• Obniżka

ORAC DECOR PX120 Listwa ścienna

50,49 zł 46,96 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 46.96 zł

Opis produktu

Orac Decor PX120 to listwa dekoracyjna o niezwykle minimalistycznym stylu nawiązującym do tradycji sztukaterii. Model, jakim jest listwa PX120 to sztukateria nadająca wnętrzu nobliwego stylu. Wykonana jest z odpornego na wgniecenia i wilgoć materiału. Ponadto można ją dopasować do kolorystyki każdej aranżacji, za sprawą gotowości do malowania. Listwa ścienna Orac PX120 jest również produktem łatwym w montażu i lekkim.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.9
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  4
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

PX120 Orac Decor listwa ścienna

Sztukateria w postaci listwy ściennej Orac Decor PX120 będzie niecodzienną dekoracją, która pozwoli nadać każdemu wnętrzu niepowtarzalny, a jednocześnie niezwykle nowoczesny charakter. Dzięki łatwemu połączeniu Orac Decor PX120 z innymi modelami listew ściennych tej marki, z łatwością skomponujesz piękne sztukateryjne kompozycje, które z pewnością podniosą wizualny wygląd wielu pomieszczeń. Ponadto dzięki wykonaniu listwy ściennej Orac Decor PX120 z wysokiej jakości materiałów charakteryzujących się dużą odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia i wilgoć, można ją zastosować wszędzie tam, gdzie zależy nam na uzyskaniu niepowtarzalnego, eleganckiego trójwymiarowego efektu na ścianach.

Nowoczesny design i wytrzymałość - PX120 Orac Decor

Zastosowanie nowoczesnej technologii w produkcji modelu listwy ściennej Orac Decor PX120, a także zachowanie większej precyzji wykonania nawet najdrobniejszych detali sprawia, że jest to sztukateria, która zachwyca jakością oraz niezwykle nowoczesnym i prostym designem. Dodatkowo przemyślane proporcje produktu pozwalają na szerokie zastosowanie. Listwa ścienna Orac Decor PX120 doskonale sprawdza się jako pojedynczy element dekoracyjny, może też stać się fragmentem lub podstawą modernistycznej kompozycji sztukatorskiej. Jest to zatem model dający naprawdę szeroką gamę możliwości aranżacyjnych.

Listwa ścienna Orac Decor PX120 to nie tylko atrakcyjny wygląd. Projektując model, marka Orac Decor zwróciła również szczególną uwagę na jego inne aspekty. Listwa ścienna Orac Decor PX120 została więc stworzona w taki sposób, aby można ją było stosować praktycznie w każdym miejscu, niezależnie od jego przeznaczenia. Zadbano zatem o to, aby produkt był trwały i odporny na wilgoć, co pozwala na montaż listwy Orac Decor PX120 w nowoczesnych salonach, kuchniach i łazienkach. Model można oczywiście zastosować także w obiektach usługowych, handlowych czy innych budynkach użyteczności publicznej, poprawiając ich wygląd.

Listwa ścienna doskonała do każdego wnętrza

Warto również wspomnieć, że sztukateria, jaką jest listwa ścienna Orac Decor PX120, to doskonała możliwość indywidualnej personalizacji. Model jest lekki, łatwy w cięciu i gotowy do malowania. Pozwala to dopasować listwę ścienną Orac Decor PX120 do dowolnej wielkości pomieszczenia, a także jego kolorystyki. Dodatkowo fabryczne pokrycie produktu białym podkładem znacznie ułatwia malowanie na dowolny kolor. W tym celu można użyć zarówno jasnych, jak i ciemnych farb, które nie zawierają rozpuszczalników. Listwa ścienna Orac Decor PX120 może więc łatwo wtopić się w kolorystykę każdej ściany lub stać się jej kontrastowym elementem, co z pewnością doda wnętrzu niepowtarzalności.

Łatwy i szybki montaż listwy PX120 Orac Decor

Profile ścienne Orac Decor, w tym model PX120, to produkty zaprojektowane w taki sposób, aby ułatwiały ich zastosowanie w każdym miejscu. Dlatego zapewniono im lekkość i łatwość montażu przy użyciu zalecanych przez markę akcesoriów montażowych. Na szczególną uwagę zasługują klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń FX400, które zapewniają wysoką przyczepność i doskonałe połączenie, dając tym samym najlepszy efekt.

Jeśli potrzebna jest pomoc…

Jako profesjonaliści pracujący w branży od wielu lat z chęcią pomożemy w doborze i zakupie odpowiednich dla Państwa elementów sztukaterii, w tym listew Orac Decor PX120. Doświadczenie i rozległa wiedza naszych specjalistów pozwoli nam rozwiać wszelkie wątpliwości, a także odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania dotyczące specyfikacji, przeznaczenia czy montażu dostępnych w naszym sklepie modeli sztukaterii, takich jak listwy Orac Decor PX120. W związku z tym zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym sklepem.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor