• Obniżka

ORAC DECOR PX175 Listwa ścienna

60,87 zł 56,61 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 56.61 zł

Opis produktu

Orac Decor PX175 to trwała ścienna listwa dekoracyjna, tworząca w aranżacji niezwykły charakter. Doskonale prezentuje się w różnych wnętrzach, gdzie nadaje ścianom subtelnej trójwymiarowości. Model posiada klasyczne wzornictwo, dzięki czemu listwa ścienna Orac PX175 jest niezwykle uniwersalna. Wykonana została z wytrzymałego materiału odpornego na wgniecenia, a także na wilgoć. Produkt jest gotowy do pomalowania i prosty w montażu.

Opis

 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  5
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • Grubość (cm)
  1.7

Informacje o produkcie

PX175 Orac Decor listwa ścienna

Orac Decor PX175 jako listwa ścienna tworzy doskonały efekt wizualny na każdej ścianie, niezależnie od tego, czy jest ona podstawą kompozycji sztukaterii, jej niewielkim elementem czy pojedynczym profilem ściennym. Wyjątkowa prostota projektu w połączeniu z niezwykłą jakością detali sprawia, że listwa ścienna Orac Decor PX175 jest produktem, który swoim wyglądem zachwyci niejednego miłośnika ekskluzywnych wnętrz. Co więcej, listwę ścienną Orac Decor PX175 można zastosować niemal wszędzie tam, gdzie chce się uzyskać niecodzienny efekt aranżacyjny ze względu na jej liczne właściwości i trwałość.

Listwa ścienna i jej wysoka jakość

Listwa ścienna Orac Decor PX175 to produkt, który bez problemu można zastosować w każdym pomieszczeniu. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów charakteryzujących się dużą odpornością na wgniecenia, zarysowania i wilgoć. Mimo swojej subtelności i niewielkich rozmiarów listwa przyścienna Orac Decor PX175 jest bardzo wytrzymała. Dzięki temu z powodzeniem może ozdobić zarówno mieszkania, domy, jak i wnętrza w obiektach użyteczności publicznej. Listwa ścienna Orac Decor PX175 dzięki swojej prostej, ale efektownej linii doskonale sprawdzi się jako dekoracja przedpokojów, salonów, sypialni, ale także kuchni i łazienek, co czyni z niej produkt o niezwykle szerokim wachlarzu zastosowań.

PX175 Orac Decor i jej inne zalety

Biorąc pod uwagę zalety prezentowanego produktu, jakim jest listwa ścienna Orac Decor PX175, nie można zapomnieć o szerokich możliwościach indywidualizacji modelu. Listwa Orac Decor PX175 ma dwa metry długości, ale jest to produkt, który można łatwo dociąć do wymaganych wymiarów. Dodatkowo przygotowana została do samodzielnego malowania. Aby to zrobić, należy użyć farb, które nie zawierają rozpuszczalników. Jeśli chodzi o kolory, mogą być one dowolne. Fabryczne pokrycie listwy ściennej Orac Decor PX175 białym podkładem pozwala szybko pomalować model zarówno jasną, jak i ciemną farbą. Dzięki tej możliwości indywidualizacji możliwe jest dopasowanie produktu do każdego wnętrza, stapiając go z kolorem dowolnej ściany lub wręcz przeciwnie, tworząc kontrastowy element dekoracyjny.

Jak zamontować listwę ścienną PX175 Orac Decor?

Prezentując model sztukaterii, jakim jest listwa przyścienna Orac Decor PX175, nie można zapomnieć o jego łatwości i szybkości montażu. Po odpowiednim przygotowaniu podłoża, czyli oczyszczeniu i osuszeniu ściany, listwa Orac Decor PX175 jest przyklejana za pomocą klejów zalecanych przez producenta. Są to klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączenia listew FX400. Jako produkty wysokiej jakości gwarantują odpowiednią przyczepność i trwałość sztukaterii Orac Decor PX175.

Jeśli posiadają Państwo pytania…

W przypadku pytań dotyczących dostępnych w naszej ofercie modeli sztukaterii, na przykład listwy ściennej Orac Decor PX175, lub wątpliwości dotyczących wyboru, zakupu i montażu, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszymi specjalistami. Jako profesjonaliści pracujący w branży od wielu lat z pewnością będziemy w stanie doradzić Państwu w wyborze sztukaterii dopasowanej do każdego wnętrza. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą znajdą Państwo produkt, być może będzie to listwa ścienna Orac Decor PX175, który spełni wszelkie oczekiwania co do jakości, wyglądu, a nawet ceny.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor