• Obniżka

ORAC DECOR SX163 Listwa przypodłogowa

82,91 zł 77,11 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX163 to uniwersalna listwa wykończeniowa do wnętrz. Listwa będzie wyjątkowym detalem zdobiącym styk ścian i podłogi, maskując nieestetyczne kable, a także ukrywając szczelinę dylatacyjną. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 jest gotowa do pomalowania, lekka i łatwa w montażu. Cechuje się również odpornością na wilgoć i uderzenia.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  10.2
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

SX163 Orac Decor listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 to produkt, który został wykonany z certyfikowanych tworzyw. Jest on w pełni bezpieczny dla ludzi oraz środowiska naturalnego. Należy podkreślić, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 cieszy się ogromną popularnością wśród tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają jakość. Taka inwestycja opłaca się najbardziej. Faktem jest, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 cechuje się podwyższoną trwałością. Z tego względu nie musimy obawiać się przedwczesnego uszkodzenia powierzchni. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 przez długie lata utrzymuje swoją formę. Będzie prezentować się zupełnie tak, jak w dniu montażu. Plusem jest to, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 jest nie tylko stylowa, ale również funkcjonalna. Może zostać umieszczona w niemal dowolnym pomieszczeniu.

Listwa przypodłogowa do każdego wnętrza

Uniwersalna listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 pasuje do niemal każdego wnętrza. Ponadczasowe wzornictwo daje wiele możliwości aranżacyjnych. To wyłącznie od nas zależy, gdzie zostanie umieszczony produkt. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 będzie przepięknie prezentować się w salonie. Pewne jest to, że sprawia ona wrażenie eleganckiej, a zarazem luksusowej. To sprawdzony sposób na to, aby nadać wnętrzu ekskluzywnego charakteru. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 wyróżnia się dekoracyjnym charakterem, jednak nie można zapomnieć również o wyjątkowych parametrach użytkowych. Jest to produkt odporny na wilgoć. Z tego względu listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 może zostać umieszczona również w kuchni, przedpokoju, czy też łazience. Nie musimy obawiać się, że jej powierzchnia będzie pęcznieć lub gnić. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 przetrwa również mycie podłogi na mokro. Nie wymaga ona żadnej konserwacji, co z pewnością zadowoli osoby, które nie posiadają zbyt dużej ilości wolnego czasu.

Praktyczna listwa Orac Decor SX163

Myślisz, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 to jedynie dekoracja? Jesteś w wielkim błędzie! Dzięki niej można odświeżyć wnętrze, a także sprawić, aby prezentowało się ono lepiej. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 skutecznie ukryje szczelinę dylatacyjną, czy też inne niedoskonałości, które pojawiają się na łączeniu ścian i podłogi. Produkt może wiec opóźnić termin remontu mieszkania, co zadowoli wszystkich, którzy posiadają ograniczonych budżet. Praktyczna listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 zostanie zamontowana w ciągu kilkudziesięciu minut. Jak to możliwe? Do jej montażu nie potrzebujemy żadnych narzędzi, śrub, czy też wkrętów. Wystarczy zaopatrzyć się w klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń Orac Decor FX200. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 może zostać przycięta do dowolnych rozmiarów, a więc bez trudu dopasujemy ją do danego pomieszczenia. Jest to szczególnie ważne, jeśli wnętrze posiada wnęki i uskoki. Możemy mieć pewność, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 będzie perfekcyjnie przylegać do wybranej powierzchni.

Malowanie listwy Orac Decor SX163

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 jest biała, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby pomalować ją na dowolny kolor. Najlepiej zastosować do tego farbę akrylową, czy też lateksową. Takie emalie nie stanowią żadnego zagrożenia dla powierzchni. Warto jednak wiedzieć, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 nie może być malowana farbami, które posiadają rozpuszczalniki w składzie. Trzeba dodać, że powierzchni produktu nie wymaga żadnej dodatkowej obróbki. Jest ona w pełni przygotowana do malowania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor