• Obniżka

ORAC DECOR CX112 Listwa sufitowa

53,87 zł 50,10 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 50.10 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa Orac Decor CX112 to interesujący i wyjątkowy sposób, aby nadać Twoim wnętrzom wyjątkowego wyglądu.

Klasyczna wąska listwa sufitowa Orac Decor CX112 wkomponuje się w każdą aranżację wnętrza nie tylko ze względu na prostotę wzornictwa, ale również dzięki przygotowaniu do malowania. Zastosowanie ozdobnej listwy Orac CX112 stanowi doskonały sposób na zamaskowanie pęknięć, ubytków i nierówności na styku ściany i sufitu. Listwie wykończeniowej można nadać ostateczny wygląd, stosując farby niezawierające rozpuszczalników w dowolnym kolorze. Ponadto listwa Orac CX112 stworzona jest z odpornego na wgniecenia i wilgoć tworzywa.

Opis

 • Szerokość (cm)
  3.8
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  5.4
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

CX112 Orac Decor listwa sufitowa

Listwa sufitowa CX112 Orac Decor doskonale pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz, znakomicie ukrywając pęknięcia, końcówki tapet i nierówności. Jest to sprawdzony sposób na piękne udekorowanie ścian. Wykonana z użyciem nowoczesnej technologii i wysokiej jakości materiałów, listwa sufitowa CX112 Orac Decor zachowuje swój wygląd przez długie lata, niezależnie od czynników zewnętrznych. Listwa sufitowa CX112 Orac Decor to coś więcej niż zwykły element dekoracyjny, to sztuka, trend i nowoczesność w jednym. Dzięki niej z łatwością można zamaskować wszelkie mankamenty na styku ścian i sufitu, co więcej - listwa CX112 dokona tego w niesamowicie elegancki sposób.

Listwa CX112 Orac Decor a aranżacja wnętrza

Listwa sufitowa CX112 Orac Decor to dekoracyjny element, który w prosty i szybki sposób nadaje Twojemu wnętrzu oryginalny i wyjątkowy charakter. Wąska CX112 Orac Decor charakteryzuje się wysoką jakością i nowoczesnym stylem, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Listwa sufitowa CX112 Orac Decor to rozwiązanie, dzięki któremu można łatwo zakryć wszelkie niedoskonałości styku ścian i sufitu. To jednak niejedyna rola tego produktu, ozdobna CX112 to coś więcej - również w kontekście aranżacji wnętrz.

Listwa sufitowa CX112 Orac Decor to dekoracja przeznaczona głównie dla klasycznych wnętrz. Doskonale komponuje się ona z typowymi, klasycznymi meblami, podkreślając ich styl i piękno. Listwa CX112 sprawdzi się również we wnętrzach nowoczesnych, stanowiąc istotny element wykończenia całości. Listwa sufitowa CX112 Orac Decor jest piękna niezależnie od tego, czy zachowamy jej pierwotny kolor, czy też pokryjemy ją farbą. I właśnie dlatego listwa CX112 jest rozwiązaniem uniwersalnym.

Listwa sufitowa CX112 to trwałość na lata

Listwa sufitowa CX112 Orac Decor jest konstrukcją sprawdzoną, docenianą i przede wszystkim trwałą. Listwa CX112 doskonale "radzi sobie" w niekorzystnych warunkach otoczenia. Listwa sufitowa CX112 Orac Decor jest odporna na bezpośrednie oddziaływania mechaniczne, działanie wody, zmiennych temperatur i promieniowanie UV. Listwa CX112 wykonana jest w całości z duropolimeru, który jest jednym z najtrwalszych tworzyw sztucznych. Ponadto listwa sufitowa CX112 Orac Decor zachowuje swój oryginalny wygląd przez lata.

Dodatkowym atutem wykończeniowej listwy sufitowej CX112 Orac Decor jest możliwość samodzielnego pomalowania jej na dowolny wybrany kolor. Pozwala to dopasować listwę do kolorystyki wnętrza, nadając mu wyrazistego akcentu lub harmonijnie wtapiając w kolor ściany. Do malowania można użyć różnych rodzajów farb, takich jak farby akrylowe, silikonowe lub lateksowe, o ile nie zawierają rozpuszczalników.

CX112 Orac Decor – jak ją zamontować?

Listwa sufitowa CX112 Orac Decor posiada szereg istotnych atutów. Jednym z nich jest bardzo prosty montaż. Listwa CX112 wymaga jedynie specjalistycznego kleju, co ma istotny związek z jej właściwościami. Dzięki mocowaniu za pomocą naszych specjalistycznych klejów (Orac Decor FDP500 oraz kleju do łączeń Orac Decor FX400), listwa CX112 utrzyma się na powierzchni ściany przez wiele lat.

Dlaczego? Ponieważ listwa sufitowa CX112 Orac Decor jest bardzo lekka i elastyczna. Bardzo łatwo można ją zamocować do ściany, bez ryzyka osłabiania jej konstrukcji i "odrywania się" wspomnianej listwy. Co więcej - listwa sufitowa CX112 Orac Decor tworzy - wraz ze wspomnianym klejem - trwałe połączenie, które sprawdzi się nawet w warunkach silnego zawilgocenia.

Listwa sufitowa CX112 i jej malowanie

Listwa CX112 może być pokryta farbą o dowolnej kolorystyce. Wstępnie pomalowana jest ona białą farbą gruntującą, na którą można nakładać dowolne powłoki. Warunek jest jeden: listwa CX112 nie może być pokryta farbą zawierającą rozpuszczalniki, gdyż mogą one szybko uszkodzić jej strukturę.

Listwa CX112 jest produktem nowoczesnym i sprawdzonym. Listwa CX112 nadaje się do każdego typu wnętrz - zarówno klasycznych i nowoczesnych. Ponadto, listwa CX112 jest odporna na wiele czynników zewnętrznych, w tym wilgoć i brud (łatwe czyszczenie). Podsumowując - listwa CX112 to produkt wart polecenia.

Pytania i wątpliwości do rozwiązania

Dzięki zdobytemu doświadczeniu ze sztukaterią wiemy, że zakup odpowiedniej listwy wykończeniowej może wiązać się z trudnymi pytaniami. Pojawiają się pytania dotyczące właściwości, specyfikacji czy też funkcji sztukaterii. Nasi pracownicy mają obszerną wiedzę, na temat wszystkich produktów Orac Decor dostępnych w naszym sklepie bez problemów odpowiedzą na każde pytanie związane z wyborem właściwego produktu, oraz specyfikacją listwy sufitowej, ponadto chętnie udzielimy porady dotyczącej montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor