• Obniżka

ORAC DECOR P9010FLEX Listwa ścienna

363,02 zł 337,61 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 337.61 zł

Opis produktu

Gięta listwa ozdobna Orac Decor P9010 Flex na każdej ścianie stworzy wyjątkową kompozycję sztukateryjną bez względu na występowanie w pomieszczeniu kolumn czy łuków. Odporny na wilgoć i uderzenia materiał o wysokiej jakości został wykorzystany przy produkcji modelu, dlatego gięta listwa ścienna Orac P9010F jest niezwykle trwała. Dodatkowo jest to produkt lekki, prosty w montażu i przygotowany do malowania farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Opis

 • Szerokość (cm)
  3
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  9.1
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

P9010 FLEX Orac Decor gięta listwa ścienna

Aby nadać naszemu mieszkaniu niepowtarzalny charakter, można zastosować odpowiednio dobrane sztukaterie, które z łatwością wprowadzą niepowtarzalny układ do każdego wnętrza. Dzięki elastycznym listwom ściennym Orac Decor P9010 FLEX każda kolumna, półkolumna i łuk uzyskają eleganckie i modne wykończenie.

Tego rodzaju sztukateria Orac Decor P9010 FLEX to wyjątkowa i nietuzinkowa dekoracja wykończeniowa, która doskonale sprawdzi się nie tylko w pomieszczeniach o tradycyjnym wystroju, ale także nieco bardziej nowoczesnych. Wszechstronność giętych listew ściennych Orac Decor to jedna z wielu cech wyróżniających te produkty na tle innych marek sztukaterii.

Elastyczna listwa ścienna do dekoracji wnętrza Orac Decor P9010 FLEX

Listwa ścienna model Orac Decor P9010 FLEX to doskonały produkt do wykończenia mieszkania. Dekoracja, choć niepozorna, dzięki doskonałym proporcjom doda niepowtarzalnego uroku każdemu pomieszczeniu, gdyż listwa ścienna Orac Decor P9010 FLEX nie tylko ożywi wnętrze, ale może również wizualnie je powiększyć, jeśli jest prawidłowo stosowana.

Orac Decor P9010 FLEX świetnie sprawdzi się we wszystkich typach aranżacji, w tym nowoczesnych, dodając im klasy i ekstrawagancji. Nie oznacza to jednak, że listwa ścienna Orac Decor P9010 FLEX nie sprawdzi się w tradycyjnych wnętrzach. Prosty i klasyczny motyw tego modelu doskonale podkreśli nawet minimalistyczne aranżacje.

Orac Decor P9010 FLEX i specyfikacja giętej listwy ściennej

Produkty marki Orac Decor, w tym gięta listwa P9010 FLEX posiadają wyjątkowe właściwości, ponieważ są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów do produkcji elastyczna listwa ścienna Orac Decor P9010 FLEX jest produktem niezwykle trwałym i uniwersalnym.

Są to produkty, które powstają pod okiem specjalistów, dbających o ich perfekcję w każdym szczególe. Materiał konstrukcyjny Orac Decor P9010 FLEX to elastyczny poliuretan, a jego o wymiarach pozwalających na umieszczenie listwy ściennej w salonie, sypialni, gabinecie, a także w łazience, czy kuchni. Orac Decor P9010 FLEX dobrze znosi wilgoć i uderzenia, dzięki czemu nie boi się żadnego pomieszczenia. Wynika to z faktu, że elastyczna listwa ścienna Orac Decor P9010 FLEX to model pokryty specjalną powłoką ochronną, dlatego jest niezwykle trwałym produktem, który może cieszyć swoim wyglądem przez długie lata.

Prosty montaż elastycznej listwy ściennej Orac Decor P9010 FLEX

Montaż listwy ściennej Orac Decor P9010 FLEX to dość prosta czynność, którą można wykonać samodzielnie w kilku prostych krokach. Przed rozpoczęciem montażu Orac Decor P9010 FLEX należy upewnić się, że ściana jest czysta, sucha i gładka. Przed przystąpieniem do samodzielnego montażu warto również wyposażyć się w niezbędne akcesoria, które znacznie ułatwią montaż tego rodzaju dekoracji. Do mocowania elastycznej listwy ściennej Orac Decor P9010 FLEX szczególnie polecamy klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączenia Orac Decor FX400.

W razie pytań

Wszystkich niepewnych lub niezdecydowanych klientów zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Nasz personel z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania, zarówno dotyczące samego montażu, jak i doboru odpowiedniego modelu listwy ściennej, czy innego rodzaju sztukaterii dostępnego w naszym sklepie. Jako specjaliści będziemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, starając się rozwiązać nawet największe problemy związane z wyborem listew ściennych i nie tylko.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor