• Obniżka

ORAC DECOR PX113 Listwa ścienna

87,92 zł 81,77 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 81.77 zł

Opis produktu

Ozdobna listwa Orac Decor PX113 to elegancka dekoracja o niezwykłej jakości. Stworzona z wytrzymałego, odpornego na uderzenia i wilgoć materiału, pokrytego podkładem gruntującym w kolorze białym. Listwa ścienna Orac Decor nada wnętrzu niezwykłego stylu, ożywiając nudne, płaskie ściany. Listwa jest gotowa do pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników i łatwa w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  2.7
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  6
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

PX113 Orac Decor listwa ścienna

Klasyczna listwa ścienna Orac Decor PX113 o klasycznym, niezwykle prostym designie to wyjątkowy model, wyróżniający się wieloma zaletami. Model nie dość, że posiada subtelne i jednocześnie bardzo efektowne wzornictwo to dodatkowo cechuje się dużą wytrzymałością, jak na tego typu detale dekoracyjne. Co więcej, połączenie tych aspektów z możliwością samodzielnej personalizacji wyglądu, pozwala na użycie listwy ściennej PX113 Orac Decor w dowolnym pomieszczeniu.

Niezwykła jakość listwy ściennej PX113 Orac Decor

Sztukateria w postaci listwy ściennej PX113 Orac Decor zaprojektowana została, tak by mogła spełniać wysokie oczekiwania naszych klientów. Model wyróżnia się na tle pozostałych listew ściennych dostępnych na rynku takimi cechami jak na przykład odporność na wgniecenia, zarysowania, uderzenia oraz wilgoć, ale nie tylko. Listwa PX113 Orac Decor z łatwością odnajdzie się w różnorodnych pomieszczeniach bez względu na ich przeznaczenie. Rewelacyjnie udekoruje ściany zarówno w domach, czy mieszkaniach, jak i także sklepach, hotelach, restauracjach i pozostałych lokalach publicznych.

Dowolność personalizacji Orac Decor PX113

Wyprodukowanie listwy ściennej PX113 Orac Decor z wytrzymałych materiałów, przy zachowaniu najwyższej precyzji detali, przy łączeniu najlepszych cechy sztukaterii powoduje, że model cechuje się możliwością samodzielnego dopasowania do dowolnej aranżacji. Ponadto listwa ścienna PX113 Orac Decor została fabrycznie przygotowana do malowana oraz jest niezwykle prosta w obróbce, co pozwala na dopasowanie jej do konkretnych wymiarów.

Malowanie listwy ściennej PX113 Orac Decor

Listwa ścienna PX113 Orac Decor dzięki gotowości do malowania może mieć dowolnie wybrany kolor. Model został bowiem pokryty podkładem w kolorze białym, co ułatwia jego pokrycie dowolnymi farbami, które w swoim składzie nie zawierają rozpuszczalników. W tym celu mogą posłużyć zarówno farby akrylowe, lateksowe, czy też silikonowe. Tak ogromna dowolność nadania końcowego wyglądu produktowi pozwala na idealne dopasowanie listwy ściennej PX113 Orac Decor do każdego wnętrza. W łatwy sposób można wtopić ją w kolor ściany bądź wyróżnić kontrastującym kolorem.

Wykorzystanie listwy Orac Decor PX113

Sztukateria w postaci listwy ściennej PX113 Orac Decor posiada niezwykle szerokie zastosowanie. Subtelny, klasyczny design wraz z przemyślanymi proporcjami listwy powoduje, że produkt może stanowić efektowny komponent ściennej kompozycji sztukateryjnej, a także stylowe obramowanie luster, obrazów i tapet. Z drugiej strony listwa ścienna PX113 Orac Decor będzie również przepięknym pojedynczym profilem, dodający uroku każdemu wnętrzu, a przy okazji zasłaniającym występujące na ścianie mankamenty jak zakończenia tapet, czy nierówności malowania.

PX113 Orac Decor i sposób montażu

Dostępne w ofercie marki Orac Decor detale sztukateryjne, w tym prezentowany model listwy ściennej PX113 cechują się lekkością i prostotą montażu przy wykorzystaniu dedykowanych klejów, które zapewnią najwyższą jakość łączenia, a także przyczepność do podłoża. Do przymocowania produktu PX113 Orac Decor zaleca się użycie kleju montażowego FDP500 Orac Decor oraz kleju do łączenia listew FX400 Orac Decor.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą w przypadku wystąpienia pytań, albo zaistnienia problemów z montażem dostępnych w naszym sklepie modeli sztukaterii, w tym również listwy ściennej PX113 Orac Decor. Nasza profesjonalna, doświadczona obsługa pomoże w doborze odpowiedniego elementu wykończeniowego i dekoracyjnego, a także rozwieje wątpliwości związane z zakupem wybranego przez Państwa modelu sztukaterii.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor