• Obniżka

ORAC DECOR C322 Listwa sufitowa

112,20 zł 104,35 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 104.35 zł

Opis produktu

Wyjątkowa dekoracja Orac Decor C322 sufitowa listwa do nowoczesnych oraz klasycznych aranżacji.

Efektowny kształt listwy sufitowej Orac C322 doskonale się komponuje, dzięki jej stworzysz wyjątkowe wykończenie na styku ścian i sufitu. Wysublimowane proporcje w połączeniu z odpornością na wilgoć i wgniecenia sprawia, że jest model do każdego pomieszczenia. Ozdobna listwa sufitowa Orac C322 to produkt gotowy do pomalowania farbami bez rozpuszczalników, umożliwiając indywidualne dopasowanie do wybranej kolorystyki. Produkt jest lekki i łatwy w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  4.2
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  5
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa Orac Decor C322

Listwa sufitowa Orac Decor C322 stanowi połączenie ponadczasowej stylistyki oraz nieprzeciętnych parametrów użytkowych. Jest to produkt niezwykle solidny, który został wykonany z certyfikowanego tworzywa. Należy podkreślić, że nie posiada ono w sobie żadnych toksycznych związków. Oznacza to, że listwa sufitowa Orac Decor C322 jest w pełni bezpieczna dla ludzi oraz środowiska naturalnego. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby taka sztukateria została umieszczona w pokoju dziecięcym. Z pewnością w każdym pomieszczeniu będzie prezentować się świetnie. Prezentowana listwa sufitowa Orac Decor C322 została wykończona z najwyższą precyzją, a więc nie trzeba obawiać się nawet najmniejszych niedociągnięć. Stawiają na produkt renomowanego producenta można mieć pewność, że przez długie lata pozostanie w nienaruszonym stanie. Listwa sufitowa Orac Decor C322 to inwestycja, która opłaca się najbardziej.

Solidna listwa sufitowa Orac Decor C322

Listwa sufitowa Orac Decor C322 to produkt lekki, a jednocześnie wytrzymały. Zniesie on nawet najcięższe warunki otoczenia. Opinie użytkowników potwierdzają, że sztukateria nawet po kilku latach prezentuje się tak, jak w dniu montażu. Ponadto nie wykazuje ona tendencji do odpadania - w dużej mierze odpowiada za to niska waga, która ułatwia utrzymanie maksymalnej przyczepności. Listwa sufitowa C322 Orac Decor nie pęka, ani nie rysuje się. Trzeba także dodać, że świetnie znosi ona zmienne temperatury, a także działanie wilgoci. Nie pochłania ona zanieczyszczeń, a więc można uniknąć kłopotliwych plam. Listwa sufitowa Orac Decor C322 to model najwyższej klasy, który został zaprojektowany z myślą o osobach pragnących zainwestować gotówkę raz, a porządnie.

Elegancka listwa sufitowa Orac Decor C322

Listwa sufitowa Orac Decor, jaką jest model C322 jest wyjątkowo elegancka, dzięki czemu nada każdemu pomieszczeniu nieprzeciętnego charakteru. Sztukateria utrzymana jest w prostym i minimalistycznym stylu, jednak stanowi to jej wielką zaletę. Taki design jest niezwykle uniwersalny, a więc nie będziemy mieć żadnych trudności ze wpasowaniem produktu w otoczenie. Omawiana listwa sufitowa Orac Decor C322 intryguje swoją ponadczasową, a jednocześnie luksusową stylistyką. Pierwotnie występuje ona w kolorze białym, co gwarantuje ogrom możliwości aranżacyjnych. Warto jednak wspomnieć, że listwa sufitowa Orac Decor C322 została kompleksowo przygotowana do pomalowania. Nie musimy więc samodzielnie wykańczać powierzchni np. poprzez szlifowanie, czy też nakładanie podkładów wyrównujących. Stanowi to spore udogodnienie - nie tylko oszczędzamy czas, ale również oszczędzamy gotówkę. Listwa sufitowa Orac Decor C322 może zostać pomalowana na dowolnie wybrany kolor. Nie zaleca się jednak stosowania farb posiadających w swoim składzie rozpuszczalniki. Mogłyby one spowodować trwałe zniszczenia powierzchni.

Niekłopotliwy montaż listwy Orac Decor C322

Listwa sufitowa Orac Decor C322 jest bezproblemowa w montażu, a więc jest to zadanie, które nie wymaga poświęcenia zbyt dużej ilości czasu. Po przycięciu sztukaterii należy przystąpić do oczyszczania powierzchni. Istotne jest to, aby usunąć z niej pył, kurz, czy też tłuste plamy. Tylko wtedy osiągniemy maksymalną przyczepność. Rekomendowane akcesoria to klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń FX400. Opisywana listwa sufitowa może zostać zamocowana nawet w przypadku szczeliny dylatacyjnej, czy też innych mankamentów występujących na styku ścian oraz sufitu. Jest to tani, a zarazem skuteczny sposób na to, aby odświeżyć wnętrze.

Za pomocą Orac Decor C322 zasłonisz wszelki niedoskonałości na styku ścian i sufitu, a także podkreślisz elegancki wystrój wnętrza. Listwa sufitowa Orac Decor C322 może być perfekcyjnie dopasowana do kolorystyki pomieszczenia - produkt jest gotowy do pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników (np. farba akrylowa, silikonowa lub lateksowa).

Pomoc przy wyborze listew ozdobnych

Masz wątpliwości, czy listwa sufitowa Orac Decor C322 jest produktem dla Ciebie?

Ze wszystkimi wątpliwościami możesz zwrócić się do nas! Nasze wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza pozwala nam skutecznie doradzać naszym klientom w zakresie wszelkich zagadnień związanych z wykańczaniem wnętrz. Z chęcią polecimy Ci doskonałą do Twojego pomieszczenia sztukaterię, która spełni wszystkie Twoje potrzeby, a także polecimy niezbędne do samodzielnego montażu akcesoria, które ułatwią Ci pracę.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor