliwości aranżacyjnych, za sprawą najwyższej klasy materiałów wykorzystanych podczas produkcji. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX125 jest zatem sztukateria dekoracyjna, która spowoduje, że pomieszczenie stanie się bardziej atrakcyjne, łącząc zastosowane elementy aranżacji. Nie licząc niezwykle ekskluzywnego wzornictwa, listwa przypodłogowa SX125 Orac Decor da możliwość idealnego wykończenia styku między podłogą a ścianami, ukrywając każde zauważalne na nim braki. Za sprawą swoich proporcji zamaskuje zakończenia tapet, jak i również nierówności malowania.

Łatwy montaż listwy podłogowej SX125 Orac Decor

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX125 o klasycznych i nowoczesnych kształtach, wykonana z wysokiej jakości poliuretanu, jest lekka, a więc łatwa w montażu. Za sprawą dostępnych w naszym sklepie klejów marki Orac Decor w szybki sposób zamontujesz listwę dekoracyjną do ściany, zakrywając szczelinę dylatacyjną oraz nieestetyczne okablowanie i zakończenia ścian, tworząc we wnętrzu harmonijną całość. Do instalacji należy wykorzystać klej montażowy FDP500, jak i również FX400 Orac Decor do łączeń listew. Jeśli mają Państwo pytania związane z montażem listwy przypodłogowej Orac Decor SX125, to nakłaniamy do kontaktu z naszą obsługą.

Z zamocowaniem Orac Decor SX125 poradzi sobie każdy, a następnie samodzielnie pomaluje farbami niezawierającymi rozpuszczalników, takie rozwiązanie pozwala dopasować listwę do każdego wnętrza niezależnie od jego kolorystyki, wtapiając ją w tło lub tworząc z niej wyrazisty akcent. Z naszymi produktami zmiana wnętrza, będzie dla Państwa wielką radością.

Chętnie pomożemy w wyborze!

Prosty, nowoczesny, a zarazem delikatny wygląd, cechuje wykończeniową Orac Decor SX125, przez swoją estetykę zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, chętnie udzielimy porady dotyczącej zakupu, montażu, jak i malowania listwy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub e-mailową, nasze doświadczenie, a także zdobywana przez lata wiedza, pozwala nam fachowo odpowiedzieć na każde pytanie. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość całego asortymentu pozwoli naszym pracownikom odpowiedzieć na dowolne zadane przez Ciebie pytanie dotyczące specyfiki produktu, jego funkcjonalności, a także montażu listew przypodłogowych wraz z doborem odpowiednich akcesoriów do ich przymocowania. Zapraszamy do współpracy sklep Orac Decor!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor