• Obniżka

ORAC DECOR SX168 Listwa przypodłogowa

119,07 zł 110,74 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 110.74 zł

Opis produktu

Listwa ORAC DECOR SX168 to szeroka dekoracyjna listwa przypodłogowa, która będzie efektownym detalem wykończeniowym, zdobiącym wnętrze.

Listwa przypodłogowa ORAC SX168 nada aranżacji niezwykłego stylu i elegancji, maskując nieestetyczne kable oraz ukrywając szczelinę dylatacyjną powstałą w przypadku montażu paneli, czy parkietu. Listwa ozdobna Orac Decor jest lekka, przez co łatwa w montażu, a także gotowa do pomalowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.4
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  15.1
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX168

W poszukiwaniu dobrego pomysłu na wykończenie pomieszczenia warto uwzględnić użycie klasycznych listew przypodłogowych Orac Decor np. SX168, która wyróżnia się klasyczną linią. Są to ozdoby sztukateryjne, które nadadzą eleganckiego wymiaru niejednej aranżacji. Listwy przypodłogowe będą nadzwyczajną ozdobą, które umożliwią zasłonięcie szczeliny dylatacyjnej, a także znajdujących się na styku podłogi i ścian zakończeń tapet. Co więcej, listwy przypodłogowe Orac Decor, w tym model Orac Decor SX168, niezwykle łatwo połączą w jedność aranżacje w różnych pomieszczeniach. Szeroka listwa przypodłogowa Orac Decor SX168 to doskonały patent na wykończenie praktycznie każdej aranżacji.

Listwa przypodłogowa Orac SX168 i jej trwałość.

Detal sztukateryjny, którym jest listwa przypodłogowa SX168 Orac Decor, łączy ze sobą fenomenalnej wykonanie, nowoczesne zdobnictwo nawiązujące do tradycyjnej sztukaterii. Listwa przypodłogowa SX168 Orac Decor to wachlarz możliwości aranżacyjnych, dzięki trwałych tworzyw użytych podczas jej produkcji. Listwa przypodłogowa SX168 Orac Decor jest więc sztukateria ozdobną, która przyczyni się do tego, że wnętrze będzie ekskluzywniejsze, łącząc znajdujące się elementy aranżacji. Listwa przypodłogowa SX168 Orac Decor pozwoli na perfekcyjne wykończenie styku ścian oraz podłogi, zasłaniając każde widoczne dla oka na nim niedociągnięcia. Dzięki swej szerokości ukryje wszelkie zakończenia tapet bądź nierówności malowania.

Kompleksowość listwy przypodłogowej SX168 Orac Decor sprawia, że oferowana listwa zaskakuje swoją prostotą designu i można ją wykorzystać zarówno we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych, jak i w każdej innej stylizacji wnętrza. Dzięki zastosowanej technologii listwa przypodłogowa SX168 Orac Decor pozostaje w niezmienionym stanie przez lata. Będzie ona stanowić niezwykły element ozdobny, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, co sprawia, że długo będzie cieszyć wzrok domowników, jak i gości. Wszystkie cechy i właściwości listwy przypodłogowej SX168 Orac Decor powodują, że poszukujący wysokiej jakości produktów podczas urządzania własnego wnętrza, chętnie ją kupują.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor SX168.

Biorąc pod uwagę walory listew przypodłogowych SX168 Orac Decor, trzeba przypomnieć o łatwości oraz szybkości montażu owego akcentu wykończeniowego, szczególnie w przypadku zastosowania rekomendowanych klejów marki Orac Decor. Dzięki lekkiej wagi modelu, wytrzymałości klejów, a także odpowiedniemu przygotowaniu podłoża, na którym zostanie przyklejona listwa przypodłogowe SX168 Orac Decor, można mieć pewność mocnego połączenia. Aby w prawidłowy sposób przykleić produkt, należy wykorzystać klej montażowy FDP500, a także FX400 Orac Decor do łączeń listew. Jeśli mają Państwo problemy związane z przymocowaniem listwy przypodłogowej Orac Decor SX168, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

SX168 Orac Decor gotowa do malowania.

Przykuwając uwagę na pozytywne aspekty ozdobnej listwy przypodłogowej SX168 Orac Decor, bezwzględnie trzeba napomnieć o prostocie fenomenalnego wpasowania modelu w dowolną kolorystykę podłogi lub ściany. Listwa przypodłogowa SX168 Orac została gotowa do samodzielnego malowania farbami, niezawierającymi w swoim składzie rozpuszczalników. Podczas malowania detalu dekoracyjnego pod postacią listwy przypodłogowej SX168 Orac Decor można zastosować na przykład farby lateksowe, silikonowe, a także arylowe.

Z miłą chęcią pomożemy!

Zapraszamy do kontaktu poprzez email, czy też telefon w przypadku pojawiających się wątpliwości dotyczących zakupu modelu SX168 Orac Decor, jak i również wszelkich produktów znajdujących się w asortymencie naszego sklepu internetowego. Bardzo wysokiej jakości pomoc, szeroka wiedza, zdobywane przez lata doświadczenie, jak i również udana współpraca ze znanymi architektami i projektantami stylizacji wnętrz zapewnia Państwu odnalezienie idealnego detalu sztukateryjnego.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor