• Obniżka

ORAC DECOR PX202 Listwa ścienna

94,18 zł 87,59 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 87.59 zł

Opis produktu

Wypukła listwa ścienna Orac PX202

Orac Decor PX202 to niewielkich rozmiarów listwa ścienna, nadająca aranżacji wyjątkowości i stylu. Rewelacyjnie ożywi płaskie ściany, tworząc je eleganckimi, wyrazistymi i trójwymiarowymi. Jej proste wzornictwo pięknie prezentuje się w każdej stylizacji wnętrza. Listwa ścienna Orac PX202 wytworzona jest z wytrzymałego na wgniecenia i odpornego na wilgoć materiału, przygotowanego do pomalowania farbami bez rozpuszczalników.

Listwa występuje również w wersji FLEX

Opis

 • Szerokość (cm)
  2
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  7.5
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

PX202 Orac Decor listwa ścienna

Listwa ścienna Orac Decor PX202 będzie niezrównaną ozdobą każdego pomieszczenia dzięki pięknemu, klasycznemu wzornictwu, wysokiej jakości wykonaniu i trwałości. To model, który pozwoli na stworzenie wyjątkowo efektownych kompozycji sztukatorskich, które z pewnością pozytywnie wpłyną na ogólną aranżację wielu wnętrz, nadając ścianom modny ostatnio efekt trójwymiarowości. Prosty design produktu z charakterystyczną wypukłością pasuje do niemal każdej aranżacji.

Listwa ścienna spełniająca wysokie oczekiwania

Detal sztukateryjny Orac Decor PX202 został stworzony przy użyciu najnowszych technologii, które zapewniają szereg zalet produktu, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej dokładności detali. Zastosowanie trwałych, odpornych na wilgoć materiałów przy produkcji listwy ściennej Orac Decor PX202 pozwala na zastosowanie tego modelu w praktycznie każdym wnętrzu, niezależnie od jego przeznaczenia, dając tym samym szerokie możliwości aranżacyjne. Produkt można bezpiecznie stosować zarówno w sypialniach i salonach, jak i w środowiskach o większej wilgotności, takich jak kuchnia czy łazienka. Ponadto niezwykle przemyślane proporcje listwy ściennej Orac Decor PX202 pozwalają na zastosowanie jej jako klasycznej ramy, fragmentu kompozycji, a także jedyny w swoim rodzaju, ale bardzo efektowny, pojedynczy element dekoracyjny w postaci profilu ściennego. Ozdobna listwa Orac Decor PX202 może oddzielać kolory na ścianie lub być oddzieleniem dla tapet.

Listwa ścienna P202 i jej łatwość montażu

Mając na uwadze montaż listwy ściennej Orac Decor PX202, warto omówić niezbędne akcesoria. Do zamocowania listwy ściennej służą dedykowane kleje, czyli klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej Orac Decor FX400 do łączenia listew. Gwarantują one odpowiednią przyczepność do podłoża, a także wysoką jakość łączenia, dając tym samym najlepszy efekt montażu. Przypominamy również o odpowiednim przygotowaniu ściany przed zamontowaniem listwy Orac Decor PX202 w miejscu klejenia, podłoże powinno być czyste, suche.

PX202 Orac Decor to gotowość do malowania

Listwa ścienna Orac Decor PX202 to także szerokość personalizacji, pozwalająca dopasować model do wybranych wymiarów i kolorystyki wnętrza. Element sztukateryjny został fabrycznie pokryty białym podkładem, co pozwala na łatwe i szybkie pomalowanie go zarówno jasną, jak i ciemną farbą. Do pokrycia profili ściennych Orac Decor PX202 należy stosować wyłącznie produkty niezawierające rozpuszczalników, a kolor farby może być tak naprawdę dowolny. Model może stać się kontrastowym elementem dodającym charakteru całej kompozycji sztukateryjnej lub doskonale wkomponować się w kolorystykę ściany, tworząc efekt trójwymiarowości.

W przypadku wątpliwości lub pytań

W przypadku jakichkolwiek problemów z wyborem lub zakupem odpowiedniego elementu sztukatorskiego, w tym listwy ściennej Orac Decor PX202, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym sklepem. Odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości związane z parametrami czy montażem wszystkich produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym. Wierzymy, że dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy pomożemy wybrać najlepszy produkt spełniający oczekiwania co do jakości, wyglądu i ceny.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor