• Obniżka

ORAC PX175 Flex gięta Listwa ścienna

198,84 zł 184,92 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 184.92 zł

Opis produktu

Gięta listwa ścienna Orac PX175 Flex

Elastyczna Orac Decor PX175 Flex to trwała ścienna listwa dekoracyjna do montażu na łukach, kolumnach, jak i również półkolumnach. Ozdobna PX175 Flex nadaje ścianom subtelnej trójwymiarowości. Jej unikatowe, klasyczne wzornictwo z charakterystyczną wypukłością sprawia, że jest to ozdoba tworząca we wnętrzu niezwykły charakter. Gięta listwa ścienna Orac PX175 Flex wykonana została z materiału odpornego na wgniecenia oraz wilgoć. Produkt został również przygotowany do samodzielnego malowania, co pozwala na dopasowanie listwy do kolorystyki wnętrza.

Opis

 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  5
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • Grubość (cm)
  1.7

Informacje o produkcie

Orac Decor PX175 Flex elastyczna listwa ścienna

Wytworna w swoim wzornictwie z charakterystyczną wypukłością listwa ścienna Orac Decor PX175 Flex to wyjątkowy model, który wyróżnia się spośród innych rodzajów sztukaterii. Produkt charakteryzuje się nie tylko efektownym kształtem, elastycznością, ale także dużą wytrzymałością. Ponadto jego zalety, w połączeniu z szerokim wachlarzem możliwości nadania produktowi ostatecznego wyglądu malowaniem, pozwalają na zastosowanie listwy Orac Decor PX175 Flex w każdym pomieszczeniu na dowolnej kolumnie, półkolumnie bądź łuku.

Ekskluzywna gięta listwa przyścienna Orac Decor PX175 Flex

Listwa elastyczna Orac Decor PX175 Flex powstała, aby sprostać wymaganiom nie tylko miłośników tradycyjnej sztukaterii, ale także wszystkich kochających efektowne dekoracje ścienne. Orac Decor PX175 Flex to model wyróżniający się spośród innych listew ściennych dostępnych na rynku takimi cechami: jak odporność na uderzenia, wgniecenia, zarysowania, czy też wilgoć. Produkt można więc z łatwością zamocować w dowolnym pomieszczeniu, niezależnie od rodzaju przeznaczenia, elastyczna listwa ścienna Orac Decor PX175 Flex jest uniwersalna. Dekoracyjna listwa ścienna PX175 Flex to produkt dla wszystkich tych, którzy poszukują trafnej ozdoby, pasującej do każdego rodzaju pomieszczeń. Listwa ożywia i nadaje niepowtarzalnego charakteru, jest ona wykorzystywana przez architektów oraz projektantów do urozmaicenia wyglądu kompozycji.

Orac Decor PX175 Flex i możliwość jej personalizacji

Listwa ścienna Orac Decor PX175 Flex wykonana jest w taki sposób, aby jak najlepiej łączyć najlepsze cechy sztukaterii. Produkt jest nie tylko bardzo trwały, ale także łatwy do zharmonizowania w każdym wnętrzu. Dodatkowo listwa ścienna Orac Decor PX175 Flex jest modelem wykonanym z materiałów łatwych do obróbki, co ułatwia dopasowanie jej do wymaganych wymiarów. Co więcej, listwa została również fabrycznie przygotowana do malowania i odświeża stylistykę wnętrza.

Listwa ścienna Orac Decor PX175F i możliwości jej zastosowania

Gięta listwa ścienna Orac Decor PX175 Flex to powszechnie i chętnie stosowany model. Delikatny design w połączeniu z przemyślanymi proporcjami sprawiają, że będzie ona atrakcyjnym elementem kompozycji sztukatorskich lub elegancką ramą do obrazów, luster bądź dla tapet. Dodatkowo elastyczna listwa ścienna Orac Decor PX175 Flex może być efektownym profilem ściennym, który doda klasy dowolnemu wnętrzu, w którym zostanie zastosowana. Dekoracyjna listwa ścienna Orac Decor PX175 Flex to produkt dla wszystkich tych, którzy poszukują uniwersalnej ozdoby, pasującej do wielu pomieszczeń, spajającej wszystkie elementy aranżacji w zwarty projekt dający efektowne wykończenie.

Orac Decor PX175 Flex i sposób montażu

Produkty oferowane przez Orac Decor, w tym gięta listwa ścienna PX175 Flex, są lekkie i łatwe w montażu dzięki dedykowanym klejom, które gwarantują jakość połączenia oraz wysoką przyczepność do wcześniej przygotowanego podłoża. Klej montażowy Orac Decor FDP500, a także klej do łączenia listew Orac Decor FX400 to rekomendowane w tym celu produkty, pomogą w prosty i szybki sposób przymocować listwę ozdobną, z naszymi produktami odmienisz swój dom nie do poznania.

Elastyczna listwa przyścienna Orac Decor PX175 Flex i jej malowanie

Nadanie dowolnego koloru listwie Orac Decor PX175 Flex jest niezwykle łatwe. Produkt jest bowiem pokryty białym podkładem. Dlatego listwę ścienną Orac Decor PX175 Flex można pomalować dowolną farbą, która w składzie nie zawiera rozpuszczalników. Do tego celu świetnie sprawdzą się farby akrylowe, lateksowe lub silikonowe. Ta swoboda w nadaniu ostatecznego wyglądu profilowi ściennemu Orac Decor PX175 Flex pozwala na idealne dopasowanie modelu do każdego wnętrza poprzez wtopienie go w kolor ściany albo przeciwnie, podkreślenie go za pomocą kontrastowego koloru.

W razie problemów skontaktuj się z nami

Zakup odpowiedniej listwy ściennej Flex jest związany z wieloma wątpliwościami i niepewnością, powstają pytania. Nasze doświadczenie ze sztukaterią, a także obszerna wiedza na temat wszystkich dostępnych produktów sprawia, że nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde zadane pytanie. Ponadto chętnie pomożemy z wyborem właściwego wyrobu, udzielimy porady dotyczącej montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor