• Obniżka

ORAC SX163FLEX gięta Listwa przypodłogowa

340,94 zł 317,07 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Orac SX163F w wersji Flex to elastyczna listwa przypodłogowa o ponadczasowej formie, dzięki której w subtelny sposób wykończysz wnętrze. Produkt nadaje się do montażu przy łukach ścianach, kolumnach i półkolumnach. Giętka listwa wykończeniowa perfekcyjnie podkreśli każdą podłogę, ukrywając szczelinę dylatacyjną oraz widoczne na styku ścian i podłogi nierówności. Elastyczna listwa Orac Decor SX163F jest gotowa do pomalowania, a także łatwa w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  10.2
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 Flex

Elastyczne listwy przypodłogowe są akcentami sztukaterii, spełniającymi nie tylko funkcję wizualną, ale również funkcjonalną. Marka - Orac Decor oferuje listwę przypodłogową SX163 Flex, która zapiera dech eleganckim wykonaniem, wysoką jakością jak i możliwością zastosowania. Dobrze dowiedzieć się trochę więcej na temat owego wyjątkowego produktu do wykończenia pomieszczeń.

Listwa wykończeniowa SX163 Flex Orac, to giętka listwa, nadająca się świetnie do przymocowania przy półkolumnach, zagięciach, łukach i innych nierównościach. Zaprojektowana jest w taki sposób, by właściwie przylegała do ściany, dodatkowo dekorując aranżację i maskując mankamenty. Warto wiedzieć, iż listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 Flex spisze się zarówno do zwiększenia walorów wystroju oraz ozdoby wnętrza gustownym detalem sztukaterii. Jest to model, który maskuje szczelinę dylatacyjną jak i również łączenia pomiędzy ścianami a podłogą.

Zalety listwy przypodłogowej Orac SX163 Flex

Producent Orac Decor projektuje niezwykłe akcenty sztukaterii, posiadające bardzo dużo walorów. Przed zakupem pierwszej lepszej listwy, warto uzyskać informacje, jakie role pełni listwa przypodłogowa SX163 Flex i czemu zasługuje na szczególną uwagę.

Listwa SX163 Flex to głównie niespotykana wygoda użytkowania. Wszystko za sprawą elastycznej formy, która dopasowuje się do nierówności, łuków i kolumn. Listwa ta świetnie wpasuje się do aranżacji domów, gdzie zaokrąglenia ścian są detalem pomieszczenia. Co więcej, listwa przypodłogowa SX163 Flex jest wykonana w prosty, ekskluzywny sposób, by komponowała się do każdego pomieszczenia.

Elastyczna listwa SX163 Flex sprawia, że model rewelacyjnie przylega do niejednej zaokrąglonej ściany. Listwa wykończeniowa SX163 Flex jest sztukaterią, mającą ogrom innych walorów, którymi są chociażby trwałość oraz wilgocioodporność.

SX163 Flex i montaż modelu

Dekoracyjna listwa przypodłogowa Orac Decor SX163 Flex to sztukateria prosty w instalacji na niejednym łączeniu podłogi i ścian. Do montażu należy zastosować właściwe kleje montażowe marki Orac. W celu listwy przypodłogowej Orac Decor SX163 Flex świetnie spisze się klej FDP500 oraz FX200 Orac Decor do łączeń listew.

Gotowość do pomalowania

Dodatkowym walorem jest gotowość przypodłogowej listwy do pomalowania farbą. Pozwala to dopasowanie jej ostatecznego wyglądu do każdego wnętrza. Poprzez dobranie odpowiedniego koloru farby można w niezwykle łatwy sposób współgrać listwę przypodłogową Orac Decor SX163F w kolorystykę wybranego pomieszczenia albo wyeksponować ją za sprawą kontrastu, który doda oryginalnego akcentu aranżacji. Trzeba jednak wybrać farbę, która nie posiada w składzie substancji rozpuszczających.

Profesjonalna pomoc

Nasz niespotykany poziom obsługi zapewnia Państwu wszelką pomoc w odnalezieniu spełniającego oczekiwania elementu sztukatorskiego. Zatem serdecznie zachęcamy do kontaktu poprzez email, a także telefon. Jeśli mają Państwo wątpliwości dotyczące zakupu giętej listwy przypodłogowej Orac Decor SX163F jak i również pozostałych produktów znajdujących się w ofercie naszego sklepu ze sztukaterią. Jesteśmy przekonani, że za sprawą naszego doświadczenia oraz wieloletniej współpracy ze znanymi architektami oraz projektantami aranżacji zaoferujemy listwy przypodłogowe oraz pozostałe nadzwyczajne elementy sztukateryjne spełniające stawiane przed naszym sklepem oczekiwania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor