• Obniżka

Orac Decor C303 Listwa sufitowa poliuretan

228,68 zł 212,67 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Pięknie zdobiona listwa Orac Decor C303 nadaje aranżacji elegancji i szyku, tworząc w nim wyjątkową perfekcję na styku ścian i sufitu. Stworzona jest z wytrzymałego poliuretanu, dzięki czemu listwa jest nie tylko trwała, ale również odporna na wilgoć. Listwa sufitowa Orac C303 jest przygotowana do samodzielnego pomalowania, a jej lekkość zapewnia prostotę montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  6.5
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  14.4
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Orac Decor C303 listwa sufitowa

Szukając efektownego rozwiązania do wykończenia aranżacji, warto uwzględnić zastosowanie przepięknych detali sztukateryjnych, które nadadzą eleganckiego wymiaru każdemu wnętrzu. Na przykład listwy sufitowe będą nie tylko efektowną sztukaterią, ale również pozwolą zamaskować widoczne wady na styku ścian oraz sufitu. Ponadto listwy sufitowe Orac Decor, takie jak model C303, nadzwyczajnie połączą stylizacje w różnych pomieszczeniach w jedność.

Efektowna listwa C303 Orac Decor

Listwa sufitowa Orac Decor C303 to idealna propozycja na wykończenie niejednego pomieszczenia, bez względu na jego styl. Produkt wyróżnia się kształtem oraz wzornictwem na tle dostępnych w naszym sklepie produktów Orac Decor.

Listwa sufitowa C303 Orac i jej wytrzymałość

Model, jakim jest listwa sufitowa Orac Decor C303, to połączenie wysokiej jakości wykonania, efektownego zdobienia nawiązującego do tradycji sztukaterii, oraz szerokich możliwości wykorzystania, za sprawą odpornych materiałów podczas produkcji. Zatem jest to listwa dekoracyjna, która nie tylko stworzy spójną całość, łącząc poszczególne elementy stylizacji pomieszczenia, jak i również sama w sobie przyczyni się do tego, że wnętrze będzie ekskluzywniejsze.

Prócz niebywale atrakcyjnego wyglądu, listwa sufitowa Orac Decor C303 da możliwość za sprawą swoich proporcji rewelacyjnie wykończyć styk sufitu i ścian, pokrywając każde widoczne dla oka na nim ubytki, między innymi nierówności malowania, jak i również zakończenia tapet. Przydatność tego detalu sztukateryjnego, jaką jest listwa sufitowa Orac Decor C303 powoduje, że jest ona majestatycznym akcentem wykończeniowym do praktycznie każdego wnętrza, niezależnie od wykorzystanych tworzyw lub rozwiązań projektowych.

Orac Decor C303 i łatwość jej malowania

Skupiając się na pozytywnych aspektach modelu, jakim jest wykończeniowa listwa sufitowa Orac Decor C303 powinno się również wspomnieć o możliwości fenomenalnego dopasowania detalu sztukateryjnego do wybranego koloru sufitu i ściany. Listwa sufitowa Orac C303 to detal dekoracyjny gotowy do malowania farbami, niezawierającymi rozpuszczalników. Podczas malowania listwy sufitowej Orac Decor C303 możesz użyć przykładowo farby silikonowe, akrylowe i lateksowe.

Prosty montaż listwy sufitowej C303 Orac Decor

Jeśli chodzi o montaż sztukaterii w formie listew sufitowych Orac Decor C303, należy napomknąć o jego łatwości i prędkości, tym bardziej w przypadku używania właściwych akcesoriów montażowych marki Orac. Aby odpowiednio przymocować produkt do ściany, należy zastosować klej montażowy FDP500 oraz dodatkowo FX200 Orac Decor do łączeń listew. Dzięki lekkości modelu, trwałości klejów i należytemu wyszykowaniu podłoża, na którym zostaną przyklejone listwy sufitowe Orac Decor C303, można być pewnym wysokiej jakości połączenia. Jeśli istnieją u Państwa jakieś problemy dotyczące montażu listwy sufitowej Orac Decor C303, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Nasza bardzo wysokiej jakości obsługa zagwarantuje wszelką pomoc w znalezieniu właściwego detalu sztukateryjnego. Dlatego też serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez telefon oraz email. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące sztukaterii Orac Decor C303, a także pozostałych produktów dostępnych w asortymencie naszego sklepu online. Jesteśmy przekonani, że dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu czy też stałej współpracy ze znanymi projektantami i architektami aranżacji będziemy w stanie zaproponować listwy sufitowe, jak i również inne wyjątkowe detale sztukatorskie spełniające wszelkie oczekiwania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.