• Obniżka

ORAC DECOR P3020A Dekor

107,01 zł 99,52 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Efektownie zdobiony narożnik P3020A Orac Decor to wyjątkowy element sztukaterii, który świetnie dopełni niejedną kompozycję ścienną. Narożnik jest nie tylko trwały i odporny na wilgoć, ale również lekki i łatwy w montażu, co umożliwia wykorzystanie go niemal w każdym pomieszczeniu. Jego wysokiej jakości wzornictwo, sprawia że perfekcyjnie prezentuje się w stylizowanych i klasycznych aranżacjach. Narożnik Orac P3020A został przygotowany do malowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  42.5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  42.5
 • Wysokość (cm)
  4
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

P3020A Orac Decor narożnik

XXI wiek to czas, w którym chcąc uciec od otaczającego nas zgiełku i pośpiechu, coraz częściej szukamy inspiracji w dawnej elegancji oraz klasie. Szczególnie trend ten widoczny jest w aranżacji wnętrz. Tutaj projektanci coraz częściej odstępują od wszechobecnego i tak modnego do niedawna minimalizmu na rzecz bardziej wyrafinowanych dodatków, wprowadzających do wnętrza wyjątkową atmosferę pełną elegancji i harmonii.

Narożniki Orac Decor - klasyka dawnych lat we współczesnej formie!

Chcąc wprowadzić do wnętrza magię dawnych lat, ich nostalgię i czas, warto właśnie zainteresować się elementami dekoracyjnymi marki Orac Decor. Starodawny czar w aspekcie dekoracyjnym oraz współczesna praktyczność to unikalne połączenie, nad którym warto się zastanowić.

Narożnik P3020A - smak i elegancja

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na aspekt dekoracyjny tej wyjątkowej sztukaterii. Otóż dawniej takie narożniki były naprawdę często wykorzystywane nie tylko w pomieszczeniach reprezentacyjnych jak w salonach, lecz również w sypialniach czy pokojach dziennych. Układano z nich pewne wzory, wieńczono bardziej ozdobnymi motywami, jak kwiatami itp.

Dzisiaj narożniki P3020A wprowadzają do każdego wnętrza nutę niepowtarzalnej elegancji i klasy. Co więcej, pomieszczenie nie jest już minimalne, chłodne i nieprzyjazne, lecz wręcz przeciwnie nabiera pewnej przytulności, bez jednakże nuty bałaganu za to z pewną nostalgią i harmonią. Warto jeszcze podkreślić, że takie narożniki świetne nadają się również do aranżacji miejsc pracy, gdzie niejako uwydatnią prestiż, wysoką pozycję czy jakość usług na pewno narożnik P3020A Orac Decor w gabinecie zostanie zauważony przez każdego klienta.

Narożniki P3020A w aspekcie praktycznym

Trzeba jednak stanowczo podkreślić, że narożniki P3020A Orac to nie tylko i wyłącznie znakomity narożnik, lecz także mogą się one pochwalić znakomitą charakterystyką produktu w ich aspekcie czysto technicznym i praktycznym.

Przede wszystkim P3020A Orac Decor wykonany został z wysokiej klasy materiałów, co oczywiście odpowiada także za jego elegancję, niemniej jednak oprócz tego sprawia, że jest on w pełni wytrzymała i odporna na wszelkie uszkodzenia oraz wilgoć. Dzięki temu narożniki P3020A Orac Decor prezentują się doskonale przez naprawdę długie lata.

Trzeba także podkreślić wyraźnie jeszcze jedną zaletę tych elementów dekoracyjnych, a mianowicie to, że są one naprawdę banalnie proste w montażu i w aranżacji, tak więc każdy z naszych klientów spokojnie może podjąć się tego zadania samodzielnie. Narożnik P3020A przyklejany jest za pomocą specjalnych klejów montażowych Orac Decor FDP500 oraz Orac Decor FX200 do łączeń według naprawdę łatwej w zrozumieniu instrukcji. Kleje oczywiście można nabyć od razu w naszym sklepie.

Codzienna pielęgnacja i wygląd P3020A Orac Decor

Warto jeszcze zaznaczyć, że każdy z nas ma dość duży wpływ na to, jak narożnik P3020A będzie ostatecznie wyglądał. Jest to bowiem produkt przygotowany specjalnie pod malowanie. Trzeba jednak powiedzieć, że muszą to być farby bez rozpuszczalnika, czyli np. akrylowe czy silikonowe. Barwa zaś leży w gestii klienta. Szczególnie polecane są jednak stonowane barwy jaśniejsze w przypadku ciemnych ścian i odwrotnie w przypadku jaśniejszych. Nadadzą one wnętrzu nastrój pełen elegancji i pewnej wytworności.

Narożnik P3020A wyróżnia się także i tym, że jest bardzo łatwy w pielęgnacji. Można ją umyć i delikatnie oczyścić, zachowując przez długi czas jego piękny wygląd.

Narożnik P3020A Orac Decor - wyjątkowy produkt

Podsumowując, warto podkreślić, że zdecydowanie narożniki Orac Decor wyróżniają się na rynku. Zapraszamy zatem Państwa do kontaktu oraz inwestycji w piękny i ponadczasowy wygląd mieszkania, za sprawą narożnika P3020A Orac Decor lub innego modelu dostępnego w naszym sklepie!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.