• Obniżka

Orac Decor C201 Listwa sufitowa poliuretan

220,83 zł 205,37 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 205.37 zł

Opis produktu

Ozdobna listwa Orac Decor C201

Pięknie zdobiona listwa Orac Decor C201 nada Twojemu wnętrzu gracji i elegancji, mocne ornamenty rewelacyjnie wpasują się w stylizowane i klasyczne wnętrza.

Listwa Orac Decor C201 to sztukateria, w której niezwykłą uwagę przywiązano do wysokiej jakości wykonania ozdobnych detali. Sztukateria sufitowa Orac C201 stworzona jest z odpornego na uderzenia materiału, a dzięki właściwemu zabezpieczeniu jest ona również odporna na wilgoć, jest ponadto lekka i łatwa do samodzielnego zamocowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  4.8
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  11.6
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

C201 Orac Decor listwa sufitowa

Listwa Orac Decor C201 to sztukateria, w której niezwykłą uwagę przywiązano do wysokiej jakości wykonania ozdobnych detali, to propozycja idealna do klasycznych wnętrz. Listwa wykończająca C201 montowana między sufitem a ścianą stanowi nobliwą ozdobę, która ma wiele zalet. Listwa Orac Decor C201 wykonana jest z poliuretanu, który został pokryty farbą gruntującą w białym kolorze, wykonana jest z dbałością o detale, przeznaczona do wnętrz z charakterem. Listwa sufitowa C201 jest przygotowana do pomalowania, nie wymaga żadnych prac, to ornament, który poprawi wygląd każdego wnętrza, nada szyku i elegancji.

Listwa sufitowa C201 z mocnymi ornamentami to oryginalny element wykończenia wnętrz, który sprawdzi się przede wszystkim w pomieszczeniach klasycznych, idealnie komponuje się z meblami nawiązującymi do ubiegłych epok, podkreśla wyjątkowy wystrój takich wnętrz, podnosi ich atrakcyjność. Jednak dzięki swojej uniwersalności C201, może stanowić interesujący dodatek do każdego pomieszczenia, to propozycja dla osób chcących stworzyć designerskie wnętrze - proste, ale jednocześnie posiadające swój niepowtarzalny styl. Dowolność zestawiania jest dużą zaletą listwy ozdobnej Orac Decor C201, produkt pomaga też w tworzeniu eklektycznych, oryginalnych wnętrz wręcz barokowych.

Listwy sufitowe Orac Decor - elegancja w najlepszym wydaniu

Pięknie zdobiona ozdobna listwa Orac Decor C201 nada Twojemu wnętrzu gracji i elegancji, piękne ornamenty rewelacyjnie wpasują się w stylizowane i klasyczne wnętrza. Listwy sufitowe Orac Decor C201 nadają niepowtarzalnego wyglądu, wpływają na ogólny odbiór wnętrza, jest to produkt najwyższej klasy, przeznaczony dla osób, które dbają o detale i dążą do stworzenia wnętrza przytulnego i stylowego. Dekoracja z C201 to także praktyczne rozwiązanie do pomieszczeń, które mają wady konstrukcyjne, np. krzywizny czy wymagają ukrycia nieestetycznych szczegółów, np. zakończeń tapet. Listwy Orac Decor pomagają w ukryciu wszelkich niedoskonałości, w wyraźny sposób podwyższają więc estetykę pomieszczenia i mają swoje walory estetyczne.

Ozdobna listwa sufitowa C201 to oryginalny element wykończenia wnętrz, który sprawdzi się przede wszystkim w pomieszczeniach klasycznych, idealnie komponuje się z meblami nawiązującymi do ubiegłych epok, podkreśla wyjątkowy wystrój takich wnętrz, podnosi ich atrakcyjność. Jednak dzięki swojej uniwersalności, może stanowić interesujący dodatek do każdego pomieszczenia, dowolność zestawiania jest dużą zaletą listwy sufitowej Orac Decor C201. Produkt pomaga też w tworzeniu eklektycznych, oryginalnych wnętrz, to propozycja dla osób chcących stworzyć designerskie wnętrze, ale jednocześnie posiadające swój niepowtarzalny styl.

Listwa sufitowa C201 odświeża wnętrza, to designerski projekt, wprowadza nowości do pomieszczenia. Listwa wykończeniowa C201 daje wiele możliwości, pozwala na nieskończoną liczbę zestawień, które zależą jedynie od Państwa wyobraźni. C201 sztukateria stworzona z myślą o wymagających klientach, którzy poszukują niesztampowych rozwiązań, nawiązuje do dawnych czasów, ale również ma w sobie element świeżości. Doskonale komponuje się z panelami naściennymi i wszelkimi zdobieniami, tworzy przytulną atmosferę i przeistacza pomieszczenia w dopracowane projekty, jednocześnie listwa Orac Decor C201 nie wymaga skomplikowanych prac i w szybki sposób może całkowicie odmienić wnętrze.

Łatwość montażu i doskonała jakość - Orac Decor C201

Wykończająca listwa C201 wyprodukowana jest z odpornego na wilgoć materiału, który jest wytrzymały i łatwy w utrzymaniu, zastosowany tu poliuretan pozwala na uzyskanie perfekcyjnych detali ornamentu, co jest niezwykle ważne w przypadku tego typu elementów dekoracyjnych. Listwa Orac Decor C201 jest przygotowana tak, aby łatwo było ją zamontować - pozwala na to jej nieduża waga i elastyczność ułatwiająca dopasowanie produktu do przestrzeni, w którą ma być wkomponowany. Do montażu stosuje się kleje montażowe - Orac Decor FDP500 i Orac Decor FX400 do łączeń. 

Dzięki temu, że listwa C201 jest już pokryta substancją gruntującą, po wyschnięciu kleju nadaje się do bezpośredniego pomalowania na dowolny kolor. Wykończająca listwa Orac Decor C201 jest gotowa do pomalowania farbami niezawierającymi rozpuszczalników. Możliwe do zastosowania farby to: akrylowa, lateksowa i silikonowa. Ze względu na łatwość pokrycia listwy kolorem, prace można wykonać nawet samodzielnie. Sztukateria sufitowa Orac C201 daje duże samodzielne możliwości aranżacyjne, a wszystko to niewielkim kosztem i przy niedużym nakładzie pracy.

Dlaczego C201 to najlepszy wybór?

Sztukateria sufitowa Orac C201 stworzona jest z odpornego na uderzenia materiału, a dzięki właściwemu zabezpieczeniu jest ona również odporna na wilgoć, jest ponadto lekka i łatwa do samodzielnego zamocowania. Listwa sufitowa C201 to jeden z wielu produktów marki Orac Decor, który słynie ze swojej wytrzymałości, odporności na wilgoć i uderzenia. Producent proponuje liczne ornamenty i dekoracje ścienne, które pozwalają uzyskać oryginalne, designerskie wnętrze, Orac Decor to najwyższa jakość, perfekcyjne wykonanie i gwarancja zadowolenia. Poza walorami estetycznymi listwa ornamentowa C201 stanowi również praktyczny dodatek, który pozwala na ukrycie mankamentów wnętrz.

Pytania i wątpliwości do rozwiązania listwy Orac Decor.

Wielu Naszych Klientów ma problemy z doborem odpowiednich produktów, zakup odpowiedniej listwy ozdobnej może wiązać się z trudnymi pytaniami. Nasze doświadczenie ze sztukaterią, a także obszerna wiedza na temat wszystkich produktów dostępnych w naszym sklepie jest dla Państwa. Nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde pytanie związane z wyborem właściwego produktu, oraz specyfikacją listwy sufitowej, ponadto chętnie udzielą porady dotyczącej montażu listew, jak również zakupu odpowiedniego kleju montażowego. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor