• Obniżka

ORAC DECOR P9050 Listwa ścienna

80,44 zł 74,81 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 74.81 zł

Opis produktu

Wąska listwa ścienna Orac Decor P9050

Minimalistyczna listwa ścienna Orac Decor P9050 o prostej i subtelnej formie została wykonana z wytrzymałego i odpornego na wilgoć materiału, dzięki czemu zachowuje swój wyjątkowy wygląd przez lata. Wąska listwa znakomicie wkomponuje się nie tylko w klasyczne aranżacje, ale stworzy również wyjątkowe kompozycje sztukateryjne i nie tylko w nowoczesnych wnętrzach. Listwa ścienna Orac Decor P9050 jest gotowa do malowania, lekka i łatwa w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  2.5
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

P9050 Orac Decor listwa ścienna

Orac Decor P9050 to wąska klasyczna listwa ścienna, dzięki której z łatwością stworzysz eleganckie dekoracje w dowolnym wnętrzu. To produkt doskonale sprawdzający się jako baza lub element kompozycji sztukatorskiej, a także wyjątkowy efektowny profil ścienny. Duża precyzja wykonania w połączeniu z efektownym wyglądem i szerokimi możliwościami zastosowania sprawiają, że listwa przyścienna Orac Decor P9050 jest świetnym wyborem do urozmaicenia wielu pomieszczeń, spełniając oczekiwania wizualne, jakościowe, a także cenowe.

Listwa ścienna P9050 Orac to najlepszy wybór

Listwa ścienna Orac Decor P9050 o geometrycznym kształcie od pierwszego pojawienia się na rynku zyskała uznanie architektów i projektantów wnętrz, a także wszystkich innych miłośników ekskluzywnych dekoracji. Stało się tak nie tylko ze względu na wspaniały design i wysoką jakość wykonania, ale także trwałość.

Listwa przyścienna Orac Decor P9050 została wykonana przy użyciu najnowocześniejszych technologii w branży sztukatorskiej oraz trwałych i odpornych na wilgoć materiałów. Dzięki temu wąska listwa ścienna Orac Decor P9050 może być zastosowana w praktycznie każdym pomieszczeniu, niezależnie od jej przeznaczenia. Orac Decor P9050 może być dekoracją ścian w salonach, sypialniach, a także w miejscach o dużej wilgotności, takich jak kuchnie czy łazienki. Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować listwę ścienną Orac Decor P9050 do dekoracji lokali handlowych lub innych przestrzeni publicznych. Jest to zatem sztukateria o niezwykle szerokim zastosowaniu, która z pewnością doda elegancji i wyrafinowania wielu kompozycjom.

Prostota montażu listwy ściennej P9050 Orac

Prezentowana listwa ścienna, jaką jest wąski model Orac Decor P9050, to produkt lekki i prosty w montażu. Do mocowania listwy stosuje się wyłącznie dedykowane do tego celu kleje Orac Decor. Dostępny w naszym sklepie klej montażowy FDP500 oraz klej do łączenia FX400 Orac Decor gwarantują wysoką przyczepność profili ściennych P9050 do podłoża i niezwykłą trwałość połączenia. Dzięki dostępnym w naszym sklepie produktom w prosty i szybki sposób przymocujesz listwę P9050 ozdobną na ścianie oraz odmienisz swoje wnętrze nie do poznania. Remont z nami to zaoszczędzony czas i pieniądze, przeznaczone na wynajęcie fachowców, listwę można pomalować.

P9050 Orac Decor i możliwość jej personalizacji

Listwę ścienną Orac Decor P9050 można łatwo dopasować do każdego wnętrza. Łatwość docinania do odpowiedniej długości w połączeniu z gotowością do malowania daje ogromną przestrzeń aranżacyjną. Jest to więc produkt, któremu samodzielnie nadaje się ostateczny wygląd. Listwę ścienną Orac Decor P9050 można wtopić w kolor ściany za pomocą farb bez rozpuszczalników lub odwrotnie, pomalować na kontrastowy kolor, tworząc oryginalny detal dekoracyjny. Orac Decor P9050 może więc idealnie wtopić się w ścianę, tworząc w ten sposób niezwykły efekt trójwymiarowości, lub stać się oryginalnym detalem kontrastującym z kolorem ściany, nadającym charakteru całej aranżacji.

Pomoc w wyborze listew Orac Decor

Najwyższa jakość obsługi naszego sklepu zapewnia pomoc w doborze i zakupie listew dostępnych w naszym sklepie internetowym, w tym modelu Orac Decor P9050. Obsługa naszego sklepu internetowego chętnie udzieli informacji dotyczących montażu oraz specyfikacji elementów sztukaterii dostępnych w ofercie. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą znajdą Państwo sztukaterię, w tym listwy ścienne, które spełni wszystkie oczekiwania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor