• Obniżka

ORAC DECOR SX163 Listwa przypodłogowa

83,05 zł 77,24 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 77.24 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX163 to listwa do każdego rodzaju pomieszczeń, oprócz swojej funkcjonalności, listwa spełnia także walory estetyczne. Jej minimalistyczny, a zarazem nowoczesny kształt pozytywnie ożywi Twoje wnętrze.

Wykończeniowa listwa SX163 będzie wyjątkowym detalem zdobiącym styk ścian i podłogi, maskując nieestetyczne kable, a także ukrywając szczelinę dylatacyjną. Gładka listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 lekka i łatwa w montażu jest gotowa do pomalowania. Cechuje się również odpornością na wilgoć i uderzenia.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  10.2
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

SX163 Orac Decor listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 to produkt, który został wykonany z certyfikowanych tworzyw. Jest on w pełni bezpieczny dla ludzi oraz środowiska naturalnego. Należy podkreślić, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 cieszy się ogromną popularnością wśród tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają jakość. Taka inwestycja opłaca się najbardziej. Faktem jest, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 cechuje się podwyższoną trwałością. Z tego względu nie musimy obawiać się przedwczesnego uszkodzenia powierzchni. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 przez długie lata utrzymuje swoją formę. Będzie prezentować się zupełnie tak, jak w dniu montażu. Plusem jest to, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 jest nie tylko stylowa, ale również funkcjonalna. Może zostać umieszczona w niemal dowolnym pomieszczeniu jej minimalistyczny, a zarazem nowoczesny kształt pozytywnie ożywi każde wnętrze.

Listwa przypodłogowa do każdego wnętrza.

Myślisz, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 to jedynie dekoracja? Jesteś w wielkim błędzie! Dzięki niej można odświeżyć wnętrze, a także sprawić, aby prezentowało się ono lepiej. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 skutecznie ukryje szczelinę dylatacyjną, czy też inne niedoskonałości, które pojawiają się na łączeniu ścian i podłogi.

Uniwersalna listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 pasuje do niemal każdego wnętrza. Ponadczasowe wzornictwo daje wiele możliwości aranżacyjnych. To wyłącznie od nas zależy, gdzie jak wykorzystamy produkt. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 będzie przepięknie prezentować się w salonie, kuchni czy przedpokoju. Pewne jest to, że sprawia ona wrażenie eleganckiej, a zarazem luksusowej. To sprawdzony sposób na to, aby nadać wnętrzu ekskluzywnego charakteru.

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 wyróżnia się dekoracyjnym charakterem, jednak nie można zapomnieć również o wyjątkowych parametrach użytkowych. Jest to produkt odporny na wilgoć. Z tego względu listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 może zostać umieszczona w każdym pomieszczeniu. Nie musimy obawiać się, że jej powierzchnia będzie pęcznieć lub gnić. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 przetrwa również mycie podłogi na mokro. Nie wymaga ona żadnej konserwacji, co z pewnością zadowoli osoby, które nie posiadają zbyt dużej ilości wolnego czasu.

Prosty montaż listwy Orac Decor SX163.

Dekoracyjna listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 zostanie zamontowana w ciągu kilkudziesięciu minut. Jak to możliwe? Do jej montażu nie potrzebujemy żadnych narzędzi, śrub, czy też wkrętów. Wystarczy zaopatrzyć się w klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń Orac Decor FX400. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 może zostać przycięta do dowolnych rozmiarów, a więc bez trudu dopasujemy ją do danego pomieszczenia. Jest to szczególnie ważne, jeśli wnętrze posiada wnęki i uskoki. Możemy mieć pewność, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 będzie perfekcyjnie przylegać do wybranej powierzchni.

Malowanie listwy Orac Decor SX163.

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 jest biała, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby pomalować ją na dowolny kolor. Najlepiej zastosować do tego farbę akrylową, czy też lateksową. Takie emalie nie stanowią żadnego zagrożenia dla powierzchni. Warto jednak wiedzieć, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 nie może być malowana farbami, które posiadają rozpuszczalniki w składzie. Trzeba dodać, że powierzchnia produktu nie wymaga żadnej dodatkowej obróbki jest ona w pełni przygotowana do malowania.

Pytania i wątpliwości do rozwiania - Orac Decor SX163.

Wykończeniowa listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 to świetny wybór na drodze do pozytywnych zmian w Twym domu. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem ozdobnej listwy Orac Decor SX163, ale masz pytania, to skontaktuj się z nami, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość całego asortymentu pozwoli naszym pracownikom pomóc w trakcie zakupów. Odpowiemy na dowolne zadane przez Ciebie pytanie dotyczące specyfiki produktu, jego funkcjonalności, a także montażu listew przypodłogowych wraz z doborem odpowiednich akcesoriów do ich przymocowania. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor