• Obniżka

ORAC PX175 Flex gięta Listwa ścienna

230,11 zł 214,00 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 214.00 zł

Opis produktu

Orac Decor PX175 Flex to trwała, gięta ścienna listwa dekoracyjna do montażu na łukach, kolumnach, jak i również półkolumnach. Jej unikatowe, klasyczne wzornictwo, sprawia że jest to ozdoba tworząca we wnętrzu niezwykły charakter. Elastyczna listwa ścienna Orac PX175 Flex wykonana została z materiału odpornego na wgniecenia oraz wilgoć. Produkt został również przygotowany do samodzielnego malowania, co pozwala na dopasowanie listwy do kolorystyki wnętrza.

Opis

 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  5
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • Grubość (cm)
  1.7

Informacje o produkcie

Orac Decor PX175 Flex elastyczna listwa ścienna

Prosta, ale niezwykle wytworna w swoim wzornictwie listwa ścienna Orac Decor PX175 Flex to wyjątkowy model, który wyróżnia się spośród dostępnych na rynku rodzajów sztukaterii. Produkt charakteryzuje się nie tylko efektownym kształtem, ale także dużą wytrzymałością. Ponadto jego zalety, w połączeniu z szerokim wachlarzem możliwości nadania produktowi ostatecznego wyglądu, pozwalają na zastosowanie listwy Orac Decor PX175 Flex w każdym pomieszczeniu na dowolnej kolumnie, półkolumnie bądź łuku.

Ekskluzywna gięta listwa przyścienna Orac Decor PX175 Flex

Listwa elastyczna Orac Decor PX175 Flex powstała, aby sprostać wymaganiom nie tylko miłośników tradycyjnej sztukaterii, ale także wszystkich kochających efektowne dekoracje ścienne. Orac Decor PX175 Flex to model wyróżniający się spośród innych listew ściennych dostępnych na rynku takimi cechami, jak odporność na uderzenia, wgniecenia, zarysowania, czy też wilgoć. Produkt można więc z łatwością zamocować w dowolnym pomieszczeniu, niezależnie od rodzaju przeznaczenia, dlatego elastyczna listwa przypodłogowa Orac Decor PX175 Flex fenomenalnie sprawdza się nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również w restauracjach, hotelach, czy też innych miejscach publicznych, dodając szyku i elegancji.

Orac Decor PX175 Flex i możliwość jej personalizacji

Listwa ścienna Orac Decor PX175 Flex wykonana jest w taki sposób, aby jak najlepiej łączyć cechy sztukaterii. Produkt jest nie tylko bardzo trwały, ale także łatwy do zharmonizowania w każde wnętrze. Ponadto, listwa przyścienna Orac Decor PX175 Flex to model wyprodukowany z łatwych w obróbce materiałów, umożliwiając łatwe docinanie modelu do określonych wymiarów. Co więcej, listwa została również fabrycznie przygotowana do malowania.

Elastyczna listwa przyścienna Orac Decor PX175 Flex i jej malowanie

Nadanie dowolnego koloru listwie Orac Decor PX175 Flex jest niezwykle łatwe. Produkt jest bowiem pokryty białym podkładem. Dlatego listwę ścienną Orac Decor PX175 Flex można pomalować dowolną farbą, która w składzie nie zawiera rozpuszczalników. Do tego celu świetnie sprawdzą się farby akrylowe, lateksowe lub silikonowe. Ta swoboda w nadaniu ostatecznego wyglądu profilowi ściennemu Orac Decor PX175 Flex pozwala na idealne dopasowanie modelu do każdego wnętrza poprzez wtopienie go w kolor ściany albo przeciwnie, podkreślenie go za pomocą kontrastowego koloru.

Listwa przyścienna Orac Decor PX175 Flex i możliwości jej zastosowania

Gięta listwa ścienna Orac Decor PX175 Flex to powszechnie stosowany model. Delikatny design w połączeniu z przemyślanymi proporcjami sprawiają, że będzie ona atrakcyjnym elementem kompozycji sztukatorskich lub elegancką ramą do obrazów, luster bądź dla tapet. Dodatkowo elastyczna listwa ścienna Orac Decor PX175 Flex może być efektownym profilem ściennym, który doda klasy dowolnemu wnętrzu, w którym zostanie zastosowana.

Orac Decor PX175 Flex i sposób montażu

Produkty oferowane przez Orac Decor, w tym gięta listwa ścienna PX175 Flex, są lekkie i łatwe w montażu dzięki dedykowanym klejom, które gwarantują jakość połączenia oraz wysoką przyczepność do wcześniej przygotowanego podłoża. Klej montażowy Orac Decor FDP500, a także klej do łączenia listew Orac Decor FX400 to rekomendowane w tym celu produkty.

W razie problemów skontaktuj się z nami

W przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań dotyczących asortymentu naszego sklepu ze sztukaterią, w tym modelu elastycznej listwy ściennej Orac Decor PX175 Flex zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie doradzimy w doborze odpowiedniej listwy ściennej i rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące zakupu elementów sztukateryjnych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor