• Obniżka

ORAC DECOR P8040FLEX Listwa ścienna

382,36 zł 355,59 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 355.59 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa Orac Decor P8040 Flex pozwoli na stworzenie nobliwego wykończenia na ścianach również w przypadku krzywizn jak łuki i kolumny znajdujących się we wnętrzu. Trwałość giętej listwy ściennej Orac P8040 Flex jest skutkiem wykorzystania najwyższej jakości materiałów, odpornych na wilgoć i wgniecenia, a dzięki pokryciu podkładem listwa jest przygotowana do malowania farbami do wnętrz.

Opis

 • Szerokość (cm)
  2.2
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  10.1
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

Orac Decor P8040 FLEX gięta listwa ścienna

Orac Decor P8040 FLEX to wyjątkowa elastyczna listwa ścienna o prostym i jednocześnie bardzo efektownym designie. Model charakteryzuje się nie tylko nowoczesnym kształtem, ale również niespotykaną trwałością jak na tego typu ozdobny detal. Jej uniwersalny design w połączeniu z szerokim wachlarzem możliwości nadania ostatecznego wyglądu, pozwala na ogromne wykorzystanie modelu. Gięta listwa ścienna Orac Decor P8040 FLEX może więc stać się efektownym elementem dekoracyjnym w prawie każdym wnętrzu.

Wyjątkowa jakość Orac Decor P8040 FLEX

Orac Decor P8040 FLEX to elastyczna listwa ścienna zaprojektowana, aby spełnić najwyższe oczekiwania miłośników nowoczesnej sztukaterii. Prezentowana w naszym sklepie elastyczna listwa ścienna Orac Decor P8040 FLEX wyróżnia się takimi zaletami, jak odporność na zarysowania, wgniecenia i wilgoć. Model można zatem z powodzeniem stosować w różnorodnych pomieszczeniach, niezależnie od ich przeznaczenia. Gięta listwa ścienna Orac Decor P8040 FLEX będzie wyglądać zjawiskowo nie tylko w domach i mieszkaniach, ale także w różnych miejscach użyteczności publicznej, w tym hotelach, sklepach i restauracjach, gdzie wprowadzi niezwykle eleganckie i modernistyczne wykończenie.

Orac Decor P8040 FLEX i wiele możliwości

Gięta listwa ścienna Orac Decor P8040 FLEX została stworzona w taki sposób, aby jak najlepiej łączyć cechy sztukaterii. Kierując się różnymi inspiracjami powstał produkt finalny, który charakteryzuje się nie tylko dużą wytrzymałością, ale także ogromem możliwości personalizacji. Gięta listwa ścienna Orac Decor P8040 FLEX to produkt wykonany z łatwych w obróbce materiałów, które można łatwo przyciąć do żądanego rozmiaru, a także jest fabrycznie przygotowany do malowania.

Malowanie Orac Decor P8040 FLEX

Bardzo łatwo jest nadać listwie Orac Decor P8040 FLEX pożądany kolor. Produkt został pokryty białym podkładem, dzięki czemu bez problemu można go pomalować dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników. W tym celu można użyć np. farby lateksowej, akrylowej i silikonowej. Daje to szeroką gamę kolorystyczną, dzięki czemu listwę Orac Decor P8040 FLEX można łączyć z dowolną aranżacją, idealnie wtapiając ją w kolor ściany lub wyróżniając ją kontrastowym kolorem.

Gięta listwa ścienna Orac Decor P8040 FLEX i jej zastosowanie

Orac Decor P8040 FLEX to produkt o szerokim zastosowaniu. Jej odpowiednie proporcje w połączeniu z nowoczesnym i prostym designem pozwalają na wykorzystanie listwy jako efektownego komponentu całej kompozycji sztukatorskiej, a także pojedynczego profilu ściennego, który może ukryć końce tapety czy niedoskonałości malowania.

Orac Decor P8040 FLEX i jej łatwa instalacja

Wszystkie produkty w ofercie marki Orac Decor, w tym prezentowana elastyczna listwa ścienna P8040 FLEX, są lekkie, a przez to łatwe w montażu. Mocuje się je na odpowiednio przygotowanym podłożu za pomocą zalecanych klejów, które zapewnią wysoką jakość wiązania i przyczepności listew. Aby zamocować produkt Orac Decor P8040 FLEX, użyj kleju montażowego Orac Decor FDP500 razem ze specjalnym klejem do łączenia listew Orac Decor FX400.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów z montażem modeli sztukaterii dostępnych w naszym sklepie internetowym, w tym listew ściennych Orac Decor P8040 FLEX prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszą obsługą. Jako specjaliści doradzimy w wyborze i rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące zakupu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor