• Obniżka

ORAC SX182FLEX gięta Listwa przypodłogowa

220,74 zł 205,29 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Elastyczna listwa wykończeniowa ORAC DECOR SX182 Flex umożliwia uzyskanie efektu perfekcyjnego wykończenia na styku podłogi i ścian bez względu na występujące w pomieszczeniu krzywizny ścian. Gięta listwa przypodłogowa bowiem ukryje szczelinę dylatacyjną oraz kable również przy łukach i kolumnach. Listwa Orac Decor jest odporna na wilgoć, a także trwała i wytrzymała. Możliwość pomalowania giętej listwy Orac SX182F daje szerokie pole aranżacyjne.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  5
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX182 Flex

Elastyczne przypodłogowe listwy są akcentami sztukaterii, które spełniają nie tylko rolę wizualną, ale także funkcjonalną. Marka - Orac Decor ma w swojej ofercie przypodłogową listwę SX182 Flex, która charakteryzuje się pięknym wykonaniem, wysoką jakością oraz różnorodnością wykorzystania. Warto uzyskać trochę więcej informacji na temat tego wyjątkowego modelu do wykończenia aranżacji.

Listwa wykończeniowa SX182 Flex Orac Decor, to elastyczna listwa, która nada się idealnie do przymocowania przy półkolumnach, zagięciach, łukach i innych nierównościach. Wykonana została w taki sposób, aby odpowiednio przylegała do powierzchni, jednocześnie wykańczając aranżację jak i również ukrywając nierówności. Należy wiedzieć, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX182 Flex spisze się nie tylko do urozmaicenia wystroju i dekoracji pomieszczenia eleganckim detalem sztukateryjnym. Jest to model, zakrywający szczeliny dylatacyjne a także łączenia między podłogą a ścianami.

Zalety przypodłogowej listwy Orac Decor SX182 Flex

Producent Orac Decor projektuje wyjątkowe elementy sztukateryjne, które posiadają ogrom walorów. Przed zakupem właściwej listwy, należy dowiedzieć się, jakie funkcje spełnia listwa przypodłogowa SX182 Flex oraz czemu jest godna uwagi.

Listwa SX182 Flex to przede wszystkim wygoda w użytkowaniu. Dzieje się tak za sprawą elastycznej formy, która dopasowuje się do niedoskonałości, łuków oraz półkolumn. Produkt rewelacyjnie pasuje do wnętrz domów jednorodzinnych, gdzie zaokrąglenia ścian są detalem pomieszczenia. Co więcej, listwa przypodłogowa SX182 Flex jest stworzona w prosty, wyrafinowany sposób, by komponowała się do wybranego stylu.

Elastyczna forma SX182 Flex powoduje, że produkt idealnie dopasowuje się do praktycznie każdej nierówności ściennej. Listwa wykończeniowa SX182 Flex jest również inwestycją, mającą wiele innych zalet, jakimi są przykładowo wytrzymałość oraz wilgocioodporność.

Orac SX182 Flex i montowanie produktu

Dekoracyjna listwa przypodłogowa Orac Decor SX182 Flex to sztukateria łatwy w przymocowaniu na każdym styku ścian oraz podłogi. Do przymocowania należy wykorzystać dedykowane kleje producenta Orac. W przypadku listwy przypodłogowej Orac Decor SX182 Flex rewelacyjnie spisze się FX200 Orac Decor do łączeń listew, a także klej FDP500.

Przygotowanie do pomalowania

Ponadto zaletą jest przygotowanie listwy przypodłogowej do pomalowania . Umożliwia to dopasowanie jej wyglądu do każdego pomieszczenia. Za sprawą dobrania właściwego koloru farby możliwe jest w niezwykle łatwy sposób współgrać listwę przypodłogową Orac Decor SX182F w kolorystykę danego pomieszczenia albo wyeksponować ją poprzez kontrast, który na pewno doda oryginalnego akcentu stylizacji. Należy jednakże wykorzystać farbę, nieposiadającą w składzie rozpuszczalników.

Wysokiej jakości doradztwo

Nasz wysoki poziom obsługi gwarantuje wszelką pomoc w odszukaniu spełniającego oczekiwania elementu sztukatorskiego. Dlatego też serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego. Jeżeli mają Państwo wątpliwości dotyczące zakupu giętej listwy przypodłogowej SX182F Orac Decor oraz pozostałych produktów posiadanych w ofercie naszego sklepu ze sztukaterią. Jesteśmy pewni, że za sprawą zdobywanego przez lata doświadczenia jak i również owocnej współpracy z wieloma architektami oraz projektantami pokażemy listwy przypodłogowe i inne wyjątkowe sztukaterie spełniające wszelkie oczekiwania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor