• Obniżka

Orac Decor C250 FLEX poliuretan Listwa sufitowa

166,09 zł 154,46 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 154.46 zł

Opis produktu

C250 FLEX Orac Decor to elastyczna listwa sufitowa  do nowoczesnych wnętrz, minimalistyczna forma, wysoka jakość a przystępna cena. Gięta listwa poliuretanowa Orac Decor C250 Flex będzie idealną dekoracją w każdej aranżacji, produkt jest odporny na wilgoć i łatwy w montażu. Za sprawą swojej elastyczności doskonale dopasuje się do każdej krzywizny ściany jak łuki, kolumny bądź półkolumny. Model, jakim jest listwa sufitowa Orac Decor C250 Flex perfekcyjnie, uzupełni niejedno wnętrze, zakrywając wady powstałe na łączeniu ściany i sufitu, dzięki pomalowania farbami bez rozpuszczalników, wpasuje się w kolorystykę pomieszczenia.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  1.6
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Właściwości
  GIĘTA, ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • odporna na wilgoć i uderzenia
  14
 • Gatunek
  Listwa elastyczna

Informacje o produkcie

C250 FLEX Orac Decor listwa sufitowa

Wyjątkowa elastyczna listwa sufitowa Orac Decor C250 Flex jest doskonałym wyborem do przeprowadzenia samodzielnego remontu, aby nadać swym pomieszczeniom atrakcyjnej architektury. Listwa gięta, sufitowa C250 FLEX Orac Decor, to wszechstronny produkt uznanej marki, pozwoli bardzo łatwo uzyskać niezwykły efekt w zmianie kompozycji mieszkania. Użycie doborowych materiałów przy wytwarzaniu listwy, daje jej niezwykłą giętkość, a więc z powodzeniem można C250 FLEX przykleić nie tylko przy prostych ścianach, ale również przy wszelkiego rodzaju krzywiznach. Elastyczna listwa sufitowa C250 FLEX Orac Decor jest prosta w montażu, każdy może wykorzystać ją, by uczynić dekorację na poziomie profesjonalnym.

C250 FLEX Orac Decor to elastyczna listwa sufitowa do nowoczesnych wnętrz, wysoka jakość a przystępna cena. Gięta listwa poliuretanowa Orac Decor C250 Flex będzie wspaniała dekoracją w każdej stylizacji, produkt jest odporny na wilgoć i łatwy w montażu. Za sprawą swojej elastyczności doskonale dopasuje się do każdej krzywizny ściany jak łuki, kolumny bądź półkolumny. Model, jakim jest listwa sufitowa Orac Decor C250 Flex doskonale, uzupełni kompozycję, zakrywając wady powstałe na łączeniu ściany i sufitu, dzięki pomalowania farbami bez rozpuszczalników, wpasuje się w kolorystykę pomieszczenia.

C250 FLEX Orac Decor – elegancja niewielkim nakładem.

Gięta sufitowa listwa sufitowa C250 FLEX Orac Decor jest sztukaterią, wnosi elegancje do każdego wnętrza. Właśnie dlatego stosuje się ją w pomieszczeniach jako przestrzenną architekturę, różnego rodzaju sztukaterie jak listwy, rozety i wiele innych. Jednym z naszych produktów, który jest genialnym rozwiązaniem, listwa gięta sufitowa C250 FLEX Orac Decor. Wyjątkowo przemyślany jej desing, dzięki której przestrzeń zyska na elegancji, a wykonanie nie będzie stanowiło problemu, przypadnie do gustu wielbicielom pięknych kompozycji. Doświadczenie tych, którzy wybrali naszą listwę sufitową C250 FLEX Orac Decor, upewnia, że jest to rozwiązanie, dzięki któremu można łatwo uzyskać zaskakujące efekty, bez trudu ukryje widoczne na styku ściany i sufitu, wszelkie niedociągnięcia, w malowaniu, końcówki tapet, idealne dopełnienie wystroju.

Zastosowanie giętej listwy C250 FLEX.

Listwa sufitowa C250 FLEX Orac Decor charakteryzuje się elastycznością, to najważniejsza cecha, dzięki której wyróżnia się na tle podobnych produktów i daje jej możliwość stosowania w każdym wnętrzu. Listwa została wykonana z bardzo elastycznego poliuretanu, może być łatwo dostosowana do wszelkich krzywizn, kolumny, półkolumny, łuki i wiele innych, po usytuowaniu jej we właściwym miejscu bardzo dobrze zachowuje odpowiedni kształt, dzięki czemu w ten sposób stworzone dekoracje są trwałe przez wiele lat. Wyprodukowanie listwy sufitowej C250 FLEX Orac Decor z niezwykłej klasy materiałów, a zarazem  przy zastosowaniu innowacyjnych technologii powoduje, że jest to produkt bardzo funkcjonalny, cechuje się trwałością na różnego rodzaju zarysowania, uderzenia oraz wgniecenia, wodoodporna można ją zamontować niezależnie od panujących warunków. Listwa sufitowa C250 FLEX Orac Decor to produkt, którego ogromną zaletą jest bardzo szeroki wachlarz zastosowań, może być używana na całkowicie prostych odcinkach ściany, jak również w miejscach, w których występują krzywizny.

C250 FLEX Orac to jakość i wytrzymałość.

Zastosowanie w produkcji trwałych, pewnych produktów, a także zadbanie o każdy detal, decyduje o tym, że listwa sufitowa C250 Flex to doskonały wybór na wykończenie stylizacji pomieszczenia. Komponenty, z jakich wykonana jest listwa sufitowa C250 Flex Orac Decor, oprócz elastyczności dają jej też bardzo dużą wytrzymałość, również na zróżnicowane warunki, zachowuje więc swoje właściwości i kształt nawet w zmieniających się często temperaturach, czy wysokiej wilgotności. Dopracowane wzornictwo, oraz liczne właściwości C250 Flex pozwala na dostosowanie jej na ściany proste, oraz z łukami, z powodzeniem w każdym pomieszczeniu – nawet w łazienkach czy kuchniach. Poliuretan materiał naszej listwy, cechuje się również odpornością na uderzenia, dzięki czemu będą służyć jako dekoracja wnętrza przez długie lata, a w razie potrzeby bardzo łatwo oczyścić z wszelkiego rodzaju zabrudzeń.

Nieskomplikowany samodzielny montaż giętej listwy C250 FLEX.

Wykończeniowa listwa sufitowa C250 FLEX Orac Decor, jest lekkim produktem, charakteryzuje się więc bardzo wysoką łatwością w samodzienym montażu. Woponowanie listwy w styk ściany i sufitu ułatwiają nasze kleje: kleju do listew Orac Decor FDP500, oraz kleju Decorfix Orac Decor FX400 łączy końcówki listew. Po przyklejeniu listew i wyschnięciu kleju można pomalować gotowe dekoracje, nadają się do tego dowolne farby do wnętrz niezawierające rozpuszczalników. Pomalowanie dopasuje wygląd gotowych dekoracji do własnych, zindywidualizowanych potrzeb. Jeżeli pojawią się problemy związane z przymocowaniem elastycznej listwy sufitowej, zachęcamy do skontaktowania się z naszą obsługą klienta.

Odpowiadamy na pytania i watpliwosci C250 FLEX

Każdy zakup wywołuje pytania i wątpliwości, dzieki zdobytemu doswiadczeniu, wiemy jak pomóc naszym Klientom, gdy wystapią problemy z doborem odpowiednich produktów. Elastyczna, wykończeniowa listwa sufitowa  C250 Flex jest ponadczasową sztukaterią bezproblemową w zamocowaniu. Dla osiągnięcia bardzo dobrego efektu, instalacja na łączeniu sufitu oraz ścian odbywa się wyłącznie przy użyciu rekomendowanych klejów oraz właściwych narzędzi znajdujących się w naszym sklepie. Jeżeli pojawią się problemy związane z przymocowaniem elastycznej listwy sufitowej, przybliżymy parametry techniczne, udzielimy wyczerpujące odpowiedzi. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor