• Obniżka

ORAC DECOR C331 Listwa sufitowa

178,60 zł 166,10 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Orac Decor C331 to sufitowa listwa, która efektownie prezentuje się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. Dzięki uniwersalnemu wzornictwu perfekcyjnie zdobi styk ścian i sufitu niezależnie od kolorystyki wnętrza, a to za sprawą gotowości do pomalowania. Dekoracyjna listwa sufitowa Orac C331 to produkt wytrzymały i odporny na wilgoć. Model jest również lekki i prosty w montażu.

Występuje również w wersji FLEX.

Opis

 • Szerokość (cm)
  13.5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  6.4
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

Orac Decor C331 listwa sufitowa

W poszukiwaniu wyróżniającego się rozwiązania do wykończenia wnętrza, warto wziąć pod uwagę użycie ekskluzywnych akcentów sztukateryjnych, które nadadzą eleganckiego wymiaru każdemu wnętrzu. Biorąc na przykład listwy sufitowe będą nie tylko efektowną dekoracją, ale również umożliwią zamaskować widoczne mankamenty na styku sufitu oraz ścian. Dodatkowo listwy sufitowe Orac Decor, między innymi model C331, nadzwyczajnie łatwo połączą stylizacje w różnych wnętrzach w całość.

Niezwykle efektowna listwa C331 Orac Decor

Listwa sufitowa Orac Decor C331 to doskonała propozycja na wykończenie niejednego pomieszczenia, niezależnie od jego charakter. Produkt wyróżnia się kształtem, a także wzornictwem na tle dostępnych w naszym asortymencie produktów Orac Decor.

Wykonanie listwy sufitowej C331 Orac

Produkt, którym jest listwa sufitowa Orac Decor C331, to połączenie fenomenalnego wykonania, nowoczesnego zdobienia nawiązującego do tradycyjnej sztukaterii, jak i również ogromnych możliwości aranżacyjnych, za sprawą wysokiej jakości tworzyw w czasie produkcji. Zatem jest to sztukateria ozdobna, która nie tylko stworzy spójną całość, łącząc poszczególne elementy stylizacji pomieszczenia, ale również sama w sobie przyczyni się do tego, że wnętrze będzie atrakcyjniejsze.

Nie licząc niezwykle atrakcyjnego designu, listwa sufitowa Orac Decor C331 umożliwi za sprawą swoich proporcji rewelacyjnie wykończyć styk sufitu i ścian, ukrywając wszystkie zauważalne tam niedociągnięcia, między innymi nierówności malowania, jak i również zakończenia tapet. Przydatność tego elementu dekoracyjnego, jaką jest listwa sufitowa Orac Decor C331 powoduje, że jest ona majestatycznym akcentem wykończeniowym do praktycznie każdego wnętrza, bez względu na użytych tworzyw i rozwiązań aranżacyjnych.

Orac Decor C331 to model gotowy do malowania

Skupiając się na pozytywnych aspektach produktu, jakim jest wykończeniowa listwa sufitowa Orac Decor C331 trzeba również napomknąć o możliwości idealnego wkomponowania produktu do niejednego koloru sufitu lub ściany. Listwa sufitowa Orac C331 to detal wykończeniowy gotowy do malowania farbami, nieposiadającymi rozpuszczalników. W czasie malowania listwy sufitowej Orac Decor C331 można wykorzystać przykładowo farby silikonowe, akrylowe i lateksowe.

Prosty montaż listwy sufitowej C331 Orac Decor

Biorąc pod uwagę montaż sztukaterii w formie listew sufitowych Orac Decor C331, trzeba wspomnieć o jego prostocie i prędkości, tym bardziej w przypadku zastosowania odpowiednich akcesoriów marki Orac Decor. Aby w prawidłowy sposób przymocować detal sztukateryjny do powierzchni, należy użyć klej montażowy FDP500 oraz FX200 Orac Decor do łączeń listew. Na skutek lekkości detalu sztukateryjnego, trwałości klejów, a także prawidłowemu przyszykowaniu podłoża, na którym zostaną przymocowane listwy sufitowe Orac Decor C331, można mieć pewność mocnego połączenia. Jeśli istnieją problemy dotyczące klejenia listwy sufitowej Orac Decor C331, to zachęcamy do kontaktu.

Udzielamy wszelkich porad!

Nasza niespotykanej jakości obsługa zapewnia każdą pomoc w odnalezieniu spełniającego oczekiwania detalu sztukateryjnego. A więc serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez telefon oraz email. Jeśli mają Państwo pytania związane z zakupem sztukaterii Orac Decor C331, a także wszelkich produktów dostępnych w asortymencie naszego sklepu internetowego. Jesteśmy pewni, że dzięki posiadanemu doświadczeniu czy też obfitej współpracy ze znanymi projektantami i architektami stylizacji wnętrz będziemy w stanie zaoferować listwy sufitowe i inne wyjątkowe elementy sztukateryjne spełniające stawiane przed nami oczekiwania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.