• Obniżka

PX209 Orac Decor Listwa ścienna

24,38 zł 22,67 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 22.67 zł

Opis produktu

Orac Decor PX209 Listwa ścienna.

Ozdobna o bardzo charakterystycznej wypukłości listwa ścienna Orac Decor PX209 to niezwykłe połączenie elegancji i jakości. Wykończeniowa PX209 stworzona z wytrzymałego, odpornego na uderzenia i wilgoć materiału, pokrytego podkładem gruntującym w kolorze białym. Orac Decor PX209 rewelacyjnie podkreśli charakter różnych aranżacji, szczególnie tych klasycznych, gdzie nadaje wnętrzu niezwykłego stylu, ożywiając nudne, płaskie ściany. Z PX209 można tworzyć samodzielne kompozycje lub wykorzystać ją do oddzielenia już istniejących dekoracji, listwa jest gotowa do pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.8
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  1
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

PX209 Orac Decor listwa ścienna.

Prosta, a jednocześnie niezwykle klasyczna w swoim designie listwa ścienna Orac Decor PX209 to wyjątkowy model, wyróżnia ją wysoka wypukłość na tle dostępnej na rynku sztukaterii. Produkt nie tylko posiada subtelne, a jednak efektowne wzornictwo, ale również cechuje się wysoką wytrzymałością. Dodatkowym atutem jest ogromne spektrum możliwości nadania jej ostatecznego wyglądu, pozwala to na zastosowanie listwy ściennej PX209 Orac Decor niemalże w dowolnym pomieszczeniu oraz aranżacji. Z PX209 można tworzyć samodzielne kompozycje lub wykorzystać ją do oddzielenia już istniejących dekoracji, listwa jest gotowa do pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Wyjątkowa jakość listwy ściennej Orac Decor PX209.

Listwa ścienna PX209 Orac Decor została stworzona by spełnienia oczekiwań nie tylko miłośników klasycznej sztukaterii, ale również wszystkich osób lubujących efektowne i trwałe dekoracje ścienne. Wykończeniowa PX209 Orac Decor charakteryzuje się cechami jak odporność na wgniecenia, uderzenia, zarysowania oraz wilgoć. Produkt z łatwością można zatem zastosować w lokalach bez względu na ich przeznaczenie: przedpokój, salon, kuchnia czy łazienka. Listwa ścienna PX209 Orac Decor rewelacyjnie odnajdzie się zarówno w domach, jak i również hotelach, sklepach, restauracjach, czy innych miejscach publicznych, dodaje ona szyku i elegancji każdemu miejscu. Ozdobna o bardzo charakterystycznej wypukłości listwa ścienna Orac Decor PX209 to niezwykłe połączenie elegancji i jakości.

Wykorzystanie ozdobnej Orac Decor PX209.

Listwa ścienna PX209 Orac Decor jest modelem o niezwykle szerokim zastosowaniu. Delikatny design w połączeniu z niewielkimi rozmiarami listwy sprawia, że listwa może zostać zastosowana jako efektowny komponent kompozycji sztukateryjnej, czy też eleganckie obramowanie obrazów, luster czy jako dział do tapet. Ponadto listwa ścienna PX209 Orac Decor może stanowić delikatny, pojedynczy profil ścienny, dodający klasy każdemu wnętrzu, w którym zostanie zastosowany. Orac Decor PX209 rewelacyjnie podkreśli charakter różnych aranżacji, szczególnie tych klasycznych, gdzie nadaje wnętrzu niezwykłego stylu, ożywiając nudne, płaskie ściany.

Montaż i personalizacja wykończeniowej listwy Orac Decor PX209.

Listwa ścienna PX209 Orac Decor łączy najlepsze cechy sztukaterii, sprawia, że produkt charakteryzuje się nie tylko wysoką wytrzymałością, ale również możliwością samodzielnego dopasowania do każdego wnętrza. Co więcej, listwa ścienna PX209 Orac Decor jest modelem wyprodukowanym z łatwych w obróbce tworzyw, umożliwiających proste przycięcie do danych wymiarów, jak i również fabrycznie przygotowana do malowania.

Znajdujące się w ofercie marki Orac Decor produkty, w tym listwa ścienna PX209 są lekkie i proste w montażu, do użycia dedykowane kleje, zapewniające właściwej jakości łączenie oraz przyczepność do wcześniej przygotowanego podłoża. Do montażu listwy ściennej PX209 Orac Decor wykorzystuje się klej montażowy FDP500 Orac Decor, a także specjalny klej do łączenia listew FX400 Orac Decor.

Pomalowanie listwy ściennej PX209 Orac Decor.

Nadanie wybranego przez siebie koloru listwie ściennej PX209 Orac Decor jest niezwykle proste, ze względu na fakt pokrycia produktu podkładem w kolorze białym. Model można pokryć dowolnymi farbami, które w swoim składzie nie zawierają rozpuszczalników, w tym celu świetnie sprawdzą się, chociażby farby akrylowe, silikonowe, czy też lateksowe. Taka dowolność nadania ostatecznego wyglądu listwie ściennej PX209 Orac Decor pozwala na idealne dopasowanie modelu do każdego wnętrza poprzez wtopienie go w kolor ściany lub wręcz przeciwnie, czyli wyróżnienie kontrastującą barwą.

Zapraszamy do kontaktu.

Wykończeniowa PX209 stworzona z wytrzymałego, odpornego na uderzenia i wilgoć materiału, pokrytego podkładem gruntującym w kolorze białym, to bardzo dobry wybór! Jeśli wystąpią pytania albo zaistnieją problemy z przymocowaniem oferowanych w naszym sklepie internetowym modeli sztukaterii, w tym prezentowanej listwy ściennej PX209 Orac Decor zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą. Jesteśmy profesjonalistami, którzy doradzą w doborze, a także rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące zakupu danego modelu sztukaterii, zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.