• Obniżka

ORAC SX182FLEX gięta Listwa przypodłogowa

165,62 zł 154,03 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 154.03 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa wykończeniowa ORAC DECOR SX182 Flex umożliwia uzyskanie efektu perfekcyjnego wykończenia na styku podłogi i ścian bez względu na występujące w pomieszczeniu krzywizny ścian, to listwa do łuków, kolumn i półkolumn. Gięta listwy Orac SX182F przypodłogowa ukryje szczelinę dylatacyjną, oraz kable oraz chroni, wspaniale podkreśli podłogę. Listwa Orac Decor SX182 Flex jest odporna na wilgoć, a także trwała i wytrzymała do wnętrz nowoczesnych i tradycyjnych. Możliwość pomalowania giętej listwy Orac SX182F daje szerokie pole aranżacyjne.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  5
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX182 Flex

Elastyczna przypodłogowa listwa Orac SX182F jest wspaniałym akcentem sztukaterii, który spełni nie tylko rolę wizualną, ale także funkcjonalną. Marka - Orac Decor ma w swojej ofercie przypodłogową listwę SX182 Flex, która charakteryzuje się pięknym wykonaniem, wysoką jakością oraz różnorodnością wykorzystania. Warto uzyskać trochę więcej informacji na temat tego wyjątkowego modelu do samodzielnej wykończenia aranżacji.

Listwa wykończeniowa SX182 Flex Orac Decor, to elastyczna listwa, która nada się idealnie do przymocowania przy półkolumnach, zagięciach, łukach i innych nierównościach, wykonana została w taki sposób, aby odpowiednio przylegała do powierzchni, jednocześnie wykańczając aranżację, jak i również ukrywając nierówności. Należy wiedzieć, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX182 Flex spisze się nie tylko do urozmaicenia wystroju i dekoracji pomieszczenia eleganckim detalem sztukateryjnym. Jest to model, zakrywający szczeliny dylatacyjne, a także łączenia między podłogą a ścianami, a możliwość pomalowania giętej listwy Orac SX182F daje szerokie pole aranżacyjne.

Zalety przypodłogowej listwy Orac Decor SX182 Flex

Producent Orac Decor projektuje wyjątkowe elementy sztukateryjne, które posiadają ogrom walorów. Przed zakupem właściwej listwy, należy dowiedzieć się, jakie funkcje spełnia listwa przypodłogowa SX182 Flex oraz czemu jest godna uwagi. Elastyczna listwa wykończeniowa ORAC DECOR SX182 Flex umożliwia uzyskanie efektu perfekcyjnego wykończenia na styku podłogi i ścian bez względu na występujące w pomieszczeniu krzywizny ścian, to listwa do łuków, kolumn i półkolumn, mająca jeszcze wiele innych zalet, jakimi są wytrzymałość oraz odporność na wilgoć.

Listwa SX182 Flex to przede wszystkim wygoda w użytkowaniu, dzieje się tak za sprawą elastycznej formy, która dopasowuje się do niedoskonałości, łuków oraz półkolumn. Produkt rewelacyjnie pasuje do wnętrz domów jednorodzinnych, gdzie zaokrąglenia ścian są detalem pomieszczenia. Co więcej, listwa przypodłogowa SX182 Flex jest stworzona w prosty, wyrafinowany sposób, by komponowała się do wybranego stylu, elastyczna forma powoduje, że produkt idealnie dopasowuje się do praktycznie każdej nierówności ściennej, to inwestycja na lata.

Orac SX182 Flex i montowanie produktu

Dekoracyjna listwa przypodłogowa Orac Decor SX182 Flex to sztukateria łatwy w przymocowaniu na każdym styku ścian oraz podłogi, do instalacji należy wykorzystać dedykowane kleje producenta Orac. W przypadku listwy przypodłogowej Orac Decor SX182 Flex rewelacyjnie spisze się FX400 Orac Decor do łączeń listew, a także klej FDP500. Elastyczna przypodłogowa listwa Orac SX182F jest wspaniałym akcentem sztukaterii, który spełni nie tylko rolę wizualną, ale także funkcjonalną. Marka - Orac Decor ma w swojej ofercie przypodłogową listwę SX182 Flex, która charakteryzuje się pięknym wykonaniem, wysoką jakością oraz różnorodnością wykorzystania.

Listwa wykończeniowa SX182 Flex Orac Decor, to elastyczna listwa, która nada się idealnie do przymocowania przy półkolumnach, zagięciach, łukach i innych nierównościach, wykonana została w taki sposób, aby odpowiednio przylegała do powierzchni, jednocześnie wykańczając aranżację, jak i również ukrywając nierówności. Należy wiedzieć, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX182 Flex spisze się nie tylko do urozmaicenia wystroju i dekoracji pomieszczenia eleganckim detalem sztukateryjnym, jest to model, zakrywający szczeliny dylatacyjne, a także łączenia między podłogą a ścianami, a możliwość pomalowania daje szerokie pole aranżacyjne.

Przygotowanie do pomalowania SX182 Flex.

Zaletą jest przygotowanie listwy SX182 Flex przypodłogowej do pomalowania, umożliwia to dopasowanie jej wyglądu do każdego pomieszczenia. Za sprawą dobrania właściwego koloru farby możliwe jest w niezwykle łatwy sposób współgrać listwę przypodłogową Orac Decor SX182F w kolorystykę danego pomieszczenia albo wyeksponować ją poprzez kontrast, który na pewno doda oryginalnego akcentu stylizacji. Należy jednakże wykorzystać farbę, nieposiadającą w składzie rozpuszczalników.

Wysokiej jakości doradztwo

Nasz wysoki poziom obsługi gwarantuje wszelką pomoc w odszukaniu spełniającego oczekiwania elementu sztukatorskiego, dlatego też serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego. Jeżeli mają Państwo wątpliwości dotyczące zakupu giętej listwy przypodłogowej SX182F Orac Decor oraz pozostałych produktów posiadanych w ofercie naszego sklepu ze sztukaterią, jesteśmy pewni, że za sprawą zdobywanego przez lata doświadczenia, jak i również owocnej współpracy z wieloma architektami oraz projektantami pokażemy listwy przypodłogowe i inne wyjątkowe sztukaterie spełniające wszelkie oczekiwania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor