• Obniżka

ORAC DECOR P8050 Listwa ścienna

201,84 zł 187,71 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 187.71 zł

Opis produktu

Ozdobna listwa ścienna Orac Decor P8050

Orac Decor P8050 ścienna listwa dekoracyjna o finezyjnym kształcie, która świetnie ożywia wnętrze, nadając mu stylu i elegancji. Umiejętne wykorzystanie wykończeniowej listwy przełamuje monotonię ścian niezależnie od ich kolorystyki, a to za sprawą gotowości do samodzielnego malowania sztukaterii. Orac Decor P8050 została wykonana z najwyższej jakości tworzyw odpornych na wilgoć, dzięki temu jest lekka i łatwa w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  3
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  12
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

P8050 Orac Decor listwa ścienna

Zdobione listwy ścienne Orac Decor są niezwykle efektownymi detalami, które coraz chętniej są stosowane w różnorodnych aranżacjach, a to głównie za sprawą niepowtarzalnej przydatności. Listwa ścienna P8050 Orac Decor to model należący do tradycyjnej sztukaterii dekoracyjnej, wyróżniający się niezwykle wysoką jakością wykonania i delikatnością kształtu.

Listwa ścienna Orac Decor P8050 z charakterystycznym kształtem jest niebywałym elementem, który umożliwi stworzenie eleganckich kompozycji sztukateryjnych na ścianach każdego pomieszczenia. Listwa P8050 Orac Decor jest wyprodukowana z nadzwyczajnej jakości tworzywa wytrzymałego na wilgoć, a także wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Ogromną zaletą listwy ściennej P8050 marki Orac Decor jest również jej lekkość oraz subtelność linii.

Ekskluzywna ścienna listwa Orac Decor P8050

Listwa ozdobna P8050 Orac Decor o uniwersalnym i ciekawym kształcie to element dekoracyjny doskonale pasujący do każdego rodzaju pomieszczeń. Zalety: - łatwy montaż,  - odporność na wilgoć oraz uszkodzenia,  - można ją pomalować farbą niezawierającą rozpuszczalników. Dzięki właściwościom wodoodpornym listwę P8050 można zamontować również w kuchni czy łazience. Przy zastosowaniu ściennej listwy P8050 Orac Decor, można w niezwykle prosty, a także błyskawiczny zmienić aranżację wnętrza, stwarzając majestatyczne kompozycje sztukateryjne. Listwa jest bardzo funkcjonalna, można ją systematycznie czyścić, uzyskując stan nowości.

Najwyższa jakość listwy ściennej Orac Decor P8050

Za sprawą rozwiniętej technologii, jak i również odpowiednio dobranych, najwyższej klasy tworzyw, model charakteryzuje się starannym wykonaniem i odpowiednią trwałością. Listwa ścienna P8050 Orac Decor jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że nie powstaną na niej wgniecenia. Ponadto jest również niebywale odporna na wilgoć, więc może być zastosowana też do zdobienia ścian w wilgotnych pomieszczeniach. Listwę ścienną Orac Decor P8050 można bez trudu umyć wilgotną gąbeczką, ciesząc się jej majestatycznym designem przez długi czas.

Bardzo istotną sprawą jest również fakt, że listwa ścienna Orac Decor P8050 jest gotowa do pomalowania. Jest to funkcjonalne rozwiązanie, by we wnętrzu wprowadzić odrobinę elegancji i oryginalnego akcentu. Listwa ścienna P8050 Orac Decor, z powodu faktu, że należy do najwyższej jakości dekoracji sztukateryjnych, jest wyjątkowa, jak i również prosta do dopasowania do stylizacji niejednego wnętrza.

Orac Decor P8050 listwa ścienna – nieskomplikowany montaż

Dekoracyjna ścienna listwa P8050 Orac Decor została stworzona w bardzo staranny sposób, z zachowaniem najmniejszych szczegółów. Co więcej, do jej stworzenia użyto właściwe tworzywa, aby produkt był trwały. To powoduje, że ścienna listwa P8050 Orac Decor jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne, jednakże nie jest ciężka, ani skomplikowana w zamontowaniu.

Listwę ścienną P8050 Orac Decor umożliwia bardzo proste oraz szybkie zamontowanie na ścianie każdego pomieszczenia. W przypadku listwy ściennej P8050 Orac Decor rewelacyjnie spisze się FX400 Orac Decor do łączeń listew, jak i również klej FDP500.

Pomoc w wyborze dekoracyjnej listwy ściennej

Wybór spełniającej oczekiwania sztukaterii, która rewelacyjnie sprawdzi się w wybranym wnętrzu często, powoduje trudności. W tym przypadku należy skorzystać z porad naszej doświadczonej załogi. Z miłą chęcią udzielimy Państwu rzeczowych informacji związanych z montażem listwy ściennej Orac Decor P8050, a także parametry innych oferowanych modeli.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor