• Obniżka

ORAC DECOR P3020A Dekor

149,14 zł 138,70 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 138.70 zł

Opis produktu

Efektownie zdobiony narożnik P3020A Orac Decor to wyjątkowy element sztukaterii, który świetnie dopełni niejedną kompozycję ścienną. Narożnik jest nie tylko trwały i odporny na wilgoć, ale również lekki i łatwy w montażu, co umożliwia wykorzystanie go niemal w każdym pomieszczeniu. Jego wysokiej jakości wzornictwo, sprawia że perfekcyjnie prezentuje się w stylizowanych i klasycznych aranżacjach. Narożnik Orac P3020A został przygotowany do malowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  42.5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  42.5
 • Wysokość (cm)
  4
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

P3020A Orac Decor narożnik

Coraz więcej osób zwraca uwagę na to, aby ich wnętrze było wysublimowane, piękne i jedyne w swoim rodzaju. Przy urządzaniu zwraca się uwagę na drobne elementy wykończeniowe, które pozwalają uzyskać niepowtarzalny efekt, nawiązujący do tego, co klasyczne i zawsze było w modzie. Ostatnio dużą popularnością cieszy się szpachlówka, którą można ozdobić ścianę praktycznie w każdym pomieszczeniu. Narożnik do listew P3020A Orac Decor produkt o wyjątkowej urodzie, dzięki któremu można nadać stiuku piękny kształt, tworząc motywy i ornamenty jak przed laty.

Narożnik do listew Orac Decor P3020A i jego specyfikacja

Narożnik do listew P3020A Orac Decor to wyjątkowy produkt, z którego bardzo często korzystają architekci wnętrz, dekoratorzy oraz inne osoby zajmujące się organizacją przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych. P3020A Orac Decor świetnie prezentuje się na ścianie i pozwala tworzyć niepowtarzalne dekoracje oparte na klasycznych motywach, takich jak te sprzed lat. Takie inspiracje są teraz wyjątkowo modne, pięknie uzupełniają też współczesne wnętrze, urządzone w stylu glamour lub skandynawskim. Cechą wyróżniającą narożnik do listew P3020A Orac Decor jest jego niezwykła trwałość i odporność na uszkodzenia. Jest to produkt, który został wykonany z bardzo trwałych elementów, dzięki czemu świetnie prezentuje się przez wiele lat. Umożliwia również personalizację, nadając w ten sposób modelowi P3020A Orac Decor indywidualny styl i charakter.

Personalizacja produktu P3020A Orac Decor

Jak dostosować narożnik do listew P3020A Orac Decor? W rzeczywistości jest to bardzo proste. Po prostu pomaluj P3020A Orac Decor na wybrany kolor farbą, która nie zawiera rozpuszczalników. Jest to na przykład farba akrylowa lub lateksowa. Dzięki temu każdy może pomalować swoją sztukaterię w sposób zgodny ze wizją i pomysłem na wnętrze. Narożnik sztukateryjny P3020A Orac Decor można pomalować na kolor kontrastujący ze ścianą, a także pokryć odcieniem farby używanej do pomalowania całej powierzchni ściany. Wszystko zależy od wybranego pomysłu i ostatecznej prezentacji wnętrza.

Montaż narożnika do listew Orac Decor P3020A

Montaż narożnika do listew P3020A Orac Decor jest bardzo prosty i każdy może wykonać go samodzielnie. Wystarczy użyć kleju takiego jak Orac Decor FDP500. Na łączenia między narożnikiem a listwami należy zastosować klej Orac Decor FX400, który jest niezwykle elastyczny i pozwala na doskonałe wykończenie spoin.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.