• Obniżka

ORAC DECOR P9050 Listwa ścienna

78,77 zł 73,26 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Minimalistyczna listwa ścienna Orac Decor P9050 o prostej i subtelnej formie została wykonana z wytrzymałego i odpornego na wilgoć materiału, dzięki czemu zachowuje swój wyjątkowy wygląd przez lata. Jest to model, który znakomicie wkomponuje się nie tylko w klasyczne aranżacje, ale stworzy również wyjątkowe kompozycje sztukateryjne i nie tylko w nowoczesnych wnętrzach. Listwa ścienna Orac Decor P9050 jest gotowa do malowania, lekka i łatwa w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  2.5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  1.3
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

P9050 Orac Decor listwa ścienna

Orac Decor P9050 to klasyczna listwa ścienna, dzięki której z łatwością stworzysz eleganckie dekoracje w dowolnym wnętrzu. To produkt doskonale sprawdzający się jako baza lub element kompozycji sztukatorskiej, a także wyjątkowy, ale efektowny profil ścienny. Duża precyzja wykonania w połączeniu z efektownym wyglądem i szerokimi możliwościami zastosowania sprawiają, że listwa przyścienna Orac Decor P9050 jest świetnym wyborem do urozmaicenia wielu pomieszczeń, spełniając oczekiwania wizualne, jakościowe, a także cenowe.

Listwa ścienna P9050 Orac to najlepszy wybór

Listwa ścienna Orac Decor P9050 od pierwszego pojawienia się na rynku zyskała uznanie architektów i projektantów wnętrz, a także wszystkich innych miłośników ekskluzywnych dekoracji. Stało się tak nie tylko ze względu na wspaniały design i wysoką jakość wykonania, ale także trwałość.

Listwa przyścienna Orac Decor P9050 została wykonana przy użyciu najnowocześniejszych technologii w branży sztukatorskiej oraz trwałych i odpornych na wilgoć materiałów. Dzięki temu listwa ścienna Orac Decor P9050 może być zastosowana w praktycznie każdym pomieszczeniu, niezależnie od jej przeznaczenia. Orac Decor P9050 może dekorację ścian w salonach, sypialniach, a także w miejscach o dużej wilgotności, takich jak kuchnie czy łazienki. Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować listwę ścienną Orac Decor P9050 do dekoracji lokali handlowych lub innych przestrzeni publicznych. Jest to zatem sztukateria o niezwykle szerokim zastosowaniu, która z pewnością doda elegancji i wyrafinowania wielu kompozycjom.

P9050 Orac Decor i możliwość jej personalizacji

Listwę ścienną Orac Decor P9050 można łatwo dopasować do każdego wnętrza. Łatwość docinania do odpowiedniej długości w połączeniu z gotowością do malowania daje ogromną przestrzeń aranżacyjną. Jest to więc produkt, któremu samodzielnie nadaje się ostateczny wygląd. Listwę ścienną Orac Decor P9050 można wtopić w kolor ściany za pomocą farb bez rozpuszczalników lub odwrotnie, pomalować na kontrastowy kolor, tworząc oryginalny lub nawet oryginalny detal dekoracyjny.

Prostota montażu listwy ściennej P9050 Orac

Prezentowana listwa ścienna, jaką jest model Orac Decor P9050, to produkt lekki i prosty w montażu. Do mocowania listwy stosuje się wyłącznie dedykowane do tego celu kleje Orac Decor. Dostępny w naszym sklepie klej montażowy FDP500 oraz klej do łączenia FX200 Orac Decor gwarantują wysoką przyczepność profili ściennych P9050 do podłoża oraz niezwykłą trwałość połączenia.

Pomoc w wyborze listew Orac Decor

Najwyższa jakość obsługi naszego sklepu zapewnia pomoc w doborze i zakupie listew dostępnych w naszym sklepie internetowym, w tym modelu Orac Decor P9050. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i rozwieją wątpliwości co do specyfikacji czy montażu oferowanych produktów. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą znajdą Państwo sztukaterię, w tym listwy ścienne, które spełni wszystkie oczekiwania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor