• Obniżka

ORAC CX188 Flex gięta Listwa ścienna

318,66 zł 296,35 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 296.35 zł

Opis produktu

Orac Decor CX188 Flex to trwała, gięta ścienna listwa dekoracyjna przeznaczona do montażu w przypadku łuków i zakrzywień ścian. Jest to ozdoba tworząca we wnętrzu charakter i perfekcyjne wykończenie. Elastyczna listwa ścienna Orac CX188 Flex wykonana jest z tworzywa odpornego na wgniecenia, a dzięki pokryciu specjalną powłoką jest także odporna na wilgoć. Produkt gotowy do malowania i łatwy w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  3.4
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  3
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14

Informacje o produkcie

Orac Decor CX188 Flex elastyczna listwa ścienna

Niewielki rozmiar listwy elastycznej Orac Decor CX188 Flex i niezwykle klasyczny wygląd sprawia, że jest to model charakteryzujący się wieloma zaletami, który doskonale sprawdzi się w różnego rodzaju miejscach. Smukły i jednocześnie efektowny design został połączony z dużą wytrzymałością oraz możliwością personalizacji, co pozwala na zastosowanie giętej listwy ściennej Orac Decor CX188 Flex w każdym wnętrzu na łukach i zakrzywionych ścianach.

Wysoka jakość listwy Orac Decor CX188 Flex

Elastyczna listwa ścienna Orac Decor CX188 Flex została wykonana w taki sposób, aby zaspokoić wszystkie potrzeby klientów oczekujących sztukaterii wysokiej jakości. Produkt wyróżnia się również wytrzymałością na zarysowania, uderzenia i wgniecenia, a także wysoką odpornością na wilgoć i wodę, co pozwala na montaż nawet w miejscach o dużej wilgotności. Listwa Orac Decor CX188 Flex znajdzie swoje miejsce w mieszkaniach i domach, a także w restauracjach, hotelach, sklepach, czy innych miejscach użyteczności publicznej.

Elastyczna listwa ścienna Orac Decor CX188 Flex i możliwość personalizacji

Stworzenie wyjątkowej sztukaterii w postaci giętej listwy ściennej Orac Decor CX188 Flex wykonanej z trwałych i wysokiej jakości materiałów, przy zachowaniu niezwykłej precyzji detali sprawia, że model jest wysoce adaptowalny. Dodatkowo listwa przyścienna Orac Decor CX188 Flex jest produktem przygotowanym fabrycznie do malowania, a dzięki zastosowaniu w produkcji łatwych w obróbce materiałów można ją dostosować do dowolnego rozmiaru.

Samodzielne malowanie listwy Orac Decor CX188 Flex

Dzięki przygotowaniu do malowania listwa ścienna Orac Decor CX188 Flex może mieć dowolny kolor. Model został również pokryty białym podkładem, co znacznie ułatwia wybór ulubionego koloru. Można do tego użyć farb bezrozpuszczalnikowych, takich jak lateksowe, akrylowe i silikonowe. Ogromna swoboda w kształtowaniu ostatecznego wyglądu giętej listwy ściennej Orac Decor CX188 Flex pozwala na dopasowanie wzoru do każdego wnętrza, łatwo wtapiając go w kolor ściany lub wyróżniając go kontrastowym kolorem.

Wykorzystanie listwy Orac Decor CX188 Flex

Orac Decor CX188 Flex to listwa ścienna o bardzo szerokim zastosowaniu. Piękny i elegancki design w połączeniu ze starannymi proporcjami pozwala modelowi stać się nie tylko efektownym elementem kompozycji sztukatorskich, ale także stworzyć niespotykaną ramę do obrazów, luster czy tapet. Dodatkowo listwa ścienna Orac Decor CX188 Flex może być również pięknym pojedynczym profilem, który doda wytworności każdemu wnętrzu.

Sposób montażu Orac Decor CX188 Flex

Proponowane w naszym sklepie sztukaterie Orac Decor, w tym dostępna listwa ścienna CX188 Flex, wyróżniają się niezwykłą lekkością i łatwością montażu przy użyciu dedykowanych klejów. Klej montażowy Orac Decor FDP500 i klej do łączeń Orac Decor FX400 zapewniają maksymalną jakość połączenia i odpowiednią przyczepność do podłoża.

Skontaktuj się z nami

Obsługa naszego sklepu internetowego chętnie udzieli informacji dotyczących montażu oraz specyfikacji elementów sztukaterii dostępnych w ofercie. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z listwą ścienną Orac Decor CX188 Flex lub innymi modelami. Nasza doświadczona i wyspecjalizowana obsługa pomoże dobrać najwłaściwszy element dekoracyjny.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor