• Obniżka

Orac Decor C220 Listwa sufitowa poliuretan

170,66 zł 158,71 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 158.71 zł

Opis produktu

Listwa wykończająca C220 Orac Decor

Listwa sufitowa Orac Decor C220 to doskonały sposób na szybkie wykończenie wnętrza o wysokiej jakości do dekoracji domu. Wyjątkowość listwy sufitowej Orac Decor C220 to prosty kształt oraz precyzyjne wykonanie detali, w każdym wnętrzu daje piękny efekt wizualny, doskonale wykończając styk ścian i sufitu. Sztukateria sufitowa Orac C220 jest z wytrzymałego, a także odpornego na wilgoć materiału, dodatkowo listwa jest lekka i prosta w samodzielnym montażu oraz przygotowana do pomalowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  11.6
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  7.6
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

C220 Orac Decor listwa sufitowa

Listwy sufitowe Orac Decor C220 nadają niepowtarzalnego wyglądu, wpływają na ogólny odbiór wnętrza. Listwa C220 to także praktyczne rozwiązanie do pomieszczeń, które posiadają wady konstrukcyjne, np. krzywizny czy wymagają ukrycia nieestetycznych szczegółów, np. zakończeń tapet, pomagają w ukryciu wszelkich niedoskonałości. Jest to produkt najwyższej klasy, przeznaczony dla osób, które dbają o detale i dążą do stworzenia wnętrza przytulnego i stylowego, w wyraźny sposób podwyższają więc estetykę pomieszczenia i mają swoje walory estetyczne.

Wykończająca listwa Orac Decor C220 to propozycja idealna do klasycznych wnętrz, montowana między sufitem a ścianą stanowi nobliwą ozdobę, która ma wiele zalet. Listwa Orac Decor C220 wykonana jest z poliuretanu, pokryta farbą gruntującą w białym kolorze, wykonana jest z dbałością o detale, przeznaczona do wnętrz z charakterem. Sztukateria sufitowa C220 jest przygotowana do pomalowania, nie wymaga żadnych prac, to ornament, który poprawi wygląd każdego wnętrza, nada szyku i elegancji, to doskonały sposób na szybkie wykończenie wnętrza, wysoka jakość do dekoracji domu.

Listwa sufitowa Orac Decor - dyskretna i trwała dekoracja.

Sztukateria sufitowa Orac C220 jest z wytrzymałego, a także odpornego na wilgoć materiału, dodatkowo listwa jest lekka i prosta w samodzielnym montażu oraz przygotowana do pomalowania. Dzięki swojej uniwersalności stanowi interesujący dodatek do każdego pomieszczenia, dowolność zestawiania jest dużą zaletą listwy sufitowej Orac Decor C220. Produkt pomaga w tworzeniu eklektycznych, oryginalnych wnętrz, to świetne rozwiązanie dla osób chcących stworzyć designerskie wnętrze - proste, ale jednocześnie posiadające swój niepowtarzalny styl. Odświeżenie wnętrza, designerski projekt, a może chęć wprowadzenia nowości do pomieszczeń, listwa sufitowa C220 daje wszystkie te możliwości. Pozwala na nieskończoną liczbę zestawień, które zależą jedynie od wyobraźni, to produkt stworzony z myślą o wymagających klientach, którzy poszukują niesztampowych rozwiązań.

Listwa sufitowa C220 to oryginalny element wykończenia wnętrz, który sprawdzi się przede wszystkim w pomieszczeniach klasycznych, idealnie komponuje się z meblami nawiązującymi do ubiegłych epok, podkreśla wyjątkowy wystrój takich wnętrz, podnosi ich atrakcyjność. Listwa C220 nawiązuje do dawnych czasów, ale również ma w sobie element świeżości. Doskonale komponuje się z panelami naściennymi i wszelkimi zdobieniami, pozwala na uzyskanie perfekcyjnych detali ornamentu, co jest niezwykle ważne w przypadku tego typu elementów dekoracyjnych. Tworzy przytulną atmosferę i przeistacza pomieszczenia w dopracowane projekty. Jednocześnie listwa Orac Decor C220 nie wymaga skomplikowanych prac i w szybki sposób może całkowicie odmienić wnętrze.

Orac Decor C220 - łatwa w montażu.

Wyjątkowość listwy sufitowej Orac Decor C220 to prosty kształt oraz precyzyjne wykonanie detali, w każdym wnętrzu daje piękny efekt wizualny, doskonale wykończając styk ścian i sufitu. Listwa C220 jest z poliuretanu, odpornego na wilgoć materiału, który jest wytrzymały i łatwy w utrzymaniu. Listwa Orac Decor C220 jest przygotowana tak, aby łatwo było ją zamontować - pozwala na to jej nieduża waga i elastyczność ułatwiająca dopasowanie produktu do przestrzeni, w którą ma być wkomponowany. Do montażu zalecamy kleje montażowe - Orac Decor FDP500 i Orac Decor FX400 do łączeń. Listwa daje duże możliwości aranżacyjne, a wszystko to niewielkim kosztem i przy niedużym nakładzie pracy, bez pomocy często drogich w wynajęciu fachowców.

Ważnym atutem listwy wykończającej C220 Orac Decor jest możliwość pomalowania jej na dowolny kolor, dekorując ściany i ukrywając wszelkie wady na zbiegu ściany i sufitu. Dzięki temu, że listwa C220 jest już pokryta substancją gruntującą, listwa Orac Decor C220 jest więc gotowa do pomalowania farbami niezawierającymi rozpuszczalników, możliwe do zastosowania farby to: akrylowa, lateksowa i silikonowa. Ze względu na łatwość pokrycia listwy kolorem, prace można wykonać samodzielnie.

Pomoc przy wyborze listew ozdobnych.

Chętnie udzielimy porady dotyczącej zakupu listwy, montażu, jak i wyboru odpowiedniego kleju montażowego. Listwa wykończająca C220 to jeden z wielu produktów marki Orac Decor, który słynie ze swojej wytrzymałości, odporności na wilgoć i uderzenia. Producent proponuje liczne ornamenty i dekoracje ścienne, które pozwalają uzyskać oryginalne, designerskie wnętrze. Orac Decor to najwyższa jakość, perfekcyjne wykonanie i gwarancja zadowolenia, poza walorami estetycznymi listwa ornamentowa C220 stanowi praktyczny dodatek, który pozwala na ukrycie mankamentów wnętrz. Nasi pracownicy bez problemu odpowiedzą na każde pytanie. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor