• Obniżka

ORAC DECOR PX144 Listwa ścienna

43,25 zł 40,22 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 40.22 zł

Opis produktu

Orac Decor PX144 to ozdobna listwa ścienna, która nada wnętrzu wyjątkowości. Świetnie ożywi nudne, płaskie ściany tworząc je oryginalnymi i trójwymiarowymi. Rewelacyjnie prezentuje się w niejednej aranżacji wnętrza. Listwa ścienna Orac PX144 wykonana jest z odpornego na uderzenia materiału, dzięki pokryciu podkładem gruntującym w białym kolorze jest również odporna na wilgoć, a także gotowa do pomalowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  0.8
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  4.7
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

PX144 Orac Decor listwa ścienna

Listwa ścienna Orac Decor PX144 jako wysokiej jakości sztukateria jest niespotykaną ozdobą każdego pomieszczenia w którym się znajduje, a to za sprawą prostego i klasycznego wzornictwa oraz wyjątkowej trwałości. Dzięki produktowi możliwe jest tworzenie efektownych kompozycji sztukatorskich i nie tylko, które z pewnością wpłyną na wizualny wygląd każdego wnętrza dodając mu klasy i elegancji.

Listwa ścienna Orac Decor PX144 nada każdej ścianie modny efekt trójwymiarowości, a przy prawidłowym zastosowaniu pozwoli nawet na wydzielenie stref użytkowych w pomieszczeniu lub zakryć zakończenia tapet.

Listwa ścienna Orac to wysoka jakość wykonania

Listwa ścienna Orac Decor PX144 to produkt wykonany przy użyciu nowoczesnych technologii, dzięki czemu posiada szereg zalet. Ponadto wysoka jakość detali i precyzja wykonania sprawiają, że listwa ścienna Orac Decor PX144 spełni oczekiwania każdego miłośnika ekskluzywnych dekoracji. Zastosowanie do produkcji modelu trwałych materiałów sprawiło, że sztukateria Orac Decor PX144 jest odporna nie tylko na wgniecenia czy zarysowania, ale także na wilgoć, umożliwiając tym samym montaż listwy ściennej Orac Decor PX144 w różnych typach pomieszczeń, niezależnie od ich przeznaczenia, nawet w łazienkach i kuchniach.

PX144 Orac Decor i możliwość jej personalizacji

Produkt w postaci listwy przyściennej Orac Decor PX144 daje również szerokie możliwości aranżacyjne. Listwę można łatwo dopasować do praktycznie każdego układu i wielkości pomieszczenia. Łatwość cięcia, lekkość i gotowość do malowania to cechy charakterystyczne listew ściennych Orac Decor. PX144 można łatwo pokryć dowolną farbą, która nie zawiera rozpuszczalników, dzięki fabrycznej powłoce białego podkładu. Wystarczą cienkie warstwy farby, aby listwa ścienna wtopiła się w kolor ściany, tworząc efekt trójwymiarowości lub wyróżnić się kontrastowym kolorem.

Listwa ścienna Orac Decor PX144 z łatwością stanie się bazą dla wyszukanych kompozycji sztukatorskich, ich elementem lub z powodzeniem spełni funkcję pojedynczego profilu ściennego. Niezależnie od zastosowania listwy Orac Decor PX144 można być pewnym, że ten model nie pozostanie niezauważony, ponieważ swoim ciekawym wyglądem urozmaici wiele ścian.

Łatwość montażu listwy ściennej Orac Decor PX144

Sztukateria, jaką jest listwa ścienna Orac Decor PX144, jest nie tylko wyjątkowa pod względem wzornictwa, ale także lekka i łatwa w montażu. Model PX144 mocuje się do ściany za pomocą akcesoriów montażowych rekomendowanych przez markę Orac Decor. Aby zastosować listwę ścienną Orac Decor PX144 w pomieszczeniu należy odpowiednio przygotować podłoże tj. oczyścić i osuszyć ścianę w miejscu klejenia, a następnie przykleić listwę klejem montażowym Orac Decor FDP500 i użyć kleju FX400 Orac Dekor do łączenia listew.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań dotyczących wyboru lub zakupu produktów z naszej oferty, w tym listwy przyściennej Orac Decor PX144, prosimy o kontakt z naszą obsługą. Jako specjaliści doradzimy, który model sztukaterii będzie najbardziej odpowiedni, biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania wizualne, jakościowe, a nawet cenowe.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor