• Obniżka

ORAC DECOR PX116 Listwa ścienna

30,51 zł 28,37 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28.37 zł

Opis produktu

Ozdobna listwa Orac Decor PX116 to elegancka dekoracja, która nada wnętrzu niespotykanego stylu. Listwa stworzona jest z trwałego, a także odpornego na uderzenia i wilgoć materiału, pokrytego podkładem gruntującym w białym kolorze, dlatego jest gotowa do pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników. Listwa ścienna Orac PX116 ożywi płaskie, nudne ściany, tworząc je trójwymiarowymi.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  3.1
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

PX116 Orac Decor listwa ścienna

Niewielkich wymiarów listwa ścienna Orac Decor PX116 o niezwykle klasycznym designie to model, cechujący się wieloma walorami, który świetnie sprawdzi się w różnego rodzaju pomieszczeniach. Subtelne, a jednocześnie efektowne wzornictwo zostało połączone z dużą wytrzymałością jak na tak delikatne w swojej formie dekoracje oraz ogromną możliwością personalizacji, co pozwala na użycie listwy ściennej PX116 Orac Decor w każdym wnętrzu.

Wysoka jakość wykonania listwy PX116 Orac Decor

Sztukateria, jaką jest listwa ścienna PX116 Orac Decor została stworzona w taki sposób, by spełnić wszelkie wymagania klientów, oczekujących wysokiej jakości wykonania wobec sztukaterii. Produkt wyróżnia się również odpornością na zarysowania, uderzenia i wgniecenia, a także wysoką wytrzymałością na wodę i wilgoć, co pozwala na jego montaż również w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Listwa PX116 Orac Decor odnajdzie się zatem zarówno w mieszkaniach oraz domach, jak i restauracjach, sklepach, hotelach, czy też pozostałych lokalach publicznych.

Listwa ścienna Orac Decor PX116 i możliwość personalizacji

Stworzenie wyjątkowej sztukaterii w postaci listwy ściennej PX116 Orac Decor z wysokiej jakości, trwałych materiałów, a przy tym zachowanie niezwykłej precyzji detali powoduje, że model cechuje się szeroką możliwością adaptacji. Co więcej, listwa ścienna PX116 Orac Decor jest produktem fabrycznie przygotowanym do malowana, a dzięki zastosowaniu przy produkcji łatwych w obróbce tworzyw można go dopasować do dowolnych wymiarów.

Samodzielne malowanie listwy PX116 Orac Decor

Dzięki gotowości do pomalowania listwa ścienna PX116 Orac Decor może mieć dowolny kolor. Model został dodatkowo pokryty białym podkładem, co znacząco ułatwia nadanie mu wybranej przez siebie barwy. W tym celu mogą posłużyć farby niezawierające rozpuszczalników, którymi są zarówno farby lateksowe, akrylowe, jak i silikonowe. Ogromna dowolność ukształtowania ostatecznego wyglądu listwy ściennej PX116 Orac Decor umożliwia zatem dopasowanie modelu do każdego wnętrza, wtapiając ją w łatwy sposób w kolor ściany albo wyróżniając kontrastującą barwą.

Wykorzystanie listwy Orac Decor PX116

PX116 Orac Decor to listwa ścienna o niezwykle szerokim wykorzystaniu. Piękny, elegancki design w połączeniu z przemyślanymi proporcjami sprawia, że model może stać się nie tylko efektownym komponentem kompozycji sztukateryjnej, ale także stworzyć stylowe obramowanie dla obrazów, luster oraz tapet. Co więcej, listwa ścienna PX116 Orac Decor może również stanowić przepiękny pojedynczy profil, który doda elegancji każdemu wnętrzu.

Sposób montażu PX116 Orac Decor

Oferowane w naszym sklepie detale sztukateryjne Orac Decor, w tym dostępna listwa ścienna PX116 wyróżniają się niezwykłą lekkością oraz prostotą montaż za pomocą dedykowanych klejów. Najwyższa jakość łączenia oraz odpowiednia przyczepność do podłoża będzie zapewniona przez klej montażowy FDP500 Orac Decor i klej do łączenia listew FX400 Orac Decor.

Skontaktuj się z nami

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu internetowego, aby uzyskać więcej informacji na temat sztukaterii. Odpowiemy na wszelkie pytania oraz rozwiejemy wątpliwości związane z montażem listwy ściennej PX116 Orac Decor, czy innych modeli. Nasza doświadczona i profesjonalna obsługa pomoże w doborze właściwego dla Państwa elementu dekoracyjnego.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor