• Obniżka

ORAC DECOR PX120 FLEX Listwa ścienna

136,68 zł 127,11 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 127.11 zł

Opis produktu

Gięta listwa ścienna Orac Decor PX120 Flex to rewelacyjne połączenie modnego designu i jakości. Podkreśli charakter różnych aranżacji, ożywiając nudne, płaskie ściany niezależnie od krzywizn jak łuki czy kolumny Elastyczna listwa Orac PX120 Flex jest wytrzymała, odporna na wilgoć oraz uderzenia, pokryta podkładem gruntującym w kolorze białym. Gotowa do pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.9
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  4
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Orac Decor PX120 Flex elastyczna listwa ścienna

Prosta i jednocześnie niezwykle klasyczna w swoim designie listwa ścienna Orac Decor PX120 Flex to wyjątkowy model wyróżniający się spośród dostępnych na rynku sztukaterii. Produkt cechuje się nie tylko smukłym oraz efektownym wzornictwem, ale także wysoką wytrzymałością. Dodatkowo te zalety, w połączeniu z szerokim wachlarzem możliwości nadania jej ostatecznego wyglądu, pozwalają na zastosowanie listwy przyściennej Orac Decor PX120 Flex w każdym pomieszczeniu na dowolnej kolumnie, półkolumnie i łukach.

Ekskluzywna elastyczna listwa ścienna Orac Decor PX120 Flex

Listwa gięta Orac Decor PX120 Flex została stworzona, aby sprostać oczekiwaniom nie tylko miłośników klasycznej sztukaterii, ale także wszystkich tych, którzy kochają efektowne dekoracje ścienne. Orac Decor PX120 Flex wyróżnia się spośród innych listew ściennych dostępnych na rynku takimi cechami, jak odporność na wgniecenia, uderzenia, zarysowania i wilgoć. Produkt można więc z łatwością zastosować w pomieszczeniach, niezależnie od ich przeznaczenia, dlatego elastyczna listwa przyścienna Orac Decor PX120 Flex doskonale sprawdza się w domach i mieszkaniach, ale także w hotelach, restauracjach i innych miejscach publicznych, dodając im szyku i elegancji.

Możliwość dostosowania Orac Decor PX120 Flex

Listwa ścienna Orac Decor PX120 Flex jest wykonana w taki sposób, aby łączyć w sobie najlepsze cechy sztukaterii. Produkt jest nie tylko bardzo wytrzymały, ale także bardzo łatwy do wkomponowania w każde wnętrze. Dodatkowo listwa ścienna Orac Decor PX120 Flex to model wykonany z materiałów łatwych w obróbce, co pozwala na proste docięcie do określonych wymiarów, a także fabrycznie przygotowany do malowania.

Orac Decor PX120 elastyczna listwa ścienna do malowania

Nadanie pożądanego koloru listwie Orac Decor PX120 Flex jest niezwykle łatwe, ponieważ produkt jest pokryty białym podkładem. Model można pomalować dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników. Do tego celu idealnie nadają się farby akrylowe, silikonowe lub lateksowe. Ta swoboda nadania ostatecznego wyglądu listwie ściennej Orac Decor PX120 Flex pozwala na idealne dopasowanie modelu do każdego wnętrza poprzez wtopienie go w kolor ściany lub wręcz przeciwnie, wyróżnienie go kontrastowym kolorem.

Listwa ścienna Orac Decor PX120 Flex i jej zastosowanie

Listwa gięta Orac Decor PX120 Flex jest szeroko stosowanym modelem. Delikatny design w połączeniu z niewielkimi rozmiarami deski ściennej sprawiają, że jest ona atrakcyjnym elementem kompozycji sztukatorskich lub elegancką ramą do obrazów, luster i tapet. Dodatkowo listwa ścienna Orac Decor PX120 Flex może być delikatnym pojedynczym profilem ściennym, dodając klasy każdemu wnętrzu, w którym zostanie zastosowana.

Orac Decor PX120 Flex i sposób montażu

Produkty oferowane przez Orac Decor, w tym profil ścienny PX120 Flex, są lekkie i łatwe w montażu dzięki dedykowanym klejom, które gwarantują jakość połączenia i przyczepność do wcześniej przygotowanego podłoża. Klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz specjalny klej do łączenia listew Orac Decor FX400 idealnie nadadzą się do montażu profilu ściennego Orac Decor PX120 Flex.

Zachęcamy do kontaktu

W przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań związanych z oferowanymi w naszym sklepie modelami sztukaterii, w tym prezentowanej giętej listwy ściennej Orac Decor PX120 Flex, prosimy o kontakt z naszymi specjalistami. Chętnie doradzimy w wyborze i rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące zakupu konkretnego modelu sztukaterii.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor