• Obniżka

ORAC SX163FLEX gięta Listwa przypodłogowa

341,47 zł 317,57 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 317.57 zł

Opis produktu

Orac SX163 FLEX gładka elastyczna listwa przypodłogowa od Orac Decor, to proste wzornictwo o klasycznej formie, wpasuje się w każdą stylistykę i na każdą ścianę.

Gięta listwa Orac SX163 F to wykończeniowa listwa przypodłogowa o stylowej formie i klasycznym designie, przeznaczona do montażu przy łukach ścian, kolumnach i półkolumnach. SX163 FLEX to wytrzymała i odporna na wilgoć listwa, która perfekcyjnie podkreśli piękno podłogi, dzięki swoim wymiarom listwa zakryje szczelinę dylatacyjną oraz przewody. Orac SX163F w wersji Flex łatwa w montażu, gotowa do pomalowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  10.2
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 Flex

Elastyczne listwy przypodłogowe są akcentami sztukaterii, spełniającymi nie tylko funkcję wizualną, ale również funkcjonalną. Marka - Orac Decor oferuje listwę przypodłogową SX163 Flex, która zapiera dech eleganckim wykonaniem, wysoką jakością, jak i możliwością zastosowania. Dobrze dowiedzieć się trochę więcej na temat owego wyjątkowego produktu do wykończenia pomieszczeń.

Listwa wykończeniowa SX163 Flex Orac to giętka listwa, nadająca się świetnie do przymocowania przy półkolumnach, zagięciach, łukach i innych nierównościach. Zaprojektowana jest w taki sposób, by właściwie przylegała do ściany, dodatkowo dekorując aranżację i maskując mankamenty. Warto wiedzieć, iż listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 Flex spisze się zarówno do zwiększenia walorów wystroju, jak i ozdoby wnętrza gustownym detalem sztukaterii. Jest to model, który doskonale maskuje szczelinę dylatacyjną, a także łączenia pomiędzy ścianami a podłogą.

Zalety listwy przypodłogowej Orac SX163 Flex.

Producent Orac Decor projektuje niezwykłe akcenty sztukaterii, posiadające bardzo dużo walorów. Przed zakupem pierwszej lepszej listwy, warto uzyskać informacje, jakie zadania wypełni listwa przypodłogowa SX163 Flex i czemu zasługuje na szczególną Państwa uwagę.

Listwa SX163 Flex to głównie niespotykana wygoda użytkowania. Wszystko za sprawą elastycznej formy, która dopasowuje się do nierówności, łuków i kolumn. Listwa ta świetnie wpasuje się do aranżacji domów, gdzie zaokrąglenia ścian są detalem pomieszczenia. Co więcej, listwa przypodłogowa SX163 Flex jest wykonana w prosty, ekskluzywny sposób, by komponowała się do każdego pomieszczenia.

Elastyczna listwa SX163 Flex sprawia, że model rewelacyjnie przylega do niejednej zaokrąglonej ściany. Listwa wykończeniowa SX163 Flex jest sztukaterią, mającą ogrom innych walorów, którymi są: trwałość oraz wodoodporność.

SX163 Flex łatwy montaż.

Dekoracyjna listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 Flex to sztukateria prosta w instalacji na niejednym łączeniu podłogi i ściany. Do montażu należy zastosować właściwe kleje montażowe marki Orac Decor. W celu listwy przypodłogowej Orac Decor SX163 Flex świetnie spisze się klej FDP500 oraz FX400 Orac Decor do łączeń listew.

Gotowość do pomalowania i własnej stylizacji.

Dodatkowym walorem  przypodłogowej jest gotowość listwy do pomalowania farbą. Pozwala to dopasowanie jej ostatecznego wyglądu do każdego wnętrza. Poprzez dobranie odpowiedniego koloru farby można w niezwykle łatwy sposób współgrać listwę przypodłogową Orac Decor SX163F w kolorystykę wybranego pomieszczenia albo wyeksponować ją za sprawą kontrastu, który doda oryginalnego akcentu aranżacji. Trzeba jednak wybrać farbę, która nie posiada w składzie substancji rozpuszczających.

Profesjonalna pomoc.

Nasz niespotykany poziom obsługi zapewnia Państwu wszelką pomoc w odnalezieniu spełniającego oczekiwania elementu sztukatorskiego. Zatem serdecznie zachęcamy do kontaktu poprzez email, a także telefon. Jeśli mają Państwo wątpliwości dotyczące zakupu giętej listwy przypodłogowej Orac Decor SX163F, jak i również pozostałych produktów znajdujących się w ofercie naszego sklepu ze sztukaterią. Jesteśmy przekonani, że za sprawą naszego doświadczenia, wieloletniej współpracy ze znanymi architektami oraz projektantami aranżacji nasza pomoc będzie skuteczna. Zaoferujemy listwy przypodłogowe oraz pozostałe nadzwyczajne elementy sztukateryjne spełniające stawiane przed naszym sklepem oczekiwania i wymagania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor