• Obniżka

Orac Decor C304 Listwa sufitowa poliuretan

239,70 zł 222,92 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 222.92 zł

Opis produktu

Ornamentowa listwa Orac Decor C304

Listwa sufitowa Orac Decor C304 to model, który swoim wzornictwem nawiązuje do antycznych form. W elegancki sposób ozdobi styk ścian i sufitu, wprowadzając do aranżacji perfekcyjne wykończenie. Efektowny kształt listwy sufitowej C304 doskonale komponuje się z eleganckimi, nowoczesnymi pomieszczeniami. Model ten dobrze sprawdzi się również w pomieszczeniach utrzymanych w tradycyjnym stylu. Listwa stworzona jest z wytrzymałego materiału, jaki jest poliuretanu, a dzięki jego zabezpieczeniu produkt jest również odporny na wilgoć. Listwa sufitowa Orac Decor C304 została przygotowana do malowania farbami bez rozpuszczalników, a także jest łatwa w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  7.2
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  12.2
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Orac Decor C304 listwa sufitowa

Szukając ciekawego rozwiązania do wykończenia pomieszczenia, warto wziąć pod uwagę zastosowanie ekskluzywnych dekoracji sztukateryjnych, które nadadzą charakteru każdemu pomieszczeniu. Przykładowo listwy sufitowe będą nie tylko piękną sztukaterią, ale również pomogą przysłonić widoczne mankamenty przy styku ścian ze sufitem. Co więcej, listwy sufitowe Orac Decor, między innymi model C304, nadzwyczajnie łatwo połączą stylizacje w różnych pomieszczeniach w całość.

Nadzwyczajna listwa C304 Orac Decor

Listwa sufitowa Orac Decor C304 to doskonała propozycja na wykończenie każdego pomieszczenia, bez względu na jego aranżację. Produkt wyróżnia się linią, jak i również jakością wykonania na tle dostępnych w naszym asortymencie produktów Orac Decor.

Listwa sufitowa C304 Orac i jej trwałość

Model, jakim jest listwa sufitowa Orac Decor C304, to połączenie doskonałego wykonania, efektownego zdobnictwa nawiązującego do klasycznej sztukaterii, oraz ogromnych możliwości wykorzystania, dzięki najwyższej klasy tworzyw podczas produkcji. Jest to zatem sztukateria wykończeniowa, która stworzy spójną całość, łącząc poszczególne elementy aranżacji, ale także sama w sobie przyczyni się do tego, że wnętrze będzie atrakcyjniejsze.

Nie licząc niebywale atrakcyjnego designu, listwa sufitowa Orac Decor C304 umożliwi za sprawą swoich proporcji perfekcyjnie wykończyć styk sufitu i ścian, ukrywając wszystkie widoczne na nim niedociągnięcia, przykładowo nierówności w malowaniu lub zakończenia tapet. Funkcjonalność tego elementu dekoracyjnego, jaką jest listwa sufitowa Orac Decor C304 sprawia, że wydaje się być ona efektownym akcentem wykończeniowym do niejednego wnętrza, bez względu na wykorzystanych tworzyw, jak i również rozwiązań aranżacyjnych.

Łatwy montaż listwy sufitowej C304 Orac Decor

Jeśli chodzi o montaż detalu wykończeniowego w formie listew sufitowych Orac Decor C304, trzeba napomknąć o jego łatwości i prędkości, tym bardziej w przypadku używania rekomendowanych narzędzi montażowych marki Orac Decor. Aby prawidłowo przymocować model do powierzchni, należy wykorzystać klej montażowy FDP500, jak i również FX400 Orac Decor do łączeń listew. Za sprawą lekkości modelu, wysokiej jakości klejów, jak i również dobremu wyszykowaniu podłoża, na którym zostaną naklejone listwy sufitowe Orac Decor C304, można mieć gwarancję wysokiej jakości połączenia. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące klejenia listwy sufitowej Orac Decor C304, to zapraszamy do kontaktu.

Gotowa do malowania listwa Orac Decor C304

Skupiając się na pozytywnych aspektach produktu, jakim jest dekoracyjna listwa sufitowa Orac Decor C304 powinno się także napomknąć o możliwości perfekcyjnego wpasowania modelu do każdego koloru ściany i sufitu. Listwa sufitowa Orac C304 to element dekoracyjny przygotowany do pomalowania farbami, niezawierającymi rozpuszczalników. Podczas malowania listwy sufitowej Orac Decor C304 można wykorzystać na przykład farby silikonowe, akrylowe i lateksowe.

Pomoc przy wyborze listew ozdobnych

Masz wątpliwości, czy listwa sufitowa Orac Decor C304 jest produktem dla Ciebie? Ze wszystkimi wątpliwościami możesz zwrócić się do nas! Nasze wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza pozwala nam skutecznie doradzać naszym klientom w zakresie wszelkich zagadnień związanych z wykańczaniem wnętrz. Z chęcią polecimy Ci doskonałą do Twojego pomieszczenia sztukaterię, która spełni wszystkie Twoje potrzeby, a także polecimy niezbędne do samodzielnego montażu akcesoria, które ułatwią Ci pracę.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

W razie pytań…

Nasza niespotykanej jakości obsługa zagwarantuje wszelką pomoc w wyszukaniu idealnego elementu sztukatorskiego. Zatem serdecznie zachęcamy do kontaktu poprzez telefon oraz email. Jeśli mają Państwo pytania związane z zakupem listwy sufitowej Orac Decor C304 i pozostałych produktów znajdujących się w ofercie naszego sklepu online. Jesteśmy przekonani, że dzięki posiadanemu doświadczeniu czy też udanej współpracy ze znanymi architektami i projektantami aranżacji będziemy w stanie przedstawić Państwu listwy sufitowe a także inne elementy sztukatorskie spełniające wszelkie oczekiwania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.