• Obniżka

ORAC DECOR P9020 Listwa ścienna

149,33 zł 138,88 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 138.88 zł

Opis produktu

Ozdobna listwa ścienna Orac Decor P9020

Listwa ścienna Orac Decor P9020 to wyjątkowy element dekoracyjny, którego zadaniem jest ożywienie oraz nadanie wnętrzu ekskluzywnego, eleganckiego charakteru. Orac Decor P9020 swym wzorem przełamuje monotonie płaszczyzn i wydziela strefy użytkowe. Podłużny design listwy pasuje do każdego rodzaju aranżacji, a dzięki wytrzymałości i odporności na wilgoć Orac Decor P9020 może być wykorzystana w różnorodnych pomieszczeniach. Produkt jest lekki, prosty w montażu i przygotowany do malowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  2.1
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  9.6
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

P9020 Orac Decor listwa ścienna

Ozdobne listwy ścienne są niezwykle eleganckimi elementami, które coraz częściej są zastosowane w różnych aranżacjach, przede wszystkim dzięki wyjątkowej funkcjonalności. Listwa ścienna Orac Decor P9020 to model należący do klasycznej sztukaterii ozdobnej, wyróżniający się niezwykle wysoką jakością wyrobu, a także subtelnością podłużnej formy.

Ponadczasowa listwa ścienna P9020 Orac Decor będzie subtelnym elementem, który pozwala na stworzenie oryginalnych kompozycji sztukateryjnych na ścianach dowolnego pomieszczenia. Listwa P9020 Orac Decor z podłużnym wzorem została wytworzona z niezwykłej gatunku materiału odpornego na wodę, czy też wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Ogromną zaletą ściennej listwy P9020 producenta Orac Decor jest jej lekkość i delikatność.

Nadzwyczajna listwa ścienna P9020 Orac Decor

Przy zastosowaniu wykończeniowej ściennej listwy Orac Decor P9020, można w niebywale prosty i szybki przepis na odmianę aranżacji pomieszczenia, tworząc zarazem wytworne sztukaterie. Listwa jest ponadto uniwersalna, albowiem można ją pomalować na wybrany przez siebie kolor, używając farb niezawierających rozpuszczalników. Orac Decor proponuje liczne listwy, ornamenty i dekoracje ścienne, które pozwalają uzyskać oryginalne, niepowtarzalne wnętrza, wszystko zależy od Państwa wyobraźni. Listwa Orac Decor P9020 daje każdemu duże możliwości aranżacyjne, a wszystko to niewielkim kosztem i przy niedużym nakładzie pracy, samodzielnie odmienią Państwo swoje mieszkanie.

Niezawodna klasa listwy ściennej Orac Decor P9020

Za sprawą zaawansowanej technice, jak i również celnie dobranych, najwyższej klasy surowców, model charakteryzuje się starannym wykonaniem oraz wysoką wytrzymałością. Ścienna listwa Orac Decor P9020 jest wytrzymała na uszkodzenia, co powoduje, że nie powstaną na niej wgniecenia. Ponadto jest także wysoce odporna na wilgoć, z tego powodu może być zastosowana także do dekoracji ścian w wilgotnych pomieszczeniach. Listwę ścienną Orac Decor P9020 można bez problemu wyczyścić nawilżoną gąbeczką, napawać się jej nobliwym designem przez lata.

Bardzo istotną sprawą jest także fakt, że ścienna listwa Orac Decor P9020 jest przygotowana do pomalowania. To praktyczne rozwiązanie, by w pomieszczeniu wyeksponować nieco majestatu oraz niezwykłego wykończenia. Listwa ścienna P9020 Orac Decor, z racji tego, że należy do luksusowej jakości dekoracji sztukateryjnych, jest efektowna, jak i również łatwa do wkomponowania do aranżacji każdego pomieszczenia. Listwa sufitowa Orac Decor P9020 to uniwersalny produkt znanej marki, który dzięki swoim właściwościom pozwoli bardzo łatwo uzyskać niezwykły efekt.

Orac Decor P9020 listwa ścienna i jej łatwy montaż

Dekoracyjna ścienna listwa P9020 Orac Decor jest stworzona w niebywale szczegółowy sposób, z dbałością najdrobniejszych detali. Dodatkowo do jej produkcji zastosowano najlepsze materiały, aby model był wytrzymały. Taka zaleta sprawia, że listwa ścienna P9020 Orac Decor jest niezwykle odporna na uszkodzenia, jednakże nie jest ciężka, ani skomplikowana w montażu.

Ścienną listwę P9020 Orac Decor pozwala na wyjątkowo proste i szybkie zamontowanie na ścianie każdego pomieszczenia. W przypadku listwy ściennej P9020 Orac Decor rewelacyjnie sprawdzi się FX400 Orac Decor do łączeń listew, a także klej FDP500.

Profesjonalne doradztwo w doborze dekoracyjnej listwy ściennej

Zakup odpowiedniej listwy, która najlepiej sprawdzi się w danym wnętrzu zazwyczaj, powoduje trudności. W takim wypadku zaleca się skorzystać ze wskazówek naszej zawodowej obsługi. Z wielką chęcią udzielimy wszelkich informacji związanych z montażem listwy ściennej Orac Decor P9020, a także specyfikację innych znajdujących się w naszym asortymencie modeli.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor