• Obniżka

ORAC DECOR P6020 Listwa ścienna

145,96 zł 135,74 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 135.74 zł

Opis produktu

Ozdobna listwa ścienna Orac Decor P6020 to ornamenty detal sztukateryjny, który pozwoli odmienić każde wnętrze! Ożywia, nadaje nobliwego stylu oraz przełamuje monotonię ścian. Listwy ścienne można łączyć, tworząc z nich ciekawe i przykuwające uwagę kompozycje. Orac Decor P6020 stworzona została z solidnego tworzywa, odpornego na wgniecenia oraz wilgoć. Jest łatwa w montażu, lekka i gotowa do malowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  2.8
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  6.4
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

P6020 Orac Decor listwa ścienna

Listwa ścienna Orac Decor P6020 będzie niespotykaną dekoracją w dowolnym pomieszczeniu ze względu na swój piękny, klasyczny design, wysokiej jakości wzornictwo, a także wytrzymałość. Jest to model, który pozwoli na stworzenie wyjątkowo efektownych kompozycji sztukateryjnych, które z pewnością pozytywnie wpłyną na całokształt aranżacyjny niejednego wnętrza poprzez nadanie ścianom niezwykle modnego w ostatnim czasie efektu trójwymiarowości.

Listwa ścienna spełniająca wszystkie oczekiwania

Sztukateria w postaci listwy ściennej Orac Decor P6020 została stworzona przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii zapewniających szereg zalet produktu, a także zachowaniu najwyższej precyzji detali. Zastosowanie przy produkcji listwy ściennej Orac Decor P6020 wytrzymałych materiałów odpornych na wilgoć pozwala na użycie modelu praktycznie w każdym wnętrzu niezależnie od jego przeznaczenia, dając tym samym szerokie pole aranżacyjne. Produkt można śmiało wykorzystać zarówno w sypialniach czy salonach, jak i również w pomieszczeniach o większej wilgotności jak kuchnia czy łazienka. Ponadto niezwykle przemyślane proporcje listwy ściennej Orac Decor P6020 umożliwiają użycie produktu jako bazy ściennej kompozycji sztukateryjnej, jej fragmentu, jak i również jako pojedynczego, aczkolwiek niezwykle efektownego pojedynczego elementu dekoracyjnego w postaci profilu ściennego.

P6020 Orac Decor to listwa gotowa do malowania

Listwa Orac Decor P6020 to także możliwość dowolnej personalizacji umożliwiającej dopasowanie modelu do wybranego rozmiaru wnętrza, a także kolorystyki. Jest to sztukateria, która została fabrycznie pokryta podkładem białym kolorze, co pozwala na łatwe i szybkie pomalowanie jej zarówno jasną, jak i ciemną farbą. Do pokrycia listwy ścienne Orac Decor P6020 należy wykorzystać wyłącznie produkty niezawierające w swoim składzie rozpuszczalników, natomiast kolorystyka farby jest całkowicie dowolna. Model może stać się kontrastującym elementem dodającym charakteru całej aranżacji bądź też w pełni wtopić się w kolorystykę ściany, tworząc bardzo efektowny trójwymiarowy efekt.

Listwa ścienna P6020 i jej montaż

Biorąc pod uwagę montaż produktu, jakim jest listwa ścienna Orac Decor P6020, należy omówić niezbędne w tym celu akcesoria. Listwę montuje się za pomocą dedykowanych klejów tj. klej montażowy FDP500 Orac Decor oraz klej do łączeń listew Orac Decor FX400. Zagwarantują one odpowiednią przyczepność do podłoża, a także wysoką jakość łączenia, dając tym samym najlepszy efekt montażu. Przypominamy również, aby przed mocowaniem listwy ściennej Orac Decor P6020 odpowiednio przygotować ścianę. W miejscu klejenia powinna być ona oczyszczona, osuszona i pozbawiona tapet.

W przypadku pytań lub wątpliwości

Jeśli wybór lub zakup odpowiedniego elementu sztukateryjnego w tym listwy ściennej Orac Decor P6020 sprawia problemy, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą obsługą. Odpowiemy na Państwa pytania oraz rozwiejemy wątpliwości dotyczące parametrów czy też montażu wszystkich dostępnych w naszym sklepie internetowym produktów. Wierzymy, że dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy pomożemy Państwu wybrać najlepszy produkt, spełniający oczekiwania jakościowe, wizualne i cenowe.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor