• Obniżka

ORAC DECOR P9040 Listwa ścienna

111,04 zł 103,27 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 103.27 zł

Opis produktu

Dekoracyjna listwa ścienna Orac Decor P9040 o delikatnym kształcie i subtelnym wzorze. Wykonana z trwałego i odpornego na uderzenia materiału, dzięki czemu zachowuje swój wygląd przez długie lata. Została pokryta podkładem w kolorze białym. Jest gotowa do pomalowania. Doskonale wkomponuje w klasyczne aranżacje i nie tylko. Listwa Orac Decor P9040 nada wnętrzu niezwykłego stylu, ożywiając każdą ścianę

Opis

 • Szerokość (cm)
  2.5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  5
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

P9040 Orac Decor listwa ścienna

Zdobione listwy ścienne są wyjątkowo oryginalnymi detalami, które coraz częściej bywają stosowane we wnętrzach, przede wszystkim dzięki wyjątkowej przydatności. Listwa ścienna Orac Decor P9040, to produkt wchodzący w skład majestatycznej sztukaterii ozdobnej, charakteryzujący się niebywale wysoką jakością wykonania a także elegancją formy.

Ponadczasowa listwa ścienna Orac Decor P9040 będzie niebywałym detalem, który pozwala na tworzenie ekskluzywnych kompozycji sztukateryjnych na ścianach każdego wnętrza. Listwa Orac Decor P9040 jest wyprodukowana z nadzwyczajnej klasy tworzywa wytrzymałego na wilgoć, jak i również różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Niebywałym atutem ściennej listwy P9040 producenta Orac Decor jest także jej niewielka waga i subtelność.

Wytworna listwa ścienna P9040 Orac Decor

Przy pomocy ściennej listwy P9040 Orac Decor, można w bardzo prosty i szybki przepis na odmianę aranżacji wnętrza, stwarzając również majestatyczne sztukaterie. Listwa jest ponadto praktyczna, albowiem można ją przemalować na wybrany przez siebie kolor, korzystając z farb niezawierających rozpuszczalników.

Wysoka klasa listwy ściennej P9040 Orac Decor

Za pomocą zaawansowanej technologii, czy też prawidłowo wybranych, najwyższej klasy surowców, model wyróżnia się solidnym wykonaniem i wysoką wytrzymałością. ścienna listwa P9040 Orac Decor jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że nie zaistnieją na niej odpryski. Dodatkowo jest również niezwykle wytrzymała na wodę, dlatego może być użyta również do udekorowania ścian w wilgotnym pomieszczeniu. Ścienną listwę Orac Decor P9040 można bez trudu oczyścić lekko wilgotną ściereczką, napawać się jej eleganckim designem przez długi czas.

Bardzo istotną sprawą jest także fakt, iż ścienna listwa P9040 Orac Decor jest właściwie przygotowana do pomalowania. To praktyczne rozwiązanie, aby we wnętrzu wprowadzić nieco elegancji oraz niepowtarzalnego akcentu. ścienna listwa Orac Decor P9040, w związku z tym, że należy do najwyższej jakości sztukaterii ozdobnej, jest wyjątkowa, jak i prosta do dopasowania do aranżacji niejednego wnętrza.

P9040 Orac Decor listwa ścienna – prosty montaż

Ozdobna ścienna listwa P9040 Orac Decor została wykonana w niezwykle szczegółowy sposób, z dbałością najmniejszych detali. Co więcej, do jej produkcji wykorzystano najlepsze materiały, aby model był solidny. To wszystko powoduje, iż listwa ścienna P9040 Orac Decor jest niezwykle odporna na uszkodzenia, jednak nie jest ciężka, ani skomplikowana w zamontowaniu.

Listwę ścienną Orac Decor P9040 pozwala na wyjątkowo łatwe i prędkie przymocowanie na ścianie każdego pomieszczenia. W przypadku listwy ściennej Orac Decor P9040 rewelacyjnie spisze się klej FDP500 oraz FX400 Orac Decor do łączeń listew.

Profesjonalna pomoc w doborze dekoracyjnej listwy P9040

Wybór właściwej sztukaterii, która idealnie sprawdzi się w danym pomieszczeniu zazwyczaj, sprawia wiele trudności. W takim wypadku zaleca się skorzystać z wskazówek naszej wykwalifikowanej obsługi. Z miłą chęcią udzielimy Państwu wszystkich informacji dotyczących montażu listwy ściennej P9040 Orac Decor, jak i również specyfikację innych znajdujących się w naszym asortymencie modeli.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor