• Obniżka

ORAC DECOR SX137 FLEX Listwa przypodłogowa

271,00 zł 252,03 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 252.03 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa Orac SX137F to doskonała listwa wykończeniowa przeznaczona do łuków ścian, kolumn czy półkolumn, posiada ponadczasowe klasyczne wzornictwo, które nadaje wnętrzu elegancji i szyku. Listwa dekoracyjna przypodłogowa Orac jest odporna na wilgoć i uderzenia, dlatego doskonale wpasuje się w każde pomieszczenie oraz podkreśli aranżację wnętrza. Gięta listwa SX137F, dzięki swoim wymiarom zakryje szczelinę dylatacyjną oraz okablowanie. Listwa Orac Decor SX137 Flex łatwa w montażu jest gotowa do pomalowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  9.9
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

SX137 FLEX Orac Decor gięta przypodłogowa listwa

Elastyczna listwa przypodłogowa FLEX SX137 Orac Decor przeznaczona jest do dekoracyjnego wykończenia ściany na styku z podłogą, jej zalety pozwalają na montaż przy półkolumnach, kolumnach oraz łukach. Wymiary listwy SX137 FLEX świetnie zakryją szczelinę dylatacyjną oraz okablowanie, a także nierówności, jakie niejednokrotnie występują w miejscu łączenia się ścian oraz podłogi, jej uniwersalne wzornictwo pasuje do różnorodnych wnętrzach. Poza funkcjami praktycznymi zakrycie wad SX137 FLEX to także detal ozdobny, który wspaniale wykończy aranżacje pomieszczenia. Gięta listwa przypodłogowa Orac Decor SX137 FLEX jest niezwykle prosta w zamocowaniu do ściany, niestraszne jej łuki i krzywizny, została odpowiednio przygotowana do pomalowania na wybrany przez siebie kolor.

Listwa SX137 FLEX Orac Decor

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX137 FLEX cechuje się giętkością, a także funkcjonalnością, dobrze się prezentuje oraz podkreśla niezwykłość niejednego wnętrza. Dzięki temu, że listwa SX137 jest prosta w swojej linii, z wielkim sukcesem może być wykorzystana jako dodatek, zarówno w klasycznym, jak i stylizowanym na modernistyczny styl. Listwa wykończająca SX137 FLEX to model, który przypadnie do gustu nawet bardzo wymagającym wielbiciela sztukaterii, nasz model wyróżnia się niebywałą jakością, precyzją detali, jak i również wytrzymałością.

Najważniejszą funkcją listew Orac Decor SX137 FLEX jest zamaskowanie szczelin dylatacyjnych, stanowiących nierozerwalny etap montażu paneli lub parkietu, oraz zabezpieczanie ścian przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Listwy przypodłogowe SX137 Orac w wersji FLEX charakteryzują się bardzo dobrą giętkością, pozwala na łatwe wyginanie i bez trudu można dopasować je do zaokrąglonych ścian, takich jak kolumny, półkolumny lub łuki. Zastosowanie w czasie tworzenia giętej listwy SX137 FLEX nowoczesnej technologii sprawia, że model utrzymuje się w nienaruszonym stanie nie tylko wizualnym, ale także jakościowym przez wiele lat. Uwzględniając zalety charakterystyczne dla listwy SX137 FLEX Orac Decor, nada wyjątkowości niejednej podłodze. Elastyczna listwa Orac SX137F to doskonała listwa wykończeniowa przeznaczona do łuków ścian, kolumn czy półkolumn, posiada ponadczasowe klasyczne wzornictwo, które nadaje wnętrzu elegancji i szyku. Listwa dekoracyjna przypodłogowa Orac jest odporna na wilgoć i uderzenia, wpasuje się w każde pomieszczenie oraz podkreśli aranżację wnętrza, łatwa w montażu, gotowa do pomalowania.

Wykończająca listwa SX137 FLEX i jej montaż

Gięta listwa przypodłogowa SX137 FLEX Orac Decor jest odporna na wilgoć, co sprawia, że można go montować w różnych pomieszczeniach oraz produkt przemywać tak często, jak jest to konieczne. Kolejne zalety SX137 wynikające z produkcji i zastosowanych materiałów to wytrzymałość i lekkość, dzięki temu każdy może ją samodzielnie zamontować. Zachęcamy do zastosowania przygotowanych przez nas klejów: kleju montażowego Orac Decor FDP500 oraz kleju do łączeń listew Orac Decor FX400 dzięki nim montaż jest prosty i przyjemny. Listwa wykończeniowa SX137 FLEX Orac Decor po wyschnięciu kleju jest gotowa do malowania, dlatego bez problemu można ją dostosować do koloru niejednego wnętrza.

SX137 FLEX doradztwo w wyborze i zakupie.

Elastyczna wykończająca listwa Orac SX137F przeznaczona do łuków ścian, kolumn czy półkolumn, posiada ponadczasowe klasyczne wzornictwo, które wpasuje się w każdy styl, jeżeli jednak przy wyborze powstaną pytania, serdecznie zachęcamy do kontaktu poprzez email i telefon. Jesteśmy dla Państwa, zdobyte przez lata doświadczenie oraz udanej współpracy z docenianymi projektantami i architektami aranżacji wnętrz będziemy w stanie zaproponować listwy, oraz pozostałe elementy sztukateryjne spełniające stawiane oczekiwania. Nasza najwyższej jakości obsługa zagwarantuje Państwu wszelką pomoc w odnalezieniu idealnego detalu sztukateryjnego, poprowadzimy przez cały remont.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor