• Obniżka

ORAC DECOR SX193 Listwa przypodłogowa

188,91 zł 175,69 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX193 będzie perfekcyjnym sposobem na wykończenie każdego wnętrza. Klasyczne wzornictwo świetnie sprawdzi się w różnego rodzaju pomieszczeniach bez względu na ich przeznaczenie. Ponadto stworzenie listwy przypodłogowej SX193 Orac Decor z wytrzymałych tworzyw sprawia, że jest ona wysoce odporna na wgniecenia oraz wilgoć. Model został także przygotowany do malowania.

Uwaga! Listwa niedostępna.

Opis

 • Szerokość (cm)
  2.2
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  25
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa SX193 Orac Decor

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX193 to produkt wykonany z atestowanych materiałów, bezpiecznych dla ludzi i środowiska. Należy podkreślić, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX193 jest bardzo ceniona przez tych, którzy stawiają na jakość wykonania, gdyż model charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością, dlatego nie musimy się martwić o przedwczesne uszkodzenie powierzchni produktu. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX193 zachowuje więc swój wygląd przez wiele lat. Zaletą jest to, że listwa Orac Decor SX193 jest nie tylko elegancka, ale również funkcjonalna. Można ją umieścić w prawie każdym pomieszczeniu.

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX193 do każdego wnętrza

Uniwersalna listwa przypodłogowa Orac Decor SX193 pasuje do niemal każdego wnętrza. Ponadczasowy design daje wiele możliwości aranżacyjnych. Do nas należy decyzja, gdzie umieścić produkt, gdyż listwa Orac Decor SX193 pięknie prezentuje w dowolnym pomieszczeniu. To sprawdzony sposób na nadanie wnętrzu ekskluzywnego charakteru. Listwa Orac Decor SX193 wyróżnia się dekoracyjnym charakterem, ale nie można zapominać o wyjątkowych parametrach użytkowych. Jest to produkt odporny na wilgoć. Z tego powodu listwę Orac Decor SX193 można umieścić również w kuchni, przedpokoju czy łazience. Nie musimy martwić się pęcznieniem czy gniciem powierzchni. Listwa Orac Decor SX193 przetrwa nawet czyszczenie na mokro. Nie wymaga żadnej konserwacji, co ucieszy osoby, które cenią swój wolny czas.

Praktyczna listwa przypodłogowa Orac Decor SX193

Czy uważasz, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX193 to tylko dekoracja? Bardzo się mylisz! Dzięki niej możesz odświeżyć wnętrze i uczynić je bardziej atrakcyjnym. Listwa Orac Decor SX193 skutecznie ukrywa szczelinę dylatacyjną lub inne niedoskonałości pojawiające się na połączeniu ścian i podłogi. Produkt mógłby więc opóźnić termin remontu mieszkania, co ucieszy każdego z napiętym budżetem. Praktyczna listwa przypodłogowa Orac Decor SX193 zostanie zamontowana w ciągu kilkudziesięciu minut. Jak to jest możliwe? Do jego montażu nie potrzebujemy profesjonalnych narzędzi ani śrub. Wystarczy zaopatrzyć się w klej montażowy Orac Decor FDP500 i klej Orac Decor FX200 do łączenia listew. Listwę Orac Decor SX193 można ponadto dociąć na dowolny wymiar, dzięki czemu z łatwością dostosujemy ją do danego pomieszczenia. Jest to szczególnie ważne, jeśli wnętrze ma wnęki i stopnie. Mamy zatem pewność, że listwa Orac Decor SX193 będzie idealnie przylegać do wybranej powierzchni.

Malowanie listwy przypodłogowej Orac Decor SX193

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX193 jest pokryta białym podkładem, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby pomalować ją na dowolny kolor. Najlepiej użyć w tym celu farby akrylowej, silikonowej lub lateksowej. Takie emulsje nie stanowią zagrożenia dla powierzchni produktu. Warto jednak wiedzieć, że listwy Orac Decor SX193 nie można malować farbami, które w składzie mają rozpuszczalniki. Należy dodać, że powierzchnia produktu nie wymaga dodatkowej obróbki. Jest w pełni przygotowana do malowania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor