• Obniżka

Orac Decor C303 Listwa sufitowa poliuretan

240,34 zł 223,52 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 223.52 zł

Opis produktu

Ornamentowa C303 listwa sufitowa Orac Decor

Wykończeniowa listwa Orac C303  wykonana jest z wytrzymałego poliuretanu, dzięki czemu jest nie tylko trwała, ale również odporna na wilgoć. Listwa sufitowa Orac C303 o dużej lekkość zapewnia prostotę montażu i jest przygotowana do samodzielnego pomalowania. Ozdobna listwa Orac Decor C303 cechująca się wyjątkowym designem i wysoką jakością, stworzy efekt perfekcyjnego wykończenia, nadaje wyjątkowego charakteru. Artystycznie zdobiona ornamentowa ozdobna listwa Orac Decor C303 nadaje aranżacji elegancji i szyku, tworząc w nim wyjątkową perfekcję na styku ścian i sufitu, maskując nieestetyczne elementy.

Opis

 • Szerokość (cm)
  6.5
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  14.4
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Orac Decor C303 listwa sufitowa

Artystycznie zdobiona ornamentowa szeroka ozdobna listwa Orac Decor C303 nadaje aranżacji elegancji i szyku, tworząc w nim wyjątkową perfekcję na styku ścian i sufitu, maskując nieestetyczne elementy, szukając efektownego rozwiązania do wykończenia aranżacji, warto ją uwzględnić, zastosowanie przepięknych detali sztukateryjnych, które nadadzą eleganckiego wymiaru każdemu wnętrzu. Listwy sufitowe Orac Decor C303 będą nie tylko efektowną sztukaterią, ale również pozwolą zamaskować widoczne wady na styku ścian oraz sufitu. Ponadto listwy wykończeniowe Orac Decor, takie jak model C303, nadzwyczajnie połączą stylizacje w różnych pomieszczeniach w jedność, sprawdzi się zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym wnętrzu.

Listwa dekoracyjna C303 to idealna propozycja na wykończenie niejednego pomieszczenia, bez względu na jego styl, wyróżnia się kształtem oraz wzornictwem na tle dostępnych w naszym sklepie produktów Orac Decor. Jej lekkość sprawia, że montaż listwy sufitowej jest prosty i łatwy, zadowalając oczekiwania każdego klienta. Perfekcyjne wykonanie oraz właściwości dekoracyjnej listwy Orac Decor C303 czynią ją wyjątkowym elementem, który spełni oczekiwania zarówno pod względem jakości, funkcjonalności, jak i estetyki.

Efektowna listwa C303 Orac Decor i jej wytrzymałość.

Ozdobna listwa Orac Decor C303 sprawdzony produkt, budząca podziw swym pięknym wzorem, nadaje szczególnego szyku w pomieszczeniu. Wykończeniowa listwa ornamentowa Orac C303 wykonana jest z wytrzymałego poliuretanu, dzięki czemu jest nie tylko trwała, ale również odporna na wilgoć, łatwa w utrzymaniu czystości. Model, jakim jest szeroka listwa sufitowa Orac Decor C303, to połączenie wysokiej jakości wykonania, efektownego zdobienia nawiązującego do tradycji sztukaterii, oraz szerokich możliwości wykorzystania, za sprawą odpornych materiałów podczas produkcji. Zatem C303 jest to listwa dekoracyjna, która nie tylko stworzy spójną całość, łącząc poszczególne elementy stylizacji pomieszczenia, jak i również sama w sobie przyczyni się do tego, że wnętrze ekskluzywne.

C303 listwa sufitowa Orac Decor, cechująca się wyjątkowym designem i wysoką jakością, stworzy efekt perfekcyjnego wykończenia, nadaje wyjątkowego charakteru. Prócz niebywale atrakcyjnego wyglądu, ornamentowa ozdobna listwa sufitowa Orac Decor C303 daje możliwość za sprawą swoich proporcji rewelacyjnie wykończyć styk sufitu i ścian, pokrywając każde widoczne dla oka na nim ubytki, między innymi nierówności malowania, jak i również zakończenia tapet. Przydatność sztukaterii, jaką jest listwa sufitowa Orac Decor C303 powoduje, że jest ona majestatycznym akcentem wykończeniowym do praktycznie każdego wnętrza, niezależnie od wykorzystanych tworzyw lub rozwiązań projektowych.

Prosty montaż listwy sufitowej C303 Orac Decor i łatwość jej malowania.

Listwa sufitowa Orac C303 o wyjątkowej lekkości zapewnia prostotę montażu, jest przygotowana do samodzielnego pomalowania. Jeśli chodzi o montaż sztukaterii w formie listew sufitowych Orac Decor C303, należy napomknąć o jego łatwości i prędkości, tym bardziej w przypadku używania właściwych akcesoriów montażowych marki Orac. Aby odpowiednio przymocować produkt do ściany, należy zastosować klej montażowy FDP500 oraz dodatkowo FX400 Orac Decor do łączeń listew. Dzięki lekkości modelu, trwałości klejów i należytemu wyszykowaniu podłoża, na którym zostaną przyklejone listwy sufitowe Orac Decor C303, to wysokiej jakości połączenia.

Skupiając się na pozytywnych aspektach modelu, jakim jest wykończeniowa listwa sufitowa Orac Decor C303, powinno się również wspomnieć o możliwości fenomenalnego dopasowania detalu sztukateryjnego do wybranego koloru sufitu i ściany. Listwa sufitowa Orac C303 to detal dekoracyjny gotowy do malowania farbami, niezawierającymi rozpuszczalników. Podczas malowania listwy sufitowej Orac Decor C303 możesz użyć przykładowo farby silikonowe, akrylowe i lateksowe.

Pomoc przy wyborze listew ozdobnych.

Jeśli istnieją u Państwa jakieś problemy dotyczące montażu listwy sufitowej Orac Decor C303, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy porady dotyczącej zakupu listwy, montażu, jak i wyboru odpowiedniego kleju montażowego. Listwa wykończająca C303 to jeden z wielu produktów marki Orac Decor, który słynie ze swojej wytrzymałości, odporności na wilgoć i uderzenia. Producent proponuje liczne ornamenty i dekoracje ścienne, które pozwalają uzyskać oryginalne, designerskie wnętrze. Orac Decor to najwyższa jakość, perfekcyjne wykonanie i gwarancja zadowolenia, poza walorami estetycznymi listwa ornamentowa C303 stanowi praktyczny dodatek, który pozwala na ukrycie mankamentów wnętrz. Nasi pracownicy bez problemu odpowiedzą na każde pytanie. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Nasza bardzo wysokiej jakości obsługa zagwarantuje wszelką pomoc w znalezieniu właściwego detalu sztukateryjnego. Dlatego też serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez telefon oraz email. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące sztukaterii Orac Decor C303, a także pozostałych produktów dostępnych w asortymencie naszego sklepu online. Jesteśmy przekonani, że dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu czy też stałej współpracy ze znanymi projektantami i architektami aranżacji będziemy w stanie zaproponować listwy sufitowe, jak i również inne wyjątkowe detale sztukatorskie spełniające wszelkie oczekiwania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.