• Obniżka

ORAC DECOR P6020 Listwa ścienna

145,78 zł 135,58 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Ozdobna listwa ścienna Orac Decor P6020 to ornamenty detal sztukateryjny, który pozwoli odmienić każde wnętrze! Ożywia, nadaje nobliwego stylu oraz przełamuje monotonię ścian. Listwy ścienne można łączyć, tworząc z nich ciekawe i przykuwające uwagę kompozycje. Orac Decor P6020 stworzona została z solidnego tworzywa, odpornego na wgniecenia oraz wilgoć. Jest łatwa w montażu, lekka i gotowa do malowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  6.4
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  2.8
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

P6020 Orac Decor listwa ścienna

Listwa ścienna Orac Decor P6020 będzie niespotykaną dekoracją w dowolnym pomieszczeniu ze względu na swój piękny, klasyczny design, wysokiej jakości wzornictwo, a także wytrzymałość. Jest to model, który pozwoli na stworzenie wyjątkowo efektownych kompozycji sztukateryjnych, które z pewnością pozytywnie wpłyną na całokształt aranżacyjny niejednego wnętrza poprzez nadanie ścianom niezwykle modnego w ostatnim czasie efektu trójwymiarowości.

Listwa ścienna spełniająca wszystkie oczekiwania

Sztukateria w postaci listwy ściennej Orac Decor P6020 została stworzona przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii zapewniających szereg zalet produktu, a także zachowaniu najwyższej precyzji detali. Zastosowanie przy produkcji listwy ściennej Orac Decor P6020 wytrzymałych materiałów odpornych na wilgoć pozwala na użycie modelu praktycznie w każdym wnętrzu niezależnie od jego przeznaczenia, dając tym samym szerokie pole aranżacyjne. Produkt można śmiało wykorzystać zarówno w sypialniach czy salonach, jak i również w pomieszczeniach o większej wilgotności jak kuchnia czy łazienka. Ponadto niezwykle przemyślane proporcje listwy ściennej Orac Decor P6020 umożliwiają użycie produktu jako bazy ściennej kompozycji sztukateryjnej, jej fragmentu, jak i również jako pojedynczego, aczkolwiek niezwykle efektownego pojedynczego elementu dekoracyjnego w postaci profilu ściennego.

P6020 Orac Decor to listwa gotowa do malowania

Listwa Orac Decor P6020 to także możliwość dowolnej personalizacji umożliwiającej dopasowanie modelu do wybranego rozmiaru wnętrza, a także kolorystyki. Jest to sztukateria, która została fabrycznie pokryta podkładem białym kolorze, co pozwala na łatwe i szybkie pomalowanie jej zarówno jasną, jak i ciemną farbą. Do pokrycia listwy ścienne Orac Decor P6020 należy wykorzystać wyłącznie produkty niezawierające w swoim składzie rozpuszczalników, natomiast kolorystyka farby jest całkowicie dowolna. Model może stać się kontrastującym elementem dodającym charakteru całej aranżacji bądź też w pełni wtopić się w kolorystykę ściany, tworząc bardzo efektowny trójwymiarowy efekt.

Listwa ścienna P6020 i jej montaż

Biorąc pod uwagę montaż produktu, jakim jest listwa ścienna Orac Decor P6020, należy omówić niezbędne w tym celu akcesoria. Listwę montuje się za pomocą dedykowanych klejów tj. klej montażowy FDP500 Orac Decor oraz klej do łączeń listew Orac Decor FX200. Zagwarantują one odpowiednią przyczepność do podłoża, a także wysoką jakość łączenia, dając tym samym najlepszy efekt montażu. Przypominamy również, aby przed mocowaniem listwy ściennej Orac Decor P6020 odpowiednio przygotować ścianę. W miejscu klejenia powinna być ona oczyszczona, osuszona i pozbawiona tapet.

W przypadku pytań lub wątpliwości

Jeśli wybór lub zakup odpowiedniego elementu sztukateryjnego w tym listwy ściennej Orac Decor P6020 sprawia problemy, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą obsługą. Odpowiemy na Państwa pytania oraz rozwiejemy wątpliwości dotyczące parametrów czy też montażu wszystkich dostępnych w naszym sklepie internetowym produktów. Wierzymy, że dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy pomożemy Państwu wybrać najlepszy produkt, spełniający oczekiwania jakościowe, wizualne i cenowe.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor