• Obniżka

ORAC DECOR P3071 Listwa ścienna

739,40 zł 687,64 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 687.64 zł

Opis produktu

Listwa Orac Decor P3071 to niebywała sztukateria dekoracyjna o wyjątkowej formie. Model doskonale ozdobi wnętrza, niezależnie od kolorystyki aranżacji, dzięki przygotowaniu do pomalowania farbami bez rozpuszczalników. Trwałość listwy ściennej Orac P3071 to wynik wykorzystania podczas produkcji materiałów odpornych na wgniecenia oraz wilgoć. Produkt jest niezwykle lekki, a przez to łatwy i szybki w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  7.6
 • Kolekcja
  Ulf Moritz
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  37.2
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • Grubość (cm)
  7.6

Informacje o produkcie

P3071 Orac Decor listwa ścienna

Listwy ścienne są niezwykle eleganckimi detalami, które znacznie częściej bywają wykorzystywane w pomieszczeniach, szczególnie dzięki wyjątkowej funkcjonalności. Listwa ścienna Orac Decor P3071, to produkt wchodzący w skład klasycznej sztukaterii dekoracyjnej, wyróżniający się niebywale wysoką jakością wykonania oraz wytwornością kształtu.

Dekoracyjna listwa ścienna P3071 Orac Decor będzie niebywałym elementem, który umożliwi skomponowanie ekskluzywnych kompozycji sztukateryjnych na ścianach dowolnego wnętrza. Listwa P3071 Orac Decor jest wytworzona z wysokiej gatunku tworzywa wytrzymałego na wilgoć, jak i również wszystkiego gatunku uszkodzenia mechaniczne. Zaletą listwy ściennej P3071 marki Orac Decor jest jej niewielka waga i delikatność designu.

Wytworna listwa ścienna Orac Decor P3071

Dzięki wykorzystaniu listwy ściennej Orac Decor P3071, można w niezwykle prosty oraz szybki przepis na odmianę aranżacji wnętrza, kreować równocześnie oryginalne sztukaterie. Listwa jest dodatkowo praktyczna, bowiem można ją pomalować na wybraną kolorystykę, używając farb bez zawartości rozpuszczalników.

Niezawodna klasa ściennej listwy P3071 Orac Decor

Za pomocą nowoczesnej procedury, jak i również celnie dobranych, wysokiej klasy surowców, model charakteryzuje się porządnym wykonaniem oraz ponadprzeciętną trwałością. ścienna listwa Orac Decor P3071 jest odporna na uszkodzenia, co sprawia, że nie zaistnieją na niej odpryski. Ponadto jest także niebywale trwała na wilgoć, z tego powodu może być użyta również do udekorowania ścian w wilgotnych pomieszczeniach. Listwę ścienną Orac Decor P3071 można bez problemu wyczyścić lekko wilgotną ścierką, napawać się jej majestatycznym designem na długie lata.

Ważną kwestią jest również fakt, iż listwa ścienna P3071 Orac Decor jest gotowa do pomalowania. To praktyczne rozwiązanie, aby w pomieszczeniu dodać trochę luksusu i niepowtarzalnego akcentu. ścienna listwa Orac Decor P3071, w związku z tym, że należy do ekskluzywnej jakości dekoracji sztukateryjnych, jest widowiskowa, jak i szybka do dopasowania do aranżacji każdego pomieszczenia.

P3071 Orac Decor listwa ścienna i jej prosty montaż

Dekoracyjna listwa ścienna P3071 Orac Decor została wykonana w bardzo precyzyjny sposób, z zachowaniem najmniejszych szczegółów. Ponadto do jej stworzenia wykorzystano właściwe materiały, aby model był trwały. To przyczynia się do tego, iż listwa ścienna Orac Decor P3071 jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne, ale nie jest ciężka, ani skomplikowana w montażu.

Listwę ścienną P3071 Orac Decor pozwala na niezwykle łatwe oraz szybkie zamontowanie na ścianie dowolnego wnętrza. W przypadku listwy przypodłogowej P3071 Orac Decor fenomenalnie spisze się klej FDP500 oraz FX400 Orac Decor do łączeń listew.

Profesjonalne doradztwo w zakupie dekoracyjnej listwy P3071

Zakup spełniającej wymagania sztukaterii, która fenomenalnie sprawdzi się w wybranym pomieszczeniu często, sprawia trudności. W tym przypadku zaleca się skorzystać z wskazówek naszej doświadczonej obsługi. Z miłą chęcią udzielimy wszelkich informacji dotyczących montażu listwy ściennej P3071 Orac Decor, a także specyfikację innych znajdujących się w naszym asortymencie modeli.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor