• Obniżka

ORAC DECOR P1020 Listwa ścienna

115,92 zł 107,81 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 107.81 zł

Opis produktu

Listwa Orac Decor P1020 to sztukateria ozdobna, która znakomicie zaprezentuje się w każdym pomieszczeniu. Jej piękne ornamentowe wzornictwo w połączeniu z prostą formą pozwala tworzyć ciekawe kompozycje sztukateryjne, doskonale aranżując pomieszczenie. Listwy P1020 stworzone są z wytrzymałego na wgniecenia oraz wilgoć materiału. Są one również bardzo łatwe w montażu. Autem tych listew jest również gotowość do malowania farbami bez rozpuszczalników.

Opis

 • Szerokość (cm)
  2.4
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  4.9
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

P1020 Orac Decor listwa ścienna

Zdobione listwy ścienne są wyjątkowo oryginalnymi akcentami, które coraz chętniej są stosowane w pomieszczeniach, szczególnie za sprawą wyjątkowej praktyczności. Listwa ścienna Orac Decor P1020, to model wchodzący w skład klasycznej sztukaterii dekoracyjnej, wyróżniający się wysoką jakością stworzenia i delikatnością designu.

Ponadczasowa listwa ścienna P1020 Orac Decor będzie niebywałym elementem, który pozwala na stworzenie ekskluzywnych kompozycji sztukateryjnych na ścianach niejednego pomieszczenia. Listwa Orac Decor P1020 jest wytworzona z wysokiej klasy materiału odpornego na wodę, a także różnego rodzaju uderzenia mechaniczne. Zaletą listwy ściennej P1020 producenta Orac Decor jest również jej mała waga jak i subtelność.

Wytworna ścienna listwa P1020 Orac Decor

Dzięki wykorzystaniu listwy Orac Decor P1020, można w bardzo łatwy oraz błyskawiczny recepta na zmianę stylizacji wnętrza, kreować również majestatyczne kompozycje sztukateryjne. Listwa jest dodatkowo uniwersalna, bowiem można ją przemalować na wybrany kolor, korzystając z farb bez zawartości rozpuszczalników.

Wysoka klasa ściennej listwy P1020 Orac Decor

Za pomocą zaawansowanej technologii, jak i również odpowiednio dostosowanych, bardzo wysokiej klasy surowców, produkt cechuje się porządnym wykonaniem i ponadprzeciętną wytrzymałością. listwa ścienna P1020 Orac Decor jest wytrzymała na uderzenia, przez co nie zaistnieją na niej zarysowania. Ponadto jest także niezwykle wytrzymała na wodę, dzięki czemu może być użyta też do dekoracji ścian w kuchni. Listwę ścienną P1020 Orac Decor można bez trudu umyć wilgotną ściereczką, zachwycając się jej majestatycznym wyglądem na długie lata.

Bardzo istotną kwestią jest również fakt, iż listwa ścienna Orac Decor P1020 jest fabrycznie przygotowana do malowania. To praktyczne rozwiązanie, aby we wnętrzu wprowadzić nieco elegancji i wyjątkowego detalu. ścienna listwa P1020 Orac Decor, w związku z tym, że należy do ekskluzywnej jakości sztukaterii dekoracyjnej, jest widowiskowa, jak i prosta do zharmonizowania do aranżacji praktycznie każdego wnętrza.

Orac Decor P1020 ścienna listwa i jej prosty montaż

Wyjątkowa listwa ścienna P1020 Orac Decor jest stworzona w niezwykle precyzyjny sposób, z zachowaniem najmniejszych elementów. Dodatkowo do jej produkcji wykorzystano właściwe tworzywa, by model był trwały. Taka zaleta przyczynia się do tego, iż listwa ścienna P1020 Orac Decor jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne, jednak nie jest ciężka, ani skomplikowana w montażu.

Listwę ścienną P1020 Orac Decor umożliwia niezwykle proste i prędkie zamontowanie na ścianie dowolnego wnętrza. W przypadku listwy przypodłogowej Orac Decor P1020 fenomenalnie spisze się klej FDP500 i FX400 Orac Decor do łączeń listew.

Profesjonalne doradztwo w wyborze dekoracyjnej listwy ściennej

Dobór spełniającej wymagania listwy, która idealnie sprawdzi się w konkretnym pomieszczeniu często, sprawia wiele trudności. W tym wypadku warto skorzystać z podpowiedzi naszej zawodowej załogi. Z miłą chęcią udzielimy Państwu wszelkich informacji związanych z montażem ściennej listwy Orac Decor P1020, a także specyfikację innych znajdujących się w naszej ofercie modeli.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor