• Obniżka

ORAC DECOR PX120 Listwa ścienna

42,14 zł 39,19 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 39.19 zł

Opis produktu

Wąska listwa ścienna Orac PX120

Orac Decor PX120 to wypukła listwa dekoracyjna o niezwykle minimalistycznym stylu nawiązującym do tradycji sztukaterii. Model, jakim jest listwa PX120 to sztukateria nadająca wnętrzu nobliwego stylu, dodając im interesujących trójwymiarowych kompozycji. Wypukła, wąska listwa wykonana jest z odpornego na wgniecenia i wilgoć materiału. Ponadto można ją dopasować do kolorystyki każdej aranżacji, za sprawą gotowości do malowania. Listwa ścienna Orac PX120 jest również produktem łatwym w montażu i lekkim.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.9
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  4
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

PX120 Orac Decor listwa ścienna

Sztukateria w postaci wąskiej listwy ściennej Orac Decor PX120 będzie wyjątkową dekoracją, która pozwoli nadać każdemu wnętrzu niepowtarzalny, a jednocześnie niezwykle nowoczesny charakter. Dzięki łatwemu połączeniu Orac Decor PX120 z innymi modelami listew ściennych tej marki, z łatwością skomponujesz piękne sztukateryjne trójwymiarowe kompozycje, które z pewnością uatrakcyjnią wizualny wygląd wielu pomieszczeń. Ponadto dzięki wykonaniu wypukłej listwy ściennej Orac Decor PX120 z wysokiej jakości materiałów charakteryzujących się dużą odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia i wilgoć, można ją zastosować wszędzie tam, gdzie zależy nam na uzyskaniu niepowtarzalnego, eleganckiego trójwymiarowego efektu na ścianach.

Nowoczesny design i wytrzymałość - PX120 Orac Decor

Zastosowanie nowoczesnej technologii w produkcji listwy ściennej Orac Decor PX120, a także zachowanie wysokiej precyzji wykonania nawet najdrobniejszych detali sprawia, że jest to sztukateria, która zachwyca jakością oraz niezwykle nowoczesnym i prostym designem. Dodatkowo przemyślane wymiary produktu pozwalają na jego szerokie zastosowanie i to w różnych pomieszczeniach. Wąska, wypukła listwa ścienna Orac Decor PX120 doskonale sprawdza się jako pojedynczy element dekoracyjny, może też stać się fragmentem lub podstawą modernistycznej kompozycji sztukatorskiej.

Listwa ścienna Orac Decor PX120 to nie tylko atrakcyjny wygląd. Projektując model, producent Orac Decor zwrócił również szczególną uwagę na jego inne aspekty. Listwa ścienna Orac Decor PX120 została więc stworzona w taki sposób, aby można ją było zastosować praktycznie w każdym miejscu, niezależnie od jego przeznaczenia. Zadbano zatem o to, aby produkt był trwały i odporny na wilgoć, co pozwala na montaż listwy Orac Decor PX120 w nowoczesnych salonach, kuchniach i łazienkach. Model można oczywiście zastosować także w obiektach usługowych, handlowych czy innych budynkach użyteczności publicznej, poprawiając ich wygląd.

Listwa ścienna doskonała do każdego wnętrza

Warto również wspomnieć, że sztukateria, jaką jest wąska listwa ścienna Orac Decor PX120, to doskonała możliwość indywidualnej personalizacji. Model jest lekki, łatwy w cięciu i gotowy do malowania. Pozwala to dopasować wypukłą listwę ścienną Orac Decor PX120 do dowolnej wielkości pomieszczenia, a także jego kolorystyki. Dodatkowo fabryczne pokrycie produktu białym podkładem znacznie ułatwia malowanie na dowolny kolor. W tym celu można użyć zarówno jasnych, jak i ciemnych farb, które nie zawierają rozpuszczalników. Listwa ścienna Orac Decor PX120 może więc łatwo wtopić się w kolorystykę każdej ściany lub stać się jej kontrastowym elementem, co z pewnością doda wnętrzu niepowtarzalności.

Łatwy i szybki montaż listwy PX120 Orac Decor

Profile ścienne Orac Decor, w tym model PX120, to produkty zaprojektowane w taki sposób, aby ułatwić ich zastosowanie w każdym miejscu. Dlatego zapewniono im lekkość i łatwość montażu przy użyciu zalecanych przez markę akcesoriów montażowych. Na szczególną uwagę zasługują klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń FX400, które zapewniają wysoką przyczepność i doskonałe połączenie, dając tym samym najlepszy efekt.

Z listwy Orac Decor PX120 można tworzyć interesujące kompozycje, które zadowolą nawet najbardziej wymagających miłośników sztukaterii. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji. Listwa Orac Decor PX120 jest gotowa do malowania, co pozwala na łatwe dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb i sprawia, że stanowi oryginalną ozdobę w każdym wnętrzu.

Pytania przy zakupie listew Orac Decor PX120

W naszym sklepie jest bardzo duży wybór listew, aby ułatwić Państwu wybór, jako profesjonaliści pracujący w branży od wielu lat z chęcią pomożemy w doborze i zakupie odpowiednich dla Państwa elementów sztukaterii. Nasze doświadczenie ze sztukaterią, a także obszerna wiedza na temat wszystkich produktów dostępnych w naszym sklepie ułatwi zakup odpowiedniego elementu sztukateryjnego. Nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde zadane pytanie związane z wyborem właściwego modelu, udzielimy porady dotyczącej montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego. W związku z tym zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym sklepem.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor