• Obniżka

ORAC DECOR P3020 Listwa ścienna

142,14 zł 132,19 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 132.19 zł

Opis produktu

Listwa ścienna Orac Decor P3020

Listwy ścienne z ornamentem Orac Decor P3020 są niezwykle estetycznie prezentującym się elementem wykończeniowym we wnętrzach. Produkty te doskonale aranżują puste, zwyczajne ściany, tworząc na nich przepiękne ozdoby. Ozdobne listwy Orac Decor P3020 wykonane są z wytrzymałego i odpornego na wilgoć materiału, dzięki czemu zachowuje swój piękny wygląd przez długi czas użytkowania. Są one proste w montażu, a także przygotowane do malowania farbami bez rozpuszczalników.

Opis

 • Szerokość (cm)
  3.2
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  6.1
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

P3020 Orac Decor listwa ścienna

Listwy ścienne są wyjątkowo eleganckimi detalami, które coraz chętniej zostają wykorzystywane w pomieszczeniach, przede wszystkim za sprawą swojej praktyczności. Listwa ścienna P3020 Orac Decor to produkt wchodzący w skład majestatycznej sztukaterii dekoracyjnej, cechujący się wysoką jakością wykonania oraz elegancją formy.

Ozdobna listwa ścienna Orac Decor P3020 jest niebywałym akcentem, umożliwiającym skomponowanie eleganckich kompozycji sztukateryjnych na ścianach niejednego pomieszczenia. Listwa Orac Decor P3020 jest wytworzona z wysokiej gatunku tworzywa odpornego na wilgoć, jak i również wszelkiego gatunku uszkodzenia mechaniczne. Ogromnym atutem ściennej listwy P3020 producenta Orac Decor jest również jej mała waga i delikatność.

Elegancka ścienna listwa Orac Decor P3020

Dzięki zastosowaniu ściennej listwy Orac Decor P3020, można w niebywale łatwy i szybki przepis na wyróżnienie stylizacji pomieszczenia, kreować zarazem majestatyczne kompozycje sztukateryjne. Listwa jest ponadto funkcjonalna, bowiem można ją pomalować na wybraną przez siebie kolorystykę, korzystając z farb niezawierających rozpuszczalników.

Listwa ścienna Orac Decor P3020 to doskonały sposób, aby przełamać monotonię wnętrz i wykończyć artystycznie pomieszczenie, można ją wykorzystać w każdym wnętrzu, listwa tego typu łączy się w eleganckie i ekskluzywne naścienne kompozycje, nazywane także sztukaterią.

Niezawodna jakość ściennej listwy Orac Decor P3020

Za sprawą rozwiniętej technologii, jak i również celnie dostosowanych, bardzo wysokiej klasy tworzyw, model charakteryzuje się starannym realizacją oraz odpowiednią trwałością. Listwa ścienna P3020 Orac Decor jest odporna na uderzenia, co sprawia, że nie zaistnieją na niej wgniecenia. Ponadto jest również niebywale trwała na wilgoć, dlatego może być użyta również do zdobienia ścian w łazience. Listwę ścienną Orac Decor P3020 można łatwo umyć wilgotną ściereczką, napawać się jej majestatycznym designem na długie lata.

Proces produkcyjny, dobrze dobrane materiały oraz zabezpieczenie specjalną, odpowiednią powłoką, nadaje listwie Orac Decor P3020 właściwości wodoodpornych, nie mają na nią wpływu czynniki zewnętrzne. Listwę można systematycznie czyścić, przywracając ją do stanu idealnego. Odporną na wilgoć listwę, można bez problemu zamontować ją w pomieszczeniach takich jak kuchnia, czy łazienka. Listwa ścienna Orac Decor P3020 stanie się wyjątkowym elementem dopełniającym wnętrze oraz spełniającym oczekiwania jakościowe, funkcjonalne, czy wizualne.

Orac Decor P3020 ścienna listwa i jej nieskomplikowany montaż

Wyjątkowa listwa ścienna Orac Decor P3020 została wykonana w bardzo szczegółowy sposób, z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów. Ponadto do jej produkcji użyto najlepsze materiały, aby produkt był trwały. Taka zaleta powoduje, że listwa ścienna P3020 Orac Decor jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne, ale nie jest ciężka, czy skomplikowana w zamocowaniu.

Listwę ścienną P3020 Orac Decor umożliwia niezwykle proste i prędkie zamontowanie na ścianie każdego wnętrza. W przypadku listwy przypodłogowej Orac Decor P3020 fenomenalnie spisze się FX400 Orac Decor do łączeń listew, jak i również klej FDP500.

Istotną sprawą jest także fakt, iż ścienna listwa Orac Decor P3020 jest przygotowana do pomalowania. To funkcjonalne rozwiązanie, aby w pomieszczeniu wyeksponować nieco elegancji oraz niepowtarzalnego wykończenia. Ścienna listwa Orac Decor P3020, z racji tego, że należy do najwyższej jakości sztukaterii dekoracyjnej, jest widowiskowa, a także łatwa do dopasowania do stylizacji niejednego pomieszczenia.

Pomocne doradztwo w doborze ozdobnej listwy P3020

Dobór właściwej listwy, która rewelacyjnie sprawdzi się w wybranym wnętrzu niejednokrotnie, sprawia trudności. W tym przypadku zaleca się skorzystać ze wskazówek naszej doświadczonej obsługi. Z wielką chęcią udzielimy wszystkich informacji dotyczących montażu listwy ściennej Orac Decor P3020, jak i również specyfikację pozostałych oferowanych modeli.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor