• Obniżka

ORAC DECOR P9900 Listwa ścienna

138,73 zł 129,02 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 129.02 zł

Opis produktu

Dekoracyjna listwa ścienna Orac Decor P9900 o prostej linii i subtelnym wzorze. Wykonana z trwałego, odpornego na wilgoć i uderzenia materiału, co sprawia, że zachowuje swój wygląd przez lata. Listwa została pokryta podkładem w kolorze białym. Jest gotowa do pomalowania. Orac Decor P9900 doskonale prezentuje się w klasycznych aranżacje i nie tylko, nadając wnętrzu niezwykłego stylu poprzez ożywienie płaskich ścian.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  8
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

P9900 Orac Decor listwa ścienna

Listwa ścienna jaką jest model Orac Decor P9900 to sztukateria wyróżniająca się niezwykłym designem i wysoką wytrzymałością w porównaniu do innych elementów tego typu dostępnych na rynku. Jej proste, a zarazem efektowne wzornictwo w połączeniu z szerokimi możliwościami personalizacji, a tym samym zastosowania sprawia, że listwa ścienna P9900 Orac Decor może zdobić niemalże każde wnętrze, w którym pragnie się uzyskać niezwykły charakter.

Orac Decor P9900 listwa spełniająca oczekiwania

P9900 Orac Decor to produkt stworzony z myślą o spełnieniu najwyższych oczekiwań stawianych przez naszych klientów. Prezentowana listwa ścienna posiada takie cechy jak: wytrzymałość na uderzenia, odporność na wgniecenia i wysoka wytrzymałość na wilgoć. Jest to zatem produkt, który z powodzeniem można zastosować w wielorakich pomieszczeniach bez względu na ich zastosowanie. Listwa ścienna P9900 Orac Decor doskonale sprawdzi się zarówno w mieszkaniach i domach, jak i miejscach publicznych przykładowo hotelach, restauracjach, sklepach, w których pragnie się uzyskać nowoczesne i jednocześnie niezwykle eleganckie wykończenie ścian.

Dopasuj listwę ścienną Orac Decor P9900 do każdego wnętrza

Aspiracją do stworzenia listwy ściennej P9900 Orac Decor była chęć zawarcia w jednym produkcie wszystkich najlepszych cech sztukaterii. W efekcie powstał model, który oprócz wysokiej wytrzymałości na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne, pozwala na jego pełną modyfikację i samodzielne określenie ostatecznego wyglądu. Listwa ścienna P9900 Orac Decor jest bowiem sztukaterią prostą w dopasowaniu do dowolnego rozmiaru, dzięki wyprodukowaniu z łatwych w cięciu materiałów, a dodatkowo została fabrycznie przygotowana do pomalowania.

Malowanie listwy ściennej P9900 Orac Decor

Pomalowanie listwy ściennej P9900 Orac Decor jest bardzo proste. Produkt jest pokryty specjalnym podkładem, ułatwiającym jego malowanie. W tym celu można wykorzystać dowolną farbę, która w swoim składzie nie zawiera rozpuszczalników. Mogą być nimi między innymi farby akrylowe, silikonowe, czy też lateksowe, co daje ogromną możliwość dopasowania kolorystycznego do każdej aranżacji. Listwa ścienna P9900 Orac Decor może zatem wtopić się w dowolną ścianę, tworząc elegancki, trójwymiarowy efekt, albo wręcz przeciwnie stać się kontrastowym detalem, wyróżniającym wnętrze.

Jak wykorzystać listwę Orac Decor P9900?

Listwa ścienna P9900 Orac Decor to produkt o niezwykle szerokim zastosowaniu. Jej proporcje oraz prosty design umożliwia wykorzystanie modelu jako elementu nowoczesnej kompozycji sztukateryjnej, a także pojedynczy profil ścienny. P9900 Orac Decor doskonale ukryje zakończenia tapet, będzie detalem oddzielającym kolorystykę na ścianie, czy też nada się do stworzenia obramowania dla luster, obrazów i tapet. Ponadto listwę ścienną P9900 Orac Decor można zastosować również jako komponent sufitowej dekoracji. W naszym sklepie można zakupić zestaw listew P9900 i C990, które razem stworzą nowoczesne wykończenie na styku ścian i sufitu.

P9900 Orac Decor i jej montaż

Sztukateria, jaką jest listwa ścienna Orac Decor to produkt lekki i zarazem łatwy w montażu. Do przymocowania modelu wykorzystuje się dedykowane przez markę Orac Decor kleje, które zapewnią odpowiednie łączenie oraz przyczepność listew do prawidłowo przygotowanego podłoża. Przy montażu listwy ściennej P9900 Orac Decor należy zastosować klej montażowy FDP500 Orac Decor oraz specjalny klej do łączeń listew FX400 Orac Decor.

Skontaktuj się z naszą obsługą

W razie wystąpienia problemów z montażem listew ściennych P9900 Orac Decor bądź pytań związanych ze specyfikacją modelu, czy też innych produktów znajdujących się w naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą. Jako profesjonaliści odpowiemy na każde pytanie, rozwiejemy wątpliwości, a także zaproponujemy sztukaterię dopasowaną do Państwa oczekiwań.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor