• Obniżka

ORAC DECOR P9901 Listwa ścienna

138,73 zł 129,02 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 129.02 zł

Opis produktu

Dekoracyjna listwa ścienna Orac Decor P9901 to połączenie niezwykłej jakości i stylu. Wykonana z trwałego, odpornego na wilgoć oraz uderzenia materiału, pokryta podkładem w kolorze białym. Jest gotowa do pomalowania. Orac Decor P9901 rewelacyjnie prezentuje się w różnych aranżacjach, szczególnie w klasycznych, nadając wnętrzu niezwykłej elegancji i charakteru poprzez ożywienie nudnych, płaskich ścian.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.4
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  7
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

P9901 Orac Decor listwa ścienna

Listwa ścienna w postaci modelu Orac Decor P9901 to wyjątkowa sztukateria cechująca się niezwykle subtelnym kształtem, a także wysoką wytrzymałością. Jej prosty, a jednocześnie efektowny design w połączeniu z ogromnymi możliwościami nadania ostatecznego wyglądu, a co za tym idzie również zastosowania powoduje, że listwa ścienna P9901 Orac Decor może dekorować niemalże dowolne wnętrze, w którym chce się uzyskać nadzwyczajny, a zarazem modernistyczny charakter.

Orac Decor P9901 to listwa spełniająca oczekiwania

P9901 Orac Decor to model zaprojektowany w myśl spełniania wszelkich oczekiwań stawianych przez miłośników niestandardowej sztukaterii. Dostępna w naszym sklepie listwa ścienna nacechowana jest takimi walorami jak wytrzymałość na uderzenia, zarysowania, wgniecenia i wysoka wytrzymałość na wilgoć. Listwę P9901 Orac Decor z powodzeniem można zatem wykorzystać w różnorodnych pomieszczeniach niezależnie od ich zastosowania. Model P9901 Orac Decor świetnie sprawdzi się nie tylko w mieszkaniach, czy też domach, ale również w wielorakich miejscach publicznych, jak na przykład hotele, restauracje, sklepy, w których zdecydowanie wprowadzi nowoczesne i niezwykle eleganckie wykończenie na każdej ścianie.

Możliwość dopasowania listwy ściennej Orac Decor P9901 do wnętrza

Inspiracją do zaprojektowania sztukaterii, jaką jest listwa ścienna P9901 Orac Decor była chęć połączenia w jednym modelu najlepszych cech tego rodzaju dekoracji. Finalnie powstał produkt, który nie tylko wyróżnia się wysoką wytrzymałością na różne czynniki zewnętrzne, ale również umożliwia pełną, samodzielną modyfikację. Listwa ścienna P9901 Orac Decor jest została bowiem wyprodukowana z łatwych w cięciu materiałów, co umożliwia dopasowanie jej wielkości do dowolnego pomieszczenia, a ponadto fabrycznie przygotowana do malowania.

Pomalowanie listwy ściennej P9901 Orac Decor

Malowanie listwy P9901 Orac Decor jest dziecinnie łatwe, gdyż model został pokryty ułatwiającym pomalowanie podkładem. Aby nadać prezentowanej listwie ściennej wybraną barwę należy wykorzystać farbę, która w swoim składzie nie posiada rozpuszczalników. Może być nią między innymi farba akrylowa, silikonowa, czy też lateksowa. Daje to ogromną możliwość kolorystycznego wkomponowania listwy ściennej P9901 Orac Decor w każdą aranżację. Model może zatem idealnie wtopić się w ścianę, tworząc tym samym niezwykły trójwymiarowy efekt, albo stać się oryginalnym, kontrastującym z kolorystyką ściany detalem, nadającym charakter całej stylizacji wnętrza.

Zastosowanie listwy Orac Decor P9901

Produkt, jakim jest listwa ścienna P9901 Orac Decor może mieć niezwykle szerokie zastosowanie. Jej przemyślane proporcje oraz subtelny design pozwalają na wykorzystanie listwy jako nowoczesnego komponentu kompozycji sztukateryjnej, czy też pojedynczego profilu ściennego. Ponadto P9901 Orac Decor rewelacyjnie ukryje końcówki tapet, oddzieli wieloraką kolorystykę ścienną, a także stworzy eleganckie obramowania luster i obrazów. Co więcej, listwę ścienną P9901 Orac Decor można wykorzystać również jako element sufitowej ozdoby. W naszym sklepie znajdują się gotowe zestawy listew, w których skład wchodzi właśnie listwa ścienna P9901 Orac Decor, będące doskonałym wykończeniem styku ścian i sufitu. Są nimi: C990+P9901 oraz C335+P9901.

P9901 Orac Decor i jej łatwy montaż

Produkty marki Orac Decor, w tym listwa ścienna P9901 są lekkie i zarazem łatwe w montażu. Przymocowanie ich następuje przy użyciu dedykowanych klejów, zapewniających odpowiednie łączenie, a także wysoką przyczepność listew do przygotowanego wcześniej podłoża. Do montażu listwy ściennej P9901 Orac Decor należy wykorzystać klej montażowy FDP500 Orac Decor w połączeniu ze specjalnym klejem do łączeń listew FX400 Orac Decor.

Skontaktuj się z naszym sklepem

W przypadku wystąpienia problemów z przymocowaniem dostępnych w naszym sklepie produktów, w tym listew ściennych P9901 Orac Decor, jak i również pytań związanych z ich specyfikacją, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jako profesjonaliści nie tylko odpowiemy na pytania, czy rozwiejemy wątpliwości dotyczące wyboru sztukaterii, ale również zaproponujemy modele dopasowane do wszelkich oczekiwań.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor