• Obniżka

ORAC DECOR P8020 Listwa ścienna

111,36 zł 103,56 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 103.56 zł

Opis produktu

Orac Decor P8020 to ścienna listwa, pełniąca rolę sztukaterii zarówno wykończeniowej i dekoracyjnej. Przez swój klasyczny wygląd może zostać wykorzystana w każdym rodzaju wnętrz. Rewelacyjnie przełamuje monotonię i ożywia aranżację, nadając jej nobliwego charakteru. Listwa Orac Decor P8020 została wykonana z wytrzymałego na wilgoć oraz wgniecenia materiału. Jest łatwa w montażu, lekki i gotowy do malowania. Do kupienia również w elastycznej wersji FLEX.

Opis

 • Szerokość (cm)
  2.6
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  6
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

P8020 Orac Decor listwa ścienna

Listwa ścienna Orac Decor P8020 to niezwykły, elegancki element sztukatorski, który powstał zgodnie z klasycznym designem dekoracji wnętrza. Monotonne, nudne ściany to już przeszłość, ponieważ producent sztukaterii, czyli Orac Decor, pozwala na łączenie różnych modeli listew i innych ozdobnych elementów sztukatorskich w celu uzyskania oryginalnych i niezwykle efektownych zdobień. Listwa przyścienna Orac Decor P8020 została wykonana z wysokiej jakości tworzywa odpornego na wilgoć, a także różne wgniecenia czy uszkodzenia. Dodatkowo dzięki temu, że jest łatwy w montażu, z pewnością będzie ozdobą, która będzie dekoracją wielu wnętrz.

Niezwykła listwa ścienna do wnętrz

Sztukateria, jaką jest listwa ścienna Orac Decor P8020, to produkt wykonany przy użyciu nowoczesnych technologii z najwyższą precyzją wykonania. Atrakcyjny i nowoczesny wygląd modelu pozwala na szerokie zastosowanie listwy ściennej Orac Decor P8020 w różnych aranżacjach. Produkt może stanowić pojedynczy element dekoracyjny, być podstawą całej kompozycji sztukaterii, jak również dowolnym jej aspektem. Listwa ścienna Orac Decor P8020 dzięki swojej trwałości, odporności na czynniki zewnętrzne, a także wyjątkowemu wzornictwu jest zatem sztukaterią przeznaczoną do montażu nie tylko w wytwornych i eleganckich salonach czy sypialniach, ale także w przedpokojach, holach, kuchniach i łazienkach. Model można zatem zastosować wszędzie tam, gdzie pożądany jest niezwykły trójwymiarowy efekt wizualny na wybranej ścianie.

Inne atuty listwy ściennej P8020 Orac Decor

Listwa ścienna Orac Decor P8020 to model sztukaterii, który ma również inne zalety. Projektując ten model, marka Orac Decor zadbała o maksymalizację jego funkcjonalności i prostotę montażu. Listwa Orac Decor P8020 jest więc lekka i łatwo dostosowuje się do indywidualnych potrzeb, zaczynając od łatwego docinania do wymaganych wymiarów, a kończąc na możliwości personalizacji dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników. Sztukateria, jaką jest Orac Decor P8020 ma długość 2 metrów, co znacznie ogranicza ilość mniej estetycznych łączeń nawet w dużych pomieszczeniach. Dodatkowo została ona fabrycznie pomalowana białym podkładem, dzięki czemu malowanie produktu jasną lub ciemną farbą nie jest problemem. Ze względu na możliwość pomalowania listwy ściennej Orac Decor P8020 marka dała ogromne pole do wykorzystania modelu w dowolnej aranżacji. Listwę Orac Decor P8020 można łatwo wtopić w kolor ściany, uzyskując trójwymiarowy efekt lub wręcz przeciwnie, można ją wyróżnić kontrastowym kolorem.

P8020 Orac Decor i jej montaż

Orac Decor P8020 to listwa ścienna, której montaż nie będzie problemem nawet dla osób, które na co dzień nie mają styczności ze sztukaterią. Do mocowania modelu należy używać dedykowanych akcesoriów producenta, w tym kleju montażowego FDP500 i kleju FX400 Orac Decor do łączenia listew. Przy montażu listew ściennych przydadzą się również inne akcesoria i narzędzia, na przykład skrzynka uciosowa, piła lub nóż, gąbka i szpachelka.

Pomoc w zakupie listew ściennych Orac

Jako firma będąca na rynku od wielu lat wiemy, że dobór odpowiedniego elementu ozdobnego może być nie lada wyzwaniem. Dlatego prosimy o kontakt z naszym sklepem w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących zakupu lub montażu dostępnych w naszej ofercie modeli sztukaterii, w tym listwy ściennej Orac Decor P8020. Dołożymy wszelkich starań, by pomóc w wyborze listew i innych elementów dekoracyjnych, spełniających oczekiwania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor