• Obniżka

ORAC DECOR SX137 FLEX Listwa przypodłogowa

270,48 zł 251,55 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Elastyczna listwa Orac SX137F to doskonała listwa wykończeniowa przeznaczona do łuków ścian, kolumn czy półkolumn. Produkt posiada ponadczasowe klasyczne wzornictwo, które nadaje wnętrzu elegancji i szyku. Listwa przypodłogowa Orac jest odporna na wilgoć i uderzenia, dlatego doskonale podkreśla aranżację wnętrza. Gięta listwa SX137F, dzięki swoim wymiarom zakryje szczelinę dylatacyjną oraz okablowanie. Listwa Orac Decor SX137 Flex jest gotowa do pomalowania i łatwa w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  9.9
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

SX137 FLEX Orac Decor gięta przypodłogowa listwa

Elastyczna listwa przypodłogowa FLEX SX137 Orac Decor przeznaczona jest montażowi przy półkolumnach, kolumnach oraz łukach. Dzięki swojemu uniwersalnemu wzornictwu świetnie odnajdzie się w różnorodnych wnętrzach. Odpowiednie proporcje listwy SX137 FLEX umożliwiają zasłonięcie szczeliny dylatacyjnej, a także nierówności, jakie niejednokrotnie występują w miejscu łączenia się ścian oraz podłogi. Gięta listwa przypodłogowa Orac Decor SX137 FLEX jest niezwykle intuicyjna w zamocowaniu, jak i również została odpowiednio przygotowana do malowania jej na wybrany prze siebie kolor.

Listwa SX137 FLEX Orac Decor

Listwy przypodłogowe SX137 Orac w wersji FLEX charakteryzują się łatwą giętkością. Ich główną funkcją jest zabezpieczanie ścian przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Ponadto, zwracając uwagę na łatwość wyginania bez trudu można dopasować je do zaokrąglonych ścian, takich jak kolumny, półkolumny lub łuki. Poza funkcjami praktycznymi przypodłogowa listwa SX137 FLEX będzie stanowić także detal ozdobny w pomieszczeniu, w którym się znajdzie.

Największą funkcją listew Orac Decor SX137 FLEX jest zamaskowanie szczelin dylatacyjnych, stanowiących nierozerwalny etap montażu paneli lub parkietu. Dodatkowo rewelacyjnie spisują się w ukryciu niedoskonałości, które powstają na styku podłogi i ścian.

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX137 FLEX cechuje się giętkością, a także funkcjonalnością. Co więcej, dobrze się prezentuje, dzięki czemu podkreśla niezwykłość niejednego wnętrza. Produkt pozwala na wprowadzenie harmonii w aranżacji, a wszystko to za sprawą prostoty jej idealnego dopasowania do niejednej ściany. Dzięki temu, że listwa SX137 FLEX jest prosta w swojej linii, z sukcesem może być traktowana jako dodatek, zarówno tych klasycznych, jak i stylizowanych w modernistycznym stylu.

Zastosowanie w czasie tworzenia giętej listwy SX137 FLEX nowoczesnej technologii, sprawia że model utrzymuje się w nienaruszonym stanie nie tylko wizualnym, ale także jakościowym. Uwzględniając swoje aspekty charakterystyczne listwa SX137 FLEX Orac Decor nada wyjątkowości niejednej podłodze.

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac Decor SX137 Flex

Listwa przypodłogowa SX137 FLEX to model, który przypadnie do gustu nawet bardzo wymagających wielbicieli sztukaterii. Model wyróżnia się niebywałą jakością, precyzją detali, jak i również wytrzymałością.

Gięta listwa przypodłogowa SX137 FLEX Orac Decor jest wysoce odporna na wilgoć oraz wgniecenia, co sprawia, że można produkt przemywać tak często, jak jest to konieczne. Co więcej, listwa wykończeniowa SX137 FLEX Orac Decor została przygotowana do malowania, dlatego bez problemu można ją dostosować do koloru niejednego wnętrza.

Elastyczna listwa SX137 FLEX i jej montaż

Elastyczna listwa SX137 FLEX to model łatwy w instalacji, dzięki wykorzystaniu lekkich tworzyw, z których została stworzona. Dodatkowo zastosowanie kleju montażowego Orac Decor FDP500, i kleju do łączeń listew Orac Decor FX200 montaż zostanie jeszcze bardziej przyśpieszony.

SX137 FLEX i doradztwo w zakupie listew

Nasza najwyższej jakości obsługa zagwarantuje Państwu wszelką pomoc w odnalezieniu idealnego detalu sztukateryjnego. Dlatego też serdecznie zachęcamy do kontaktu poprzez email i telefon jeśli mają Państwo wątpliwości dotyczące sztukaterii Orac Decor C321, jak i również pozostałych produktów dostępnych w ofercie naszego sklepu ze sztukaterią. Jesteśmy pewni, że dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu czy też udanej współpracy z docenianymi projektantami i architektami aranżacji wnętrz będziemy w stanie zaproponować listwy przypodłogowe oraz pozostałe elementy sztukateryjne spełniające stawiane przed naszym sklepem oczekiwania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor