• Obniżka

ORAC DECOR P4025flex gięta Listwa ścienna

326,68 zł 303,81 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 303.81 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa ścienna Orac Decor P4025 flex do dekoracji ściannych krzywizn, w tym łuków będzie fantastycznym elementem ozdobnym. Dzięki swoim niewielkim wymiarom doskonale sprawdzi się również w małych wnętrzach. Model został stworzony z wytrzymałych i odpornych na wilgoć materiałów, a dzięki swojej lekkości listwa P4025 flex Orac Decor jest łatwa w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  3.4
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  8.3
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Elastyczna listwa naścienna Orac Decor P4025 Flex

Chcąc nadać niebanalny charakter naszemu mieszkaniu, możemy wykorzystać odpowiednio dobraną sztukaterię, która będzie w stanie nadać zupełnie nowy charakter wykańczanemu wnętrzu. Dzięki listwom naściennym Orac Decor Flex np. P4025 Flex, nasz dom nabierze stylu, który zachwyci nawet najbardziej wymagającego konesera dekoracji wnętrz.

Nowoczesne, bogato urządzone mieszkania i tradycyjne, minimalistyczne pokoje. Uniwersalność listew naściennych Orac Decor P4025 Flex sprawia, że możemy wykorzystać je w każdym typie wnętrza. Listwy typu flex szczególnie dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach, w których występują nietypowe zakrzywienia ścian na przykład łuki.

Listwy ścienne wywodzące się z linii Orac Decor, jak model Orac Decor P4025 Flex stworzone są z wysokiej jakości materiałów. Trwała powłoka tego typu sztukaterii sprawia, że jest ona odporna zarówno na wilgoć, jak i uderzenia. Budulce wykorzystane przy produkcji listew Orac Decor typu flex dodają naszej sztukaterii niebywałej elastyczności, niezbędnej przy wykańczaniu nieco bardziej skomplikowanych pomieszczeń.

Orac Decor P4025 Flex – giętka listwa ścienna

Model listwy naściennej Orac Decor P4025 Flex to doskonały produkt do wykończenia mieszkania. Ta minimalistyczna dekoracja z pewnością podkreśli indywidualny charakter każdego wnętrza. Giętka listwa naścienna Orac Decor Flex P4025 Flex nie tylko rozświetli remontowane wnętrze, ale również nada mu elegancji i klasy.

Orac Decor P4025 Flex wkomponuje się szczególnie w ekstrawaganckie wystroje. Jednocześnie jednak listwa naścienna Orac Decor P4025 Flex sprawdzi się doskonale również w tradycyjnych wnętrzach. Prosty i klasyczny wzór tego modelu wyciągnie to, co najlepsze z każdej aranżacji.

Listwa Orac Decor P4025 Flex w szczegółach

Sztukateria Orac Decor charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Dzięki najwyższej jakości materiałom, listwa ścienna Orac Decor P4025 Flex jest produktem nie tylko wyjątkowo elastycznym, ale również trwałym, uniwersalnym i wieloletnim.

Perfekcja przy tworzeniu naszych produktów jest dla nas naprawdę istotna. Materiałem wykorzystanym przy produkcji listwy naściennej Orac Decor P4025 Flex jest elastyczny poliuretan. Produkt został pokryty specjalną powłoką zabezpieczającą - podkładem, któremu listwa Orac Decor P4025 Flex zawdzięcza swoją trwałość. Ta wysoka na 8,3 cm i szeroka na 3,4 cm giętka listwa naścienna może zostać zatem zamontowana zarówno na płaskiej, jak i zaokrąglonej powierzchni. Orac Decor P4025 Flex dobrze znosi wilgoć, zatem może zostać wykorzystana jako idealna dekoracja nie tylko w salonie, ale również w łazience lub kuchni.

Listwę naścienną Orac Decor P4025 Flex znajdziecie Państwo w kolekcji Luxxus.

Montaż elastycznej listwy naściennej Orac Decor P4025 Flex

Instalacja listwy naściennej Orac Decor P4025 Flex jest zadaniem niemal banalnym, dzięki czemu możecie Państwo samodzielnie zamontować wybrany produkt.

Zanim jednak rozpoczniemy instalację listwy ściennej Orac Decor P4025 Flex, powinniśmy upewnić się, że nasza ściana jest czysta, sucha i gładka. Listwy naścienne, jak reszta produktów sztukateryjnych, służy wykończeniu wnętrza – tego typu dekoracje należy zamontować na samym końcu.

Najdogodniejszymi warunkami sprzyjającymi idealnemu montażowi listwy naściennej Orac Decor P4025 Flex są pokojowa temperatura i optymalna wilgotność powietrza. Instalację z pewnością ułatwią nam specjalne artykuły, które powinniśmy sobie wcześniej naszykować. Do montażu listwy ściennej Orac Decor P4025 Flex szczególnie polecamy Państwu klej FDP500 Orac Decor.

Orac Decor P4025 Flex – samodzielna instalacja czy pomoc specjalisty?

Listwa ścienna Orac Decor P4025 Flex to typ lekkiej i bardzo elastycznej sztukaterii, którą bez problemu możecie Państwo zamontować w swoim mieszkaniu na własną rękę. Jednak w razie jakichkolwiek problemów czy to z montażem, czy też z wyborem odpowiedniej dekoracji – jesteśmy tu!

Gorąco zachęcamy do kontaktu ze specjalistami firmy Orac Decor, którzy z przyjemnością wytłumaczą Państwu wszystkie podstawy samodzielnego montażu. Nasi pracownicy z miłą chęcią pomogą Wam również wybrać odpowiedni modelu listwy. Specjaliści Orac Decor podzielą się z Państwem wiedzą i doświadczeniem, a także spróbują rozwiązać wszelkie problemy sztukateryjne – satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor