• Obniżka

ORAC DECOR DX174 FLEX Listwa ścienna

442,29 zł 411,33 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 411.33 zł

Opis produktu

Gięta listwa Orac Decor DX174 Flex to połączenie stylu, jakości i trwałości. Model, dzięki swojemu wyjątkowemu wzornictwu doskonale podkreśla charakter wnętrza, zdobiąc ściany na ich krzywiznach, w tym łukach. Gięta listwa ścienna Orac DX174 Flex jest wytrzymała i wysoce odporna na wgniecenia. Pokrycie modelu podkładem gruntującym w kolorze białym, zabezpieczyło listwę przed wilgocią oraz przygotowało do malowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  2.2
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  230
 • Wysokość (cm)
  6
 • Materiał
  Duropolimer
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Orac Decor DX174 Flex elastyczna listwa ścienna

Prosta, a jednocześnie niezwykle klasyczna w swoim designie elastyczna listwa ścienna Orac Decor DX174 Flex to wyjątkowy model wyróżniający się spośród dostępnych na rynku sztukaterii. Produkt nie tylko wyróżnia się smukłym, ale efektownym wzornictwem, ale również charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Ponadto te zalety w połączeniu z szerokim wachlarzem możliwości nadania jej ostatecznego wyglądu, pozwalają na zastosowanie listwy ściennej Orac Decor DX174 Flex w niemal każdym pomieszczeniu na dowolnej krzywiźnie ściany i niejednym łuku.

Wyjątkowa elastyczna listwa ścienna Orac Decor DX174 Flex

Gięta listwa ścienna Orac Decor DX174 Flex powstała z myślą o spełnieniu oczekiwań nie tylko miłośników klasycznej sztukaterii, ale także wszystkich tych, którzy kochają efektowne dekoracje ścienne. Orac Decor DX174 Flex wyróżnia się spośród innych listew ściennych dostępnych na rynku takimi cechami, jak odporność na wgniecenia, uderzenia, zarysowania i wilgoć. Produkt można więc bez problemu stosować w pomieszczeniach, niezależnie od ich przeznaczenia, dlatego elastyczna listwa ścienna Orac Decor DX174 Flex doskonale sprawdzi się w domach i mieszkaniach, a także w hotelach, restauracjach i innych lokalach publicznych, dodając im szyku i elegancji.

Możliwość personalizacji Orac Decor DX174 Flex

Wykonanie listwy ściennej Orac Decor DX174 Flex w taki sposób, aby połączyć najlepsze cechy sztukaterii sprawia, że produkt jest nie tylko bardzo wytrzymały, ale również bardzo łatwy do dopasowania do każdego wnętrza. Dodatkowo listwa przyścienna Orac Decor DX174 Flex to model stworzony z materiałów łatwych w obróbce, umożliwiający proste przycięcie do określonych wymiarów, a także fabrycznie przygotowany do malowania.

Orac Decor DX174 Flex a malowanie listwy ściennej

Nadanie wybranego koloru listwie ściennej Orac Decor DX174 Flex jest niezwykle łatwe, ponieważ produkt jest pokryty białym podkładem. Model można pomalować dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników. Do tego celu doskonale sprawdzają się farby akrylowe, silikonowe lub lateksowe. Ta swoboda nadania ostatecznego wyglądu listwie ściennej Orac Decor DX174 Flex pozwala na idealne dopasowanie modelu do każdego wnętrza poprzez wtopienie go w kolor ściany lub przeciwnie, wyróżnienie go kontrastową barwą.

Wykorzystanie listwy Orac Decor DX174 Flex

Gięta listwa ścienna Orac Decor DX174 Flex to model o niezwykle szerokim wykorzystaniu. Delikatny design w połączeniu z niewielkimi rozmiarami listwy ściennej sprawia, że jest ona atrakcyjnym składnikiem kompozycji sztukatorskich lub elegancką ramą pod obrazy, lustra i tapety. Dodatkowo listwa przyścienna Orac Decor DX174 Flex może być delikatnym pojedynczym profilem ściennym, dodającym klasy każdemu wnętrzu, w którym będzie zastosowana.

Orac Decor DX174 Flex i sposób montażu

Produkty oferowane przez Orac Decor, w tym profil ścienny DX174 Flex, są lekkie i łatwe w montażu dzięki dedykowanym klejom, gwarantującym odpowiednią jakość łączenia i przyczepność do wcześniej przygotowanego podłoża. Do montażu profilu ściennego Orac Decor DX174 Flex stosuje się klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz specjalny klej do łączenia listew Orac Decor FX400.

Zapraszamy do kontaktu

W przypadku problemów lub pytań z zamocowaniem modeli sztukaterii oferowanych w naszym sklepie internetowym, w tym prezentowanej tutaj listwy ściennej Orac Decor DX174 Flex, prosimy o kontakt z naszymi specjalistami. Jesteśmy profesjonalistami, którzy doradzą w wyborze i rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące zakupu konkretnego modelu sztukaterii.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor