• Obniżka

ORAC DECOR PX120A Dekor

43,32 zł 40,29 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 40.29 zł

Opis produktu

Narożnik PX120A Orac Decor to tradycyjnie zdobiony element sztukaterii, rewelacyjnie uzupełniający kompozycję na ścianie. Jego design pozwala na zastosowanie w stylizowanych oraz oryginalnych aranżacjach, gdzie w wyjątkowy sposób nada wnętrzu eleganckiego stylu. Ozdobny narożnik PX120A Orac jest produktem o wysokiej jakości, gotowym do malowania. Ponadto model jest trwały, odporny na wilgoć, lekki i łatwy w montażu. Narożnik Orac PX120a łączy się z listwą ścienną Orac PX120.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.9
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  19
 • Wysokość (cm)
  4
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

PX120A Orac Decor narożnik do listew

Niebanalne wnętrze, w którym zastosowano pomysły i inspiracje zaczerpnięte z najpiękniejszych przestrzeni świata, to bez wątpienia miejsca, w którym miło spędza się czas. Polacy rozkochali się w dekorowaniu i aranżowaniu i coraz częściej wstawiają właśnie na takie przestrzenie, które są gustowne, klasyczne, zaprojektowane z głową. Elementami ozdobnymi, po które często się sięga, jest sztukateria. To dekoracyjne listewki, która przykleja się na ścianę po to, aby we wnętrzu wprowadzić odrobinę francuskiego szyku i stylu. Narożnik do listew PX120A Orac Decor to produkt, które można łączyć z innymi elementami sztukaterii, tworząc w ten sposób wyjątkowo ciekawe wzory i ornamenty. Jest to pomysł do zastosowania w każdym domu, a także w przestrzeni użytkowej, który bez wątpienia wywoła niezwykłe efekt we wnętrzu.

Narożnik do listew Decor PX120A Orac Decor i charakterystyka produktu

Czym charakteryzuje się produkt, jakim jest narożnik do listew PX120A Orac Decor? Po pierwsze to produkt najwyższej jakości, który został wykonany z materiałów odpornych na uszkodzenia. To właśnie dzięki temu nawet po wielu latach nie pojawiają się na nim wgniecenia, rysy oraz inne ślady użytkowania. Dzięki temu można zastosować narożnik do listew PX120A Orac Decor nie tylko w przestrzeni mieszkalnej, ale również użytkowej. Po drugie to produkt odporny również na działanie wilgoci. To świetna wiadomość dla osób, które chciałyby zastosować sztukaterię, w tym PX120A Orac Decor jako element dekoracyjny na przykład w miejscu takim jak łazienka czy kuchnia. Nie da się ukryć, że wygląda to fenomenalnie.

PX120A Orac Decor dekor do personalizacji

Narożnik do listew PX120A Orac Decor pozwala również na personalizację, a zatem nadanie mu indywidualnego charakteru. W jaki sposób to zrobić? Tak naprawdę wystarczy pomalować narożnik PX120A Orac Decor za pomocą farby, która nie zawiera w swoim składzie rozpuszczalników. W praktyce oznacza to, że można stosować farby akrylowe lub lateksowe. W zależności od swojego pomysłu na aranżację, dekor PX120A Orac Decor może być pomalowany w sposób który będzie kontrastować zresztą ściany, jak też tak, aby wysyłanie stanowił ze ścianą zgraną całość. To właśnie dzięki temu każdy może zrobić to po swojemu, zgodnie z pomysłem, jaki ma na wnętrze. Z tego względu bardzo często z dekorów PX120A Orac Decor korzystają architekci wnętrz oraz dekoratorzy, którzy stosują je w realizacjach dla swoich klientów.

Sposób montażu narożnika PX120A Orac Decor

W jaki sposób montować niezwykle dekoracyjny narożniki do listew PX120A Orac Decor? To zupełnie proste i banalne i tak naprawdę każdy poradzi sobie z tym we własnym zakresie. Po pierwsze warto kupić specjalne produkt dedykowany do tego celu, jakim jest klej Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń Orac Decor FX400. To właśnie te produkty sprawdzają się perfekcyjnie, zapewniając odpowiednie mocowanie PX120A Orac Decor nawet na wiele długich lat. Efekt końcowy jest zatem zachwycający.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.