• Obniżka

ORAC DECOR SX138 FLEX Listwa przypodłogowa

341,47 zł 317,57 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 317.57 zł

Opis produktu

Gięta szeroka listwa przypodłogowa Orac Decor SX138F będzie stanowić perfekcyjne wykończenie w przypadku kolumn, półkolumn i innych zaokrągleń ścian.

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX138F to listwa wykończeniowa, która małym kosztem wykończy aranżację każdego pomieszczenia, to funkcjonalny element wykończenia wnętrz na styku ściany i podłogi. Modny design wprowadza do wnętrza dozę elegancji. Listwa jest stworzona z wytrzymałych na uderzenia i wilgoć materiałów, a jej wymiary umożliwiają ukrycie szczeliny dylatacyjnej i okablowanie. Elastyczna listwa Orac Decor SX138 Flex jest łatwa w montażu i gotowa do pomalowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  13.8
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

SX138 FLEX Orac Decor gięta listwa przypodłogowa

Gięta przypodłogowa listwa SX138 FLEX Orac Decor dedykowana jest montażowi przy półkolumnach, kolumnach lub łukach. Dzięki swojemu klasycznemu designowi świetnie sprawdzi się w różnorodnych pomieszczeniach. Dzięki zastosowanej nowoczesnej technologii listwa przypodłogowa SX138 FLEX pozostaje w niezmienionym perfekcyjnym stanie przez lata, ciesząc wzrok wszystkich domowników, jak i gości. Wszystkie cechy i właściwości listwy SX138 FLEX powodują, że będzie ona stanowić niezwykły element ozdobny, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, poszukujących wysokiej jakości produktów podczas urządzania własnego wnętrza.

Przemyślane wymiary listwy przypodłogowej SX138 FLEX pozwalają na zamaskowanie szczeliny dylatacyjnej, czy też mankamentów, jakie niejednokrotnie występują w miejscu styku podłogi oraz ścian. Gięta wykończeniowa listwa Orac Decor SX138 FLEX jest niezwykle łatwa w zamocowaniu, jak i również została właściwie przygotowana do malowania jej na wybraną przez siebie kolorystykę.

Elastyczna listwa SX138 FLEX Orac Decor.

Listwa SX138 Orac Decor FLEX cechuje się wysoką giętkością, jej podstawową funkcją jest zabezpieczanie ścian przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Biorąc pod uwagę na łatwość wyginania, bez trudu można dopasować te listwy do zaokrąglonych ścian, w postaci kolumn, łuków i półkolumn. Poza funkcjami praktycznymi przypodłogowa listwa SX138 FLEX może stanowić także element dekoracyjny dla wnętrza, w którym została zamontowana.

Najważniejszą rolą listew przypodłogowych SX138 FLEX jest maskowanie szczelin dylatacyjnych, stanowiących nieodłączny element kładzenia paneli lub parkietu. Dodatkowo doskonale spisują się w zasłonięciu mankamentów, które powstają wzdłuż styku ścian oraz podłogi.

Dekoracyjna listwa przypodłogowa SX138 FLEX Orac Decor cechuje się giętkością, jak i również praktycznością. Dodatkowo świetnie się prezentuje, dzięki czemu uwypukla niezwykłość każdego pomieszczenia. Produkt pozwala na stworzenie harmonii w aranżacji, a wszystko to za sprawą swobody jej doskonałego dopasowania do niejednej ściany. Dzięki temu, że listwa SX138 FLEX jest ekskluzywna w swojej linii, z sukcesem może być traktowana jako element wykończeniowy, zarówno tych klasycznych, jak i stylizowanych w modernistycznym stylu.

Zastosowanie w czasie tworzenia giętej listwy SX138 FLEX innowacyjnej technologii sprawia, że model utrzymuje się w niezmienionym stanie zarówno wizualnym, jak i jakościowym. Ze względu na swoje cechy charakterystyczne listwa przypodłogowa Orac Decor SX138 FLEX nada wyjątkowości każdej podłodze.

Elastyczna listwa SX138 FLEX instalacja i malowanie.

Elastyczna listwa SX138 FLEX to produkt prosty w montażu nawet dla osób bez doświadczenia, a wszystko za sprawą lekkich materiałów, z których jest stworzona. Zastosowanie kleju montażowego Orac Decor FDP500 i kleju do łączeń listew Orac Decor FX400, samodzielny montaż będzie jeszcze bardziej przystępny.

Listwa przypodłogowa SX138 FLEX to produkt, który przyciągnie wzrok nawet wymagających wielbicieli sztukaterii. Model wyróżnia się niezwykle wysoką jakością, precyzją szczegółów, oraz trwałością. Gięta listwa SX138 FLEX jest uodporniona na wodę oraz wgniecenia, co sprawia, że można produkt czyścić, kiedy istnieje taka potrzeba, listwa wykończeniowa Orac Decor została przystosowana do malowania, tak więc bez problemu można ją wkomponować z kolorystyką niejednego pomieszczenia. Do pomalowania może posłużyć każda farba niezawierająca rozpuszczalników jak na przykład farby akrylowe, silikonowe lub lateksowe.

SX138 FLEX - pomoc w wyborze i zakupie.

Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, że zakup odpowiedniej listwy ozdobnej może wiązać się z trudnymi pytaniami. Nasza najwyższej jakości obsługa zagwarantuje wszelką pomoc w odszukaniu spełniającego oczekiwania detalu sztukatorskiego. A więc zachęcamy do kontaktu poprzez telefon oraz email, jeśli mają Państwo pytania dotyczące modelu Orac Decor C321 czy też wszelkich produktów dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego. Nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde pytanie związane z wyborem właściwego produktu oraz specyfikacją sztukaterii, udzielimy porady dotyczącej montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego. Zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor