• Obniżka

ORAC DECOR PX169 Panel

113,48 zł 105,54 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 105.54 zł

Opis produktu

Listwa Orac Decor PX169 stanowi uzupełnienie dostępnego w naszym sklepie panelu PX147. Klasyczna forma podniesie aspekt wizualny każdego wnętrza, nadając mu wyjątkowej elegancji. Wytrzymałość i odporność na wilgoć zapewnia listwie niezwykłą trwałość, natomiast gotowość do malowania pozwala na dopasowanie listwy Orac PX169 zarówno do kolorystyki panelu, jak i ściany. Produkt jest lekki i łatwy w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  3.4
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  5.5
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

PX169 Orac Decor panel ścienny

XXI wiek to czas, w którym chcąc uciec od otaczającego nas zgiełku i pośpiechu, coraz częściej szukamy inspiracji w dawnej elegancji oraz klasie. Szczególnie trend ten widoczny jest w aranżacji wnętrz. Tutaj projektanci coraz częściej odstępują od wszechobecnego i tak modnego do niedawna minimalizmu na rzecz bardziej wyrafinowanych dodatków, wprowadzających do wnętrza wyjątkową atmosferę pełną elegancji i harmonii.

Panele ścienne Orac Decor - klasyka dawnych lat we współczesnej formie!

Chcąc wprowadzić do wnętrza magię dawnych lat, ich nostalgię i czas, warto właśnie zainteresować się panelami ściennymi marki Orac Decor. Starodawny czar w aspekcie dekoracyjnym oraz współczesna praktyczność to unikalne połączenie, nad którym warto się zastanowić.

Panel ścienny PX169 - smak i elegancja

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na aspekt dekoracyjny tej wyjątkowej sztukaterii. Otóż dawniej takie panele ścienne były naprawdę często wykorzystywane nie tylko w pomieszczeniach reprezentacyjnych jak w salonach, lecz również w sypialniach czy pokojach dziennych. Układano z nich pewne wzory, wieńczono bardziej ozdobnymi motywami, jak kwiatami itp.

Dzisiaj panel ścienny PX169 wprowadza do każdego wnętrza nutę niepowtarzalnej elegancji i klasy. Co więcej, pomieszczenie nie jest już minimalne, chłodne i nieprzyjazne, lecz wręcz przeciwnie nabiera pewnej przytulności, bez jednakże nuty bałaganu za to z pewną nostalgią i harmonią. Warto jeszcze podkreślić, że takie panele ścienne świetne nadają się również do aranżacji miejsc pracy, gdzie niejako uwydatnią prestiż, wysoką pozycję czy jakość usług na pewno panel ścienny PX169 Orac Decor w gabinecie zostanie zauważony przez każdego klienta.

Panele ścienne PX169 w aspekcie praktycznym

Trzeba jednak stanowczo podkreślić, że panel ścienny PX169 Orac to nie tylko i wyłącznie znakomity element dekoracyjny, lecz także może się on pochwalić znakomitą charakterystyką produktu w jej aspekcie czysto technicznym i praktycznym.

Przede wszystkim panel PX169 Orac Decor wykonany został z wysokiej klasy materiałów, co oczywiście odpowiada także za jego elegancję, niemniej jednak oprócz tego sprawia, że jest on w pełni wytrzymały i odporny na wszelkie uszkodzenia oraz wilgoć. Dzięki temu panele ścienne PX169 Orac Decor prezentują się doskonale przez naprawdę długie lata.

Trzeba także podkreślić wyraźnie jeszcze jedną zaletę tych paneli ściennych, a mianowicie to, że są one naprawdę banalnie proste w montażu i w aranżacji, tak więc każdy z naszych klientów spokojnie może podjąć się tego zadania samodzielnie. Panel PX169 przyklejany jest za pomocą specjalnych klejów montażowych Orac Decor FDP500 oraz Orac Decor FX400 do łączeń według naprawdę łatwej w zrozumieniu instrukcji. Kleje oczywiście można nabyć od razu w naszym sklepie.

Codzienna pielęgnacja i wygląd PX169 Orac Decor

Warto jeszcze zaznaczyć, że każdy z nas ma dość duży wpływ na to, jak panel ścienny PX169 będzie ostatecznie wyglądał. Jest to bowiem produkt przygotowany specjalnie pod malowanie. Trzeba jednak powiedzieć, że muszą to być farby bez rozpuszczalnika, czyli np. akrylowe czy silikonowe. Barwa zaś leży w gestii klienta. Szczególnie polecane są jednak stonowane barwy jaśniejsze w przypadku ciemnych ścian i odwrotnie w przypadku jaśniejszych. Nadadzą one wnętrzu nastrój pełen elegancji i pewnej wytworności.

Panel ścienny PX169 wyróżnia się także i tym, że jest bardzo łatwy w pielęgnacji. Można go umyć i delikatnie oczyścić, zachowując przez długi czas jego piękny wygląd.

Panel ścienny PX169 Orac Decor - wyjątkowy produkt

Podsumowując, warto podkreślić, że zdecydowanie panele ścienne Orac Decor wyróżniają się na rynku. Zapraszamy zatem Państwa do kontaktu oraz inwestycji w piękny i ponadczasowy wygląd mieszkania, za sprawą panelu PX169 Orac Decor lub innego modelu dostępnego w naszym sklepie!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.